Diskuze prosím o radu..zateplovací bandáže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Etyenka (10.09.2012 18:12:06) napsal: Prosím o radu někoho zlušeného! Mám valacha A1/1 a jsou mu 3 roky ( bývalý dostihák ), dávám mu zateplováky a jeden chovatel mi řekl, že to pro mladé koně není vhodné, že jim to spíše ublíží. Přijde mi to jako hloupost, ale přece jen nevím všechno, proto se chci poradit. Předem děkuji za odpovědi :-) Ahojky pokud Tvůj koník nemá nějaké zdravotní potíže s nožkama, tak zateplovací bandáže jsou opravdu zbytečné;-)
Lucka (12.09.2012 09:52:27) napsal: Ahojky pokud Tvůj koník nemá nějaké zdravotní potíže s nožkama, tak zateplovací bandáže jsou opravdu zbytečné;-) Souhlasím. je to zbytečné pokud tvůj kůň nemá potíže... ;-)
Ahoj,já myslím že když jedeš na vyjíždku tak je to zbytečné ale po nějaký težší práci bych mu nohy zabalila přece jenom ti dostiháci jsou na to po dostihu zvyklí :) a neublíží mu to,pokud nemá nohy mokré aby se mu zapařily pod bandáží.
Prosím o radu někoho zlušeného! Mám valacha A1/1 a jsou mu 3 roky ( bývalý dostihák ), dávám mu zateplováky a jeden chovatel mi řekl, že to pro mladé koně není vhodné, že jim to spíše ublíží. Přijde mi to jako hloupost, ale přece jen nevím všechno, proto se chci poradit. Předem děkuji za odpovědi :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?