Diskuze prosím o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám doma klisnu 8 let hannoverák. A neustále vyhazuje pod sedlem právě mě shodila a rodiče jí chcou prodat prý ještě jednou shodí a jde z domu prosím moc o radu co mám dělat.
Ahoj, taky jsem ěmla ten problém, a vyřešila jsem to celkem rychle a to tak, že jí musíš silou držet hlavu NAHOŘE ! :) párkrát zkusila a pak věděla že když tu palic dolů nemůže dát tak přestala úplně..
Denda03 (12.08.2012 17:29:43) napsal: Mám doma klisnu 8 let hannoverák. A neustále vyhazuje pod sedlem právě mě shodila a rodiče jí chcou prodat prý ještě jednou shodí a jde z domu prosím moc o radu co mám dělat. Ahoj,Nenapsala jsi jestli vyhazuje třeba pouze ve cvalu nebo ve všech chodech. :V první řadě zkontroluj sedlo, místa pod podsedlovou dečkou a podbřišníkem, zda někde nemá hlínu, zaschlý pot, nebo zda ho podbřišník někde neřeže, či nemá otlaky. Pokud ti však připadá, že tohle všechno je v pořádku, tak je koník nejspíš bujnější a proto je vhodné snížit dávku jádrového krmení, nebo přejít na nějaké méně energické. Nejlepší však je, s koníkem častěji pracovat a dopřávat mu hodně prostoru k vyblbnutí. Dopuručuji ho tkzv. potrápit na lonži :)HODNĚ ŠTĚSTÍ s kobylkou :):-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?