Diskuze prosim o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuju moc za radu. Moc jste mi pomohla. Prave , ze se rozhoduji , jestli vubec si porizovat dalsi. Ale nechci aby na kocka byla sama a smutna:-)
Tom (05.05.2014 10:32:47) napsal: Tom napsal(a): Dobrý den , Prosím o radu. Bydlíme ve 2+1 , mame fenu zlateho retrivra 6let.Minuly rok jsme si k ni poridili britskou kocicku , ktere dnes je rok.Obe nase holky jsou kastrovane. Jelikoz pejsek s nami chodi do prace , kocicka je cele dny sama doma , proto jsme se rozhodli si poridit k ni kamaradku, ci kamarada. A to je ten problem , ze nevim zda-li kocicku nebo kocoura. S kocourem nemam zkusenost. Nas pejsek se s kocickou nemazli , ale toleruje ji. Delam spravne , ze si chci poridit druhou kocku A mam do smecky prinest kocicku , nebo kocourka Dekuji Tomas Hamouz , K.Vary Určitě děláte správně.Já ze své zkušenosti mohu potvrdit,že je lepší pořídit kocourka.Ti jsou o hodně mazlivější a čistotnější.Naše kočka je hrozná potvora ale kocourka když mu bylo 9 týdnů,přijala jako své kotě i když byla kastrovaná a nikdy nerodila,starala se o něj jako pravá máma.I mu dávala tahat cecíky.Mám tady video:-)Trvalo to 12 dní,to na něj syčela,vrčela,ale ten prcek se jí nebál,pořád se o ní otíral až neodolala.Kocourek je o 3 kila větší než kočka ale nechá na sobě dříví štípat.Je zlatej.Kočky jsou většinou takový potvory panovačný:-)Tak vám budu držet palce,počítejte s tím,že si hned nepadnou do paciček ale do cca 14dní se budou milovat a budou si hrát:-)
Tom napsal(a): Dobrý den , Prosím o radu. Bydlíme ve 2+1 , mame fenu zlateho retrivra 6let.Minuly rok jsme si k ni poridili britskou kocicku , ktere dnes je rok.Obe nase holky jsou kastrovane. Jelikoz pejsek s nami chodi do prace , kocicka je cele dny sama doma , proto jsme se rozhodli si poridit k ni kamaradku, ci kamarada. A to je ten problem , ze nevim zda-li kocicku nebo kocoura. S kocourem nemam zkusenost. Nas pejsek se s kocickou nemazli , ale toleruje ji. Delam spravne , ze si chci poridit druhou kocku A mam do smecky prinest kocicku , nebo kocourka Dekuji Tomas Hamouz , K.Vary
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?