Diskuze Prosím poraďte :-(

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj já s tímto teda nemám skušenosti ale snažila bych se k tomu koni chovat jako k neskušenému nebo neobsedlému koni který toho moc nezná a neví nebo se trošku i bojí... ale fakt s tím nemám skušenosti... ale ted skouším jezdit i na poníkovy o kterém se neví nic tak že skouším a nevím co udělá.
Kámoška měla hřebce k terýmu se piblížila a on se začel stavět na zadní tak ho vykastrovala a pomohloto ;) už není tak divokej.
slodicakova (20.07.2011 20:19:39) napsal: Dobrý den, poznala jsem jednoho koně. Je mu asi 12 let a je to hřebec. Před 7 lety jej jeden pán koupil svému synovi, ale toho koně za měsíc omrzeli. 7 let jen pobíhal po pusté pastvině velikosti drezurního obdélníku, protože se k němu každý bojí přiblížit - vyhazuje a šklebí se, ale myslím, že duší je to úžasný kůň. Byl mi nabídnut odprodej tohoto koně a já bych to velice ráda udělala, ale sama na to nestačím. Trpělivosti mám dost, ale zkušeností se zdivočelými hřebci vůbec. Nemůžete mi doporučit, jak postupovat? Znamená pro mě opravdu mnoho a chci mu vynahradit ty roky, co byl opovrhovaným. Prosím, poraďte mi :-( Ahoj,tada ti nikdo neporadí zkus se poradit s nějakým trenérem.Nbo člověkem co tomu rozumí:-DD Přeji hodně úspěchů:-)
Dobrý den, poznala jsem jednoho koně. Je mu asi 12 let a je to hřebec. Před 7 lety jej jeden pán koupil svému synovi, ale toho koně za měsíc omrzeli. 7 let jen pobíhal po pusté pastvině velikosti drezurního obdélníku, protože se k němu každý bojí přiblížit - vyhazuje a šklebí se, ale myslím, že duší je to úžasný kůň. Byl mi nabídnut odprodej tohoto koně a já bych to velice ráda udělala, ale sama na to nestačím. Trpělivosti mám dost, ale zkušeností se zdivočelými hřebci vůbec. Nemůžete mi doporučit, jak postupovat? Znamená pro mě opravdu mnoho a chci mu vynahradit ty roky, co byl opovrhovaným. Prosím, poraďte mi :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?