Diskuze Prosím o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

V neděli 3. 4. 2011 se mi kolem půl osmé ztratil kocourek, není mu ani rok tak nevím zda se ještě vrátí.:_( Naše celá rodina v to doufá, hledali jsme ho všude kolem a nenašli. Je vůbec možné že najde zase cestu domů????? Bydlíme ve městě, ale v klidné části. Koucour je kastrovaný.
Jak zabranit ocuravani rostlin? Prosim o radu. Mame nove zalozenou venkovni zahradu. Asi 500m2. Bedlivym pozorovanim jsme zjistili, ze kocky ocuravaji borovicky, kalinu, smrcek, malinik, boruvky, azalky, rakytnik, japonsky javor, cesminu atd. TOTO VSE zacina byt zniceno. Odspoda to "rezavi", jehlicky a listy opadavaji a kolem je citit pach močoviny... Nekolik rostlin je jiz nenavratne zniceno. Skoda nekolik tisic Kc. Nekdo poradil pepr... Kocky nemame, zde na vsi je jich spousta. I k nam si najdou cestu. Jina pricina zaniku rostlin nebyla nalezena (at uz ph a kvalita pudy, nedostatecne nebo nadmerne zalevani, jini hlodavci, brouci, mravenci - NIC...pouze kocky). Prosim Vas timto o Vase rady a zkusenosti jak tomu zabranit. Dekuji velice. Otto prodam123[at]seznam.cz
Bábina (18.06.2011 12:38:20) napsal: Zkusili jste obvolat útulky v místě bydliště?Tak malé kotě by daleko nedošlo.Pokud ho někdo našel,určitě poznal,že to není toulavec a dal ho do útulku.Přeji Vám moooc štěstí,aby se Váš miláček našel.Znám tu hrůzu a paniku,co jsem prožila,když jsem hledala "ztracenou"Nattynku. Vážená paní, kotě, které se ztratilo 3. dubna již mohlo ujít kilometrů, že by jste se divila.
Bábina (18.06.2011 12:35:02) napsal: Zkusili jste obvolat útulky v místě bydliště?Tak malé kotě by daleko nedošlo.Pokud ho někdo našel,určitě poznal,že to není toulavec a dal ho do útulku.Přeji Vám moooc štěstí,aby se Váš miláček našel.Znám tu hrůzu a paniku,co jsem prožila,když jsem hledala "ztracenou"Nattynku.
Peťa (04.04.2011 17:45:03) napsal: V neděli 3. 4. 2011 se mi kolem půl osmé ztratil kocourek, není mu ani rok tak nevím zda se ještě vrátí.:_( Naše celá rodina v to doufá, hledali jsme ho všude kolem a nenašli. Je vůbec možné že najde zase cestu domů????? Bydlíme ve městě, ale v klidné části. Koucour je kastrovaný.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?