Diskuze Prosím o radu..

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, díky za upozornění, již je to opravené. Takže si už můžeš fotečky vložit. ;-) Katka (04.05.2009 13:45:22) napsal: Jsem asi trouba, ale jak si v profilu pejska uložím fotku a fotky rodiny apod.? Nikde to nemůžu najít.. :(
Hafoj, díky za upozornění, budeme se snažit dát to brzy do pořádku. Katka (04.05.2009 13:45:22) napsal: Jsem asi trouba, ale jak si v profilu pejska uložím fotku a fotky rodiny apod.? Nikde to nemůžu najít.. :(
No to je určitě zas chyba v hafících, vzpomínám si, že už to jednou taky bylo, že chvíli nešli ukládat fotky, jak říkám, kdyžtak napište těm administrátorům a ti se určitě budou snažit co nejdříve to napravit;-D !!
Katka (04.05.2009 13:57:52) napsal: Luci, já to právě nikde nemám. :( A když si najedu přímo do nastavení profilu pejska, tak tam mám v pravo jakousi mapu. 8-} Mám stejný problém :(
Tak možná asi bude chyba na hafíkách, protože koukám, že takhle více pejsků, co se teď sem přidali, tak nemají fotečky, asi to chce počkat a nebo napsat těm administrátorům no;-)
Tak to potom tedy nevím, asi to máš nějaký seklý, kdyžtak možná zkus napsat administrátorům a nebo fakt nevím, jak to vysvětlit… Prostě jak je v tý liště nahoře Přihlášen:ty by si tam měla mít Katka, tak na to klikni, objeví se ti tam ten profil na ten taky klikni no a tam by to mělo být?!8-| 8-}
Luci, já to právě nikde nemám. :( A když si najedu přímo do nastavení profilu pejska, tak tam mám v pravo jakousi mapu. 8-}
Najedeš si na profil svého pejska, no a tam, kde by měla být fotka pejska, tak máš pod ní to, kde se přidávají fotky, snad si to nějak pochopila, kdyžtak ještě napiš;-)
Jsem asi trouba, ale jak si v profilu pejska uložím fotku a fotky rodiny apod.? Nikde to nemůžu najít.. :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?