Diskuze Prosím o pomoc....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bude to klasická kočka domácí....:-)
dendisa (06.06.2012 12:02:57) napsal: <blockquote>Andulka (05.06.2012 21:41:26) napsal: Dávat koťátko pryč od mámy v 6 týdnech je krajně nezodpovědné. Rozhodně bych ho nechala aspoň v tom zádveří. Ale myslím, že se jí pak do kůlny chtít nebude:-) :- děkuji za reakci :-), nicméně o zodpovědnosti tady asi nemůže být řeč. "Majitelka" k ní přišla tak, že jí porodila cizí kočka na zahradě, koťata aktivně inzeruje a nabízí, léčí jim zanícené oči. Co si budeme povídat, jiný by to vyřešil pytlem a sudem s dešťovou vodou :-(. Odjíždí do zahraničí a nezbývá jí než kočky udat ještě před odjezdem. Moje zodpovědnost začíná a končí ochotou ujmout se kotěte neurozeného, bez PP, dát mu přístřeší, zdravotní péči, kvalitní stravu a lásku celé rodiny. A to v době, kdy mi doma začíná stoupat půlroční dítě. Tož to chudák kočička bude muset bez maminky přežít dřív, ale přežili i mladší ;-). Možná si vezmu i sourozence, jestli mi manžel v takovém případě nepohrozí rozvodem :D Chápu, že jsou situace, kdy koťata přijdou o maminku i dřív. Určitě je to lepší, než zůstat bezprizorní. Doporučovala bych vám kupovat kočičí mlíčko (ne WVhiskas).Zdá se to drahé, ale není. Krabička v lednici vydrží klidně tři dny, oni ho moc nevypijí. A pokud by to bylo možné, určitě si vezměte 2. Je to dobré pro jejich vývin, nebude se jim tak stýskat. A i pro vás to bude větší zábava. Co se týče nákladů, je jen maličký finanční rozdíl na stravu. Jen očkování je pro dva, ale jednou za rok, což se dá. Já osobně bydlím v paneláku a mám čtyři. Nedovedu si bez nich oředstavit život. I když jsem byla vdaná, měli jsme kocoury. Kočky jsou naprosto úžasné. Přeji vám s nimi hodně radosti, ať už s jedním, nebo se dvěmi. Přeji vám, ať sse rozhodnete pro dvě. Kdyby jste potřebovala poradit, klidně se na mě obraťte. Tady je spousta lidí, kteří vám rádi poradí, když budete potřebovat. Dana
Měla jsem 7 let kočku v paneláku v 9 patře.Lodžii jsme zakryli králičím pletivem takže vzniklo něco jako voliéra.Na lodžii měla vzadu kočičí záchod a navíc mohla vlastně být venku na vzduchu kdykoliv chtěla.Od mala jsem ji krmila odpovídajícíma kočičíma konzervama a granulema.Ze začátku jsme ji brali na chalupu v přenosce a později když už byla větší jsme ji nechávali v bytě kde měla dostatek krmiva a vody.Nechávali jsme potevřené dveře na lodžii a kočka byla spokojená.Kočka se umí o sebe postarat i několik dní když je to nutné pokud má dostatek krmiva.Takže 7 patro žádný problém.Nyní už jsme na venkově a má volný výběh ale najíst a vyspat se chodí domů.Nehrozí nějaká otrava třeba z myší protože je naučená na kočičí jídlo.Myš zakousne a nechá ležet. </blockquote>
. (01.08.2012 09:02:55) napsal: Já si myslím,že problém nebude,stačí najít nějaké koťátko co vyrůstalo v bytě už od mala.Možná zajistit některé místa,jako balkon,zavřít okna.A když ji pořídíte kšírky můžete s ní chodit k parku nebo tak.;-)
danýsek (10.05.2012 16:43:52) napsal: Chtěla bych si pořídit kočku.Bydlíme v bytě,tak nevím jak by to tam zvládala...:-~ Je to sedmé patro. :_/ O víkendu často jezdíme na venkov....Doma máme králíka a dva křečky(křečci jsou vysoko a v kleci,kočka by se k nim nedostala):-O Je tedy možné,abych si pořídila kočku?? Já si myslím,že problém nebude,stačí najít nějaké koťátko co vyrůstalo v bytě už od mala.Možná zajistit některé místa,jako balkon,zavřít okna.A když ji pořídíte kšírky můžete s ní chodit k parku nebo tak.;-)
Určitě to nebude problém ale jedině když si pořídíte kocoura tak muže značkovat:_/ Ale dižta se vikastruje ale problém to není;-D popravdě i já mám v bytě kočku a všichni koho znám tak taky:-DD A mám i křečky na zemi kočku jsem lehce naučil že na ně nesmí vitahovat drápky a tak;-D
Andulka (07.06.2012 13:33:41) napsal: Tu zodpovědnost jsem samozřejmě nemyslela na vás. Ale chápu, že jsou případy, kdy se prostě nedá nic dělat. Znám taky lidi, kteří jsou schopní se koťátek jednoduše zbavit. A to sami chovají kočku!! To mi přijde tak kruté. Jak by bylo jim, kdyby jim zabili dítě. Je to od vás hezké, že se chcete koťátka ujmout. Poradila bych vám, ať si vezmete rovnou dvě. Bude jim lépe, když budou spolu a dvě kočky jsou dvojí radost:-) Lépe se zabaví a zároveň tím pomůžete dalšímu koťátku. Dala bych ho nejdřív do toho zádveří, jak jsem psala. Vůbec bych se ale nedivila, kdyby se vám to "zvrtlo" a kotě skončilo v bytě:-) Tak ať se vám to vše podaří a pokud možno bez rozvodu:D V bytě určitě ne, nesmí do něj ani pes :-). Volní sourozenci už nejsou, ale mojí sestřenice sousedi nečekaně "otěhotněli", tak uvidíme ;-) . Každopádně k Líze jedině kocoura kvůli možnosti odložit kastraci na příští rok, teď na dvě kastrace nejsou peníze, doděláváme zahradu
Mame doma malého kocourka od venkovní kočky, která není vycvičená. Kocourka si chceme mít doma. Zatím po dobu co malého stará kočka kojí máme jí doma. Protože je plachá tak se mi zdá že výchovu kazí. protože stará seká do noh tak navádí toho malého. nevím jestli matku vyhodit opět ven jelikož už ji nepřevycháme ale aby malému nebylo smutno. Ale zdá se mi že ho matka zbytečně divočí.
Tu zodpovědnost jsem samozřejmě nemyslela na vás. Ale chápu, že jsou případy, kdy se prostě nedá nic dělat. Znám taky lidi, kteří jsou schopní se koťátek jednoduše zbavit. A to sami chovají kočku!! To mi přijde tak kruté. Jak by bylo jim, kdyby jim zabili dítě. Je to od vás hezké, že se chcete koťátka ujmout. Poradila bych vám, ať si vezmete rovnou dvě. Bude jim lépe, když budou spolu a dvě kočky jsou dvojí radost:-) Lépe se zabaví a zároveň tím pomůžete dalšímu koťátku. Dala bych ho nejdřív do toho zádveří, jak jsem psala. Vůbec bych se ale nedivila, kdyby se vám to "zvrtlo" a kotě skončilo v bytě:-) Tak ať se vám to vše podaří a pokud možno bez rozvodu:D
<blockquote>Andulka (05.06.2012 21:41:26) napsal: Dávat koťátko pryč od mámy v 6 týdnech je krajně nezodpovědné. Rozhodně bych ho nechala aspoň v tom zádveří. Ale myslím, že se jí pak do kůlny chtít nebude:-) děkuji za reakci :-), nicméně o zodpovědnosti tady asi nemůže být řeč. "Majitelka" k ní přišla tak, že jí porodila cizí kočka na zahradě, koťata aktivně inzeruje a nabízí, léčí jim zanícené oči. Co si budeme povídat, jiný by to vyřešil pytlem a sudem s dešťovou vodou :-(. Odjíždí do zahraničí a nezbývá jí než kočky udat ještě před odjezdem. Moje zodpovědnost začíná a končí ochotou ujmout se kotěte neurozeného, bez PP, dát mu přístřeší, zdravotní péči, kvalitní stravu a lásku celé rodiny. A to v době, kdy mi doma začíná stoupat půlroční dítě. Tož to chudák kočička bude muset bez maminky přežít dřív, ale přežili i mladší ;-). Možná si vezmu i sourozence, jestli mi manžel v takovém případě nepohrozí rozvodem :D
Dávat koťátko pryč od mámy v 6 týdnech je krajně nezodpovědné. Rozhodně bych ho nechala aspoň v tom zádveří. Ale myslím, že se jí pak do kůlny chtít nebude:-) dendisa (05.06.2012 14:26:19) napsal: Ahoj, čekáme na koťátko k rodinnému domku. Původní plán byl, že bude od začátku v kůlně. Nepočítala jsem s tím, že si ho budeme muset vzít už v 6 týdnech (složitější situace majitelky kočky). Takže uvažuji, že bych kotě měla na čas v zádveří, přímo v domě. Do bytu ji nechci zvykat. A až bude veterinárně "odbavená" a vymazlená, její pelíšek, záchod a hračky jí přemístím do kůlny s lítacími dvířky, aby si mohla běhat, jak a kam se jí zlíbí. Myslíte, že je to reálné? Nemáš s kočkami žádné zkušenosti. Děkuji.
Ahoj, čekáme na koťátko k rodinnému domku. Původní plán byl, že bude od začátku v kůlně. Nepočítala jsem s tím, že si ho budeme muset vzít už v 6 týdnech (složitější situace majitelky kočky). Takže uvažuji, že bych kotě měla na čas v zádveří, přímo v domě. Do bytu ji nechci zvykat. A až bude veterinárně "odbavená" a vymazlená, její pelíšek, záchod a hračky jí přemístím do kůlny s lítacími dvířky, aby si mohla běhat, jak a kam se jí zlíbí. Myslíte, že je to reálné? Nemáš s kočkami žádné zkušenosti. Děkuji.
Já mám také v bytě kočičku domácí a je moc hodná. Také záleží na tom, kolik jí je. Jestli ti je malé kotě, dá se jednoduše vychovat, ale jestli to je starší kočka a doposud žila venku nebo měla velký výběh, bude si zvykat těžko, navíc už nebude dost vychovatelná. Myslím, že když to bude malé kotě a budete mít hlídání po dobu pobytu na venkově, nevidím v tom problém. V jiném případě to může být trochu horší. ;-) danýsek (10.05.2012 20:04:48) napsal: Bude to klasická kočka domácí....:-)
Když to nebude koťátko vychovávané v domě se zahradou, proč ne. ;-) Anebo nějaké plemeno které nepotřebuje být až tak moc venku. Například Ragdoll. ;-) ;-) My taky budem mít koťátko v bytě. ;-)
Chtěla bych si pořídit kočku.Bydlíme v bytě,tak nevím jak by to tam zvládala...:-~ Je to sedmé patro. :_/ O víkendu často jezdíme na venkov....Doma máme králíka a dva křečky(křečci jsou vysoko a v kleci,kočka by se k nim nedostala):-O Je tedy možné,abych si pořídila kočku??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?