Diskuze prosím pozor na veterinu Paprsek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, všechny pražské milovníky koček bych chtěla upozornit na "odbornou péči" na veterině Paprsek-Stodůlky. S kočičkou jsme tam byli se slabou rýmou, dostala 2 injekce, přípravek do jídla a pipetu proti vnitřním parazitům (žádné neměla, nevím, proč jí ji dávali). Po dvou dnech se kočička začala motat, okamžitě jsem šla na veterinu, kde mi řekli, že to bude nejspíš reakce na léky a že mám počkat. Krevní testy udělat odmítli - prý to není třeba. Ještě večer (středa) jsem tam volala, že se to nelepší, stejně tak dvakrát ve čtvrtek a v pátek dopoledne. Vždy jsem detailně popsala všechny příznaky. Stále mi bylo opakováno, že mám čekat. V pátek večer jsem to nevydržel a zavolalado Vetcentra Duchek (také na Stodůlkách), kde mi řekli, ať okamžitě přijedeme, že to jsou játra. Kočičku si tam přes noc nechali...a v sobotu odpoledne nám holčička umřela na selhání jater. Veterinářka z Vetcentra říkala, že těmito léky by kočičí rýmu nikdy neléčila. Kdybychom to začali řešit už ve středu, možná se to nemuselo stát. Ale podle "veterinářů" v Paprsku jsem asi měla čekat na boží zázrak nebo co. Takže vás jen chci všechny upozornit - kočičku nám to nevrátí, ale vy se tomu třeba můžete vyhnout - do Paprsku s kočkou nikdy!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?