Diskuze Prosím Poraďte, co dělat ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel55896 (11.08.2010 08:43:22) napsal: Dobrý den , nejdříve bych vás chtěla poprosit o jednu radu. Máme ted 2 měsíční koťata od sousedovic kočky jenže ta je nechce nechat s námi , hlídá je ve dne v noci a když je zkusíme pohladit kočka vzekle zasyčí, co máme dělat ? A pak tu mám i druhý problém a ten, že koťátka žerou podestýlku (Mikeš-Hrudkovací) zkoušely jsme přenést jejich výkaly do podestýlky ale nezabírá to, vždy najdu alespoň jedno kotě s jakoby kamínkem v puse. Prosím Porďte co dělat alespoň s tím prvním problémem Děkuji. Dobrý den, s tou podestýlkou nám to takhle malé kotě dělalo taky, tam jde o to, aby se tím nekrmilo a to si myslím, že nebude. Když si toho všimnete, tak jim v tom hned zabraňte, nejlépe je odvést pozornost hrou a trpělivě je dávat pryč, nenechat je, aby si na ní hrála. S tou kočičkou bude problém v tom, že ona je stále má na očích a navíc má asi ještě mlíko, tak cítí povinnost se stále o ně starat. Museli byste koťátka vzít od mámy aspoň na týden nebo dva, to znamená asi do bytu - vyrozuměla jsem, že je máte venku. Pokud bude mít mamina k nim dál přístup, bude je pořád hlídat. Měla by být taky samozřejmě převedená na pevnou stravu. Úplně ideální je, brát kočkám koťata až ve věku 3měs., kdy jsou úplně samostatná a kočka se už o ně tolik nestará.
Dobrý den , nejdříve bych vás chtěla poprosit o jednu radu. Máme ted 2 měsíční koťata od sousedovic kočky jenže ta je nechce nechat s námi , hlídá je ve dne v noci a když je zkusíme pohladit kočka vzekle zasyčí, co máme dělat ? A pak tu mám i druhý problém a ten, že koťátka žerou podestýlku (Mikeš-Hrudkovací) zkoušely jsme přenést jejich výkaly do podestýlky ale nezabírá to, vždy najdu alespoň jedno kotě s jakoby kamínkem v puse. Prosím Porďte co dělat alespoň s tím prvním problémem Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?