Diskuze Prosím o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Prosím o radu, přivezla jsem si domů 10 letou kobylku. Ve všech chodech je úžasná jak na jízdárně tak na louce, může jít první i poslední, ale nesmíme zastavit. Jakmile má stát začne házet hrby, vyhazovat a tancovat..můžete mi někdo poradit jak to napravit?..
miska (16.12.2012 19:26:13) napsal: Ahoj,prosím o radu..Nevíte co dělat s koněm který na vyjíždky je hodný ale když ho vezmu na jízdárnu nebo do haly a chci po něm nějakou práci třeba jen aby na klusal či na cválal začne si stoupat na zadní nebo fakt sprostě vyhazuje,nemusím mu ani nic dělat stačí ho jen pobídnout a hned začne dělat tohle..Prosím,jestli někdo víte co s tím poradte mi.Budu ráda za každou radu.Díky moc Ahoj, je dost možné, že koníka to nebaví... Měli jsme tentýž problém a nakonec jsem se vzdala a už jí to necpu: stačím mi vyjížďky se kterými žila celý život, občas lonž a práce na ruce :-) A jsme obě spokojené! :-))
Ahoj,nechci zakládat nové téma, ale mám podobný problém... V terénu je kobylka super, šlape(více-méně) jako hodinky. Ale jakmile ji přivedu na jízdárnu a dám nohu do třmenu, stuhne. A potom než vůbec dosednuuž cváláme zpět na dvůr. Máme jako jízdárnu jenom louku, ale bohužel není úplně uzavřená. Na jízdárnu prý není zvylká, ale už jsem ji tam několikrát zažila jít hezky... Máte někdo nějaké nápady? Protože nemám ani možnost ji opohybovat - nemůže každý den na lonž...
Já bych zkusila, brávat koně na ruku nebo na lonž. Může pro něj být hala, nebo jízdárna spojena s něčím nepříjemným. Proto bych s ním udělala pár koleček jen tak na ruce, rozpohybovala ho na lonži. Práci po něm chtít pozvolna a do ničeho ho násilím nenutit. miska (16.12.2012 19:26:13) napsal: Ahoj,prosím o radu..Nevíte co dělat s koněm který na vyjíždky je hodný ale když ho vezmu na jízdárnu nebo do haly a chci po něm nějakou práci třeba jen aby na klusal či na cválal začne si stoupat na zadní nebo fakt sprostě vyhazuje,nemusím mu ani nic dělat stačí ho jen pobídnout a hned začne dělat tohle..Prosím,jestli někdo víte co s tím poradte mi.Budu ráda za každou radu.Díky moc
Ahoj,prosím o radu..Nevíte co dělat s koněm který na vyjíždky je hodný ale když ho vezmu na jízdárnu nebo do haly a chci po něm nějakou práci třeba jen aby na klusal či na cválal začne si stoupat na zadní nebo fakt sprostě vyhazuje,nemusím mu ani nic dělat stačí ho jen pobídnout a hned začne dělat tohle..Prosím,jestli někdo víte co s tím poradte mi.Budu ráda za každou radu.Díky moc
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?