Diskuze Prosím o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Denda03 (24.07.2012 17:05:07) napsal: Dobrý den, potřebovala bych poradit, mám 8 letou klisnu hannoveráka a v kolbišti i jinde neumí couvat vždy když ji pobídu k couvání začne se mi vzpírat a couvat nechce. Děkuji za radu :) Tak ji nauč couvání ze země. Nebo to už umí ?
tak skus nacvičit couvání ze země, nebo to už umí ? Komunikace ze země je základ, pak teprv mužeš sednout na koně.
jo to určitě, martingel můžeš klidně dát:) tim určitě nic nezkazíš :) pak napiš, jak to jde :)
Ro: dobrý nápad určitě ho vyzkouším myslíš že by i pomohlo ji dát něco jako mertingel? aby nezvedala hlavu tím pádem by se mi nemohla jak vzpírat ;-)
Jestli umí couvání ze země, popros někoho o pomoc. a když si na ní sedneš, dávej jí pobídky na couvání ze sedla a zároveň ten kdo je na zemi ať jí dává pobídku ze země na couvání. koník časem pochopí že tato pobídka je na couvání.
Orunka (24.07.2012 21:08:50) napsal: Tak ji nauč couvání ze země. Nebo to už umí ? couvání ze země právě umí ale ze sedla ne :_(
Dobrý den, potřebovala bych poradit, mám 8 letou klisnu hannoveráka a v kolbišti i jinde neumí couvat vždy když ji pobídu k couvání začne se mi vzpírat a couvat nechce. Děkuji za radu :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?