Diskuze Prosím o smáznutí fotky mého psa na cizím profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vím, je to třeba dětinské, chtěla jsem nad tím mávnout rukou, jen jsem upozornila uživatelku diddlinka43, která má mezi svými psy profil údajně její border kolie Kruzyho, že bez mého dovolení použila fotku mého psa, slečna se na mě začala osočovat a nadávat, proto žádám o smazání profilu Kruzy nebo aspoň té fotky. Můj pes je Kuci - www.kuci.wbs.cz - fotka je z alba - http://hankad.rajce.idnes.cz/Kuci_-_jen_tak%3b-)/ - je úplně poslední. Díky
Moc všem děkuji - ta dotyčná, ten profil buď už smazala sama nebo zasáhla redakce těžko říct. Jako mě je na jednu stranu těch lidí (spíš dětí) líto, asi nemají své psy a moc si je přejí, tak třeba takovouhle formou se chtějí nějak "zapojit", tak jsem jí jen upozornila a napsala jsem jí, co si o tom myslím, ale když mi ta holka napsala, že jsem asi úplně b**á, když nerozeznám svého psa a další urážky, tak mi to popravdě dost vytočilo... Vždyť mají nějaké ty své stránky jako jsou "ufounci" nebo jak se tomu říká, tak když holt tam mají všichni virtuální zvířata, tak ať si chodí tam, když jim někdo povolí použít jejich fotky, ale takhle mi to přijde dost praštěný...
1. to uz resi redakce, ale stejne je to svinarna tohle a co takhle porusení autorských práv ??
to mi bohuzel prijde jako normalni praxe, staci se podivat treba do nekterych fotosoutezi, lidi tam stahuji klidne fotky tisickrat provareny internetem, ze je na PRVNI pohled jasny, ze oni to fotit nemohli, takze neni prekvapujici, ze nekoho napadne privlastnit si cizi fotku, u ktere hrozi min, ze se na to prijde ... bohuzel ]:)
Tak to je hnus.Viděla sem zde také dohadování ohledně jorků.Taky tady někdo použil jiný profil.Já bych byla hrozně nasraná.Když nemají druzí fotky jejich problém,ale přivlastnit si něco cizího???Zkus napsat do redakce,je tu někde na ně mail-ty ti doufám pomohou;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?