Diskuze Prosím o pomoc admini

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (28.08.2015 18:31:35) napsal: Bohužel, na hlavní stránce to momentálně není. Pracujeme na předělání titulní stránky, spuštěna by měla být v nejbližší době. Děkuju moc.
Dobrý den..zrovna jsem se chtěla zeptat proč se nezobrazují narozeniny zvířátek a jiné věci akoukám ,že už se někdo ptal..můžete mě písnout v čem je problém,?? už se mě pár lidiček ptalo at vím co jim říct..ne každý ví ,že by mohl napsat do diskuze nebo přímo vám, hlavně ti nový...díky Denýsková
A já už se lekla,že chyba je na mém přijímači:-D Taky máme rádi přehled o tom kdo zrovna slaví,abychom byli v obraze a mohli vinšovat;-)
Prosím,kde teď najdu,kteří uživatelé jsou online? Díky Eva
https://www.hellosandy.cz/uzivatele/online/ Elida (26.08.2015 17:39:43) napsal: Prosím,kde teď najdu,kteří uživatelé jsou online? Díky Eva
Prosím,kde teď najdu,kteří uživatelé jsou online? Díky Eva
Kate (28.08.2015 18:31:35) napsal: Bohužel, na hlavní stránce to momentálně není. Pracujeme na předělání titulní stránky, spuštěna by měla být v nejbližší době. Děkuju :)
JF (26.08.2015 21:06:18) napsal: https://www.hellosandy.cz/uzivatele/online/ Děkuju,ale kde to najdu na hlavní stránce?
Bohužel, na hlavní stránce to momentálně není. Pracujeme na předělání titulní stránky, spuštěna by měla být v nejbližší době. Elida (28.08.2015 18:28:52) napsal: Děkuju,ale kde to najdu na hlavní stránce?
Hafojky všem! Máte pravdu, chyba není na vašem přijimaci. Programátor momentálně pracuje na nové titulní stránce, která by měla být snad již do konce týdne spuštěna. Je tedy možné, že se během prací něco občas "pokazí". Ale snad již bude vše brzo v pořádku a krásně nové :) Díky za pochopení. Kate Denýskovi (22.07.2015 11:12:52) napsal: Dobrý den..zrovna jsem se chtěla zeptat proč se nezobrazují narozeniny zvířátek a jiné věci akoukám ,že už se někdo ptal..můžete mě písnout v čem je problém,?? už se mě pár lidiček ptalo at vím co jim říct..ne každý ví ,že by mohl napsat do diskuze nebo přímo vám, hlavně ti nový...díky Denýsková
Nezobrazujú sa nám narodeniny na Hafíkoch na Micinách a Koníkoch to je v poriadku mrzí nás to lebo radi vinšujeme a potešíme kamarátov na Hafíkoch veríme že to čím skôr opravíte a bude to v poriadku ďakujem
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?