Diskuze Prosím pomozte !!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Neznám jí ale je to strašný!:_(
Konicek (22.12.2011 18:32:25) napsal: Ahoj koňáci ! Neznáte prosím , nebo nemáte někdo nějakou zkušenost s Veronikou Egerovou(24) ? Je z Olomouce a její mail je dablixce[at]seznam.cz . Asi před měsícem jsem si on ní vzala do pronájmu kobylu po jménu Kassandra nar. 6.4.1996 . Kobča měla být 100% zdravá , k rekreačnímu ježdění a na huberta ! Kobču měla předemnou v pronájmu jedna paní z Bruntálu , když jsem si měla pro kobču jet , tak mi pí.Egerová řekla , že u předání být nemusí, že jede na služebku do Skotska, kobylu jsem si tedy vyzvedla a převezla k nám do stáje ! Natož měla majitelka přijet ihned jak se vrátí ze skotska,tak se nestalo ! Poté se ukázalo , že je kobyla nemocná na nohy a to dlouhodobě ! Není absolutně na ježdění,jen jako kamarád do stáje,když se paní majitelka uráčela po měsíci přijet a podepsat nájemní smlouvu , tak jsem jí řekla at si kobylu vezme z5 do Olomouce , to mi brečela , že má krizi atd atd. Ale že si pro kobylu za 4 dny přijede , to se také nestalo . Já za ní nyní platím ustájení a veterináře pro kobču, nenechám jí přeci bez ošetření ! Na to mi majitelka píše , že si jí vyzvedne holčina se kterou má sepsanou plnou moc , holčina přijela ale plnou moc neměla podepsanou , kobylu jsem jí samozřejmě nevydala ! Nejsem blázen pak to bude na mě a co potom ? Ted mi pí.Egrová vyhrožuje , že zavolala policii , že jsem jí koně ukradla ! Nezná jí někdo , nebo nemá s ní nějakou zkušenost ? Vše by mi moc pomohlo !! Kobča asi byla hodně týraná , na to že jí je 15 let , tak je úplně zubožená ! Všem děkuji předem za odpovědi ! Tuhle paní neznám, ale takovým "lidem" by kůň ani žádné jiné zvířátko nemělo vůbec přijít do rukou:_( .
Ahoj, no dívala jsem se na její profil, a pamatuju si, že ještě nedávno inzerovala jednu kobylu co měla profilu, ale neznám ji. Zkus napsat spíše na ifaunu pokud jsi tak ještě neudělala, tam si myslím je přece jen víc lidí a tím pádem větší šance, že ji někdo bude znát.
Ahoj, tu slečnu neznám, ale napsala jsem Vám osobní zprávu, snad Vám to pomůže.
Ahoj koňáci ! Neznáte prosím , nebo nemáte někdo nějakou zkušenost s Veronikou Egerovou(24) ? Je z Olomouce a její mail je dablixce[at]seznam.cz . Asi před měsícem jsem si on ní vzala do pronájmu kobylu po jménu Kassandra nar. 6.4.1996 . Kobča měla být 100% zdravá , k rekreačnímu ježdění a na huberta ! Kobču měla předemnou v pronájmu jedna paní z Bruntálu , když jsem si měla pro kobču jet , tak mi pí.Egerová řekla , že u předání být nemusí, že jede na služebku do Skotska, kobylu jsem si tedy vyzvedla a převezla k nám do stáje ! Natož měla majitelka přijet ihned jak se vrátí ze skotska,tak se nestalo ! Poté se ukázalo , že je kobyla nemocná na nohy a to dlouhodobě ! Není absolutně na ježdění,jen jako kamarád do stáje,když se paní majitelka uráčela po měsíci přijet a podepsat nájemní smlouvu , tak jsem jí řekla at si kobylu vezme z5 do Olomouce , to mi brečela , že má krizi atd atd. Ale že si pro kobylu za 4 dny přijede , to se také nestalo . Já za ní nyní platím ustájení a veterináře pro kobču, nenechám jí přeci bez ošetření ! Na to mi majitelka píše , že si jí vyzvedne holčina se kterou má sepsanou plnou moc , holčina přijela ale plnou moc neměla podepsanou , kobylu jsem jí samozřejmě nevydala ! Nejsem blázen pak to bude na mě a co potom ? Ted mi pí.Egrová vyhrožuje , že zavolala policii , že jsem jí koně ukradla ! Nezná jí někdo , nebo nemá s ní nějakou zkušenost ? Vše by mi moc pomohlo !! Kobča asi byla hodně týraná , na to že jí je 15 let , tak je úplně zubožená ! Všem děkuji předem za odpovědi !
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?