Diskuze Prosím o radu a nazor

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

môžu byt aj von na záhradke zvyknú si ! a kocúr bude rá že je vonku lebo kocúre sú tygre :-D MAJTE DOBRÝ PLOT !:-D
Ell (24.03.2015 10:09:27) napsal: Ahoja...máme doma dvě kočičky a jednoho kocoura už čtyři roky.Nejsou vůbec zvyklí venku ale teď se mi objevila dost velká alergie a i když nechci a probrečím půl dne už je nebudu moci mít doma.Pryč je dát nechci a proto by jsem se chtěla zeptat,jestli by byl velký problém je dát do voliery.Bydlíme v rodinném baráku takže by měli volieru hned vedle a přítel by se s nimi mohl chodit mazlit každý den(miluje je).Přes léto to bude v pohodě ale zima jim asi bude vadit že jo?Moc děkuju za jakoukoli odpověď :-( Pokud bydlíte v rodiném domku, pokud to není u silnice, není nutné je zavírat do voliéry. Prostě je pusťte ven a zařiďte jim teplé bydlení. Třeba ve sklepě, na půdě, nebo jim uděllejte zateplenou boudičku. Moji kocouři sjou taky většinu času venku, běhají kde chtějí a když chtějí spát, tak mají ve sklepě vedle bojleru pelíšek. Je tam teplo i přes zimu a oni jsou takhle spokojení. Jinak alergie se dají řešit, jen to chce víc snahy a hledání řešení (alergie bývají z problémů jater) a pokud ho nebudete mít neustále doma a odpadne to nejhorší, tak se s ním budete moct mazlit.
Ahoja...máme doma dvě kočičky a jednoho kocoura už čtyři roky.Nejsou vůbec zvyklí venku ale teď se mi objevila dost velká alergie a i když nechci a probrečím půl dne už je nebudu moci mít doma.Pryč je dát nechci a proto by jsem se chtěla zeptat,jestli by byl velký problém je dát do voliery.Bydlíme v rodinném baráku takže by měli volieru hned vedle a přítel by se s nimi mohl chodit mazlit každý den(miluje je).Přes léto to bude v pohodě ale zima jim asi bude vadit že jo?Moc děkuju za jakoukoli odpověď :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?