Diskuze :( prosím spěchá

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, odpověď je jednoduchá :-) Najdi si kvalitního trenéra! Přes internet se toho nedá moc řešit :-) Důvodů může být hned několik. Protože reakce koníků jsou podobné a ve stejném chodu, je pravděpodobné, že je možná chyba v tobě. Nedrkáš koni omylem do zad, či "nešrotuješ" se v sedle? Koníci by tak mohli reagovat na nepohodlí. Dalším důvodem by také mohlo být špatně padnoucí sedlo. Koníky by z něj mohly bolet záda. Zkus jim je prohlédnout, jestli nemají otlaky nebo na tlak negativně nereagují. Můžeš je také pozorovat při sedlaní a nasedání, jestli nejeví známky bolestivosti. Ať se problém co nejdříve vyřeší. :-)
Na tohle trenéra (myslím) že nepotřebuješ.. Normálně když se usadíš v sedle a ona v klusu má hlavu úplně dole tak to znamená že chce ještě přidat ale nesmíš mít povolené otěže prostě ty otěže přitáhni k sobě a pak bude kůň vědět že ty si vůdce že si ten kůň nemůže dělat co chce.. Když koni necháš povolený otěže tak oni přenášejí energii spíš na krk (hlavu atd..) ale když ty otěže přitáhneš tak energii budou mít po celém těle ale taky je dobrý skus zkontrolovat jestli si neodřela trochu kůži od podbřišníku.. prostě a jednoduše trošilinku zatlač na místo podbřišníku a jestli bude kousat tě třeba na záda tak to je známka že jí odřel podbřišník!! >:)
hoj mám dva koně a každý má problém ta mladá 3letka mi při cvlau a klusu dává hlavu uplně dolua ta 9 letá zase moc nahoru a martingall mi moc nepomáha.... poradíte mi někdo? prosím?:_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?