Diskuze Prosím PORAĎTE !! !! !!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, doma mám kočku. Když se mrouskala tak jsme ji odvezli ke kocourovi, ale na něj syčela a prostě měla záchvat-. Od té doby se bojí i malého kotěte a začíná na něj syčet, ale to jen když jsem u někoho na návštevě...Tak se bojí třeba kotěte a nebojí se psa, velkého novofundláčka..Syčela by i kdybychom si koupili další kočku??8-} 8-} 8-} ..My si hrozně přejeme ještě jednu peršánku, ale nevíme jestli by se s tím Nesy smířila a nebo jestli je v bytě první tak že by jí to nevadilo..:-| ?? ?? 8-} :_/ ..Ale doma máme i králíka se kterým si ráda hraje. Děkuji za odpo..Pa
Dobrý den , nejdříve bych vás chtěla poprosit o jednu radu. Máme ted 2 měsíční koťata od sousedovic kočky jenže ta je nechce nechat s námi , hlídá je ve dne v noci a když je zkusíme pohladit kočka vzekle zasyčí, co máme dělat ? A pak tu mám i druhý problém a ten, že koťátka žerou podestýlku (Mikeš-Hrudkovací) zkoušely jsme přenést jejich výkaly do podestýlky ale nezabírá to, vždy najdu alespoň jedno kotě s jakoby kamínkem v puse. Prosím Porďte co dělat alespoň s tím prvním problémem?? Děkuji.
Dobrý den, máme doma tři kočičky a jednoho vykastrovaného kocourka. Kocourek tu byl první a po skoro 3letech mu přibyla kamarádka. Ze začátku z toho nebyl vůbec nadšený, syčel na ni a vrčel, ale po pár dnech bylo vše v pořádku. Takhle reagovali oba, když jsme přinesli další kotě a nakonec tak reagovali i na třetí přírustek. Ale vždy to po pár provrčených a prosyčených dnech dobře dopadlo :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?