Diskuze Prosím trošku bodů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

:-~ Chtěla jsi asi založit novou rubriku – SOMROVÁNÍ POVOLENO???? – Nic ve zlém, ale zamysli se, zda Ti to stojí za to, takto ztrapnit pěkného psíka,který to nepotřebuje!!! !! !!
TADY SE NEPROSÍ ZA 1 A ZA 2 NENÍ TI TO TRAPNÉ?? ?? ?? A PEJSEK JE STEJNĚ VIRTUÁLNÍ.MÁŠ ZTÁHLOU FOTKU Z NETU,CO????
Takovéhle prosby málokdo vyslyší. Většinu lidí totiž podobné zprávy spíše obtěžují. . .
HHHHHHUUUUUUU­UUUUUUUUSSSSSSSSSSSSS­TTTTTTTTTTÝÝÝ­ÝÝÝÝÝÝ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
daniel (08.05.2009 22:24:58) napsal: co to vlastne je ? Kdyz moje manzelka zakladala profil pro prvniho pejska tak ji to automaticky udelalo virtualni profil. Hned po ni jsem zakladal druhy profil pro naseho druheho pejska a bylo to normalni . Po dvou dnech se ten virtualni profil zmenil sam na normalni ??? Zadne fotky z internetu v profilech nemame …Ted je to uz celkem jedno , ale nevi nekdo proc se to tak stalo s tim virtualnim profilem ??? Ahojky Danieli, tak tomuhle tedy vůbec nerozumím, ale docela dobrý dotaz;-) Ve staré verzi „hafíků“ nic takového možné nebylo, virtuální profil šlo nastavit jen na „konících“ a „micinách“ ke konci existence staré verze.Je možné, že k první registraci došlo v době, kdy se tu „nová verze“ teprve rozjížděla a o nějaké zmetky tu nebyla nouze, bohužel Tví rotvíci se stali zrovna jednou z obětí8-} Každopádně věř, že ve Tvém případě a po shlédnutí Vašich videí bychom o skutečnosti Tvých hafanů nepochybovali i kdyby byli označeni jako SUPERVIRTUÁLNÍ:-D :-D :-D Mějte všichni krásný den. Jindra/Puppi8-)
Si děláš p … legraci ne ?? !! 8-}
co to vlastne je ? Kdyz moje manzelka zakladala profil pro prvniho pejska tak ji to automaticky udelalo virtualni profil. Hned po ni jsem zakladal druhy profil pro naseho druheho pejska a bylo to normalni . Po dvou dnech se ten virtualni profil zmenil sam na normalni ? Zadne fotky z internetu v profilech nemame …Ted je to uz celkem jedno , ale nevi nekdo proc se to tak stalo s tim virtualnim profilem ?
co to vlastne je ? Kdyz moje manzelka zakladala profil pro prvniho pejska tak ji to automaticky udelalo virtualni profil. Hned po ni jsem zakladal druhy profil pro naseho druheho pejska a bylo to normalni . Po dvou dnech se ten virtualni profil zmenil sam na normalni ??? Zadne fotky z internetu v profilech nemame …Ted je to uz celkem jedno , ale nevi nekdo proc se to tak stalo s tim virtualnim profilem ???
Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Rexíkova panička už svojí normu splnila ;-)
Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D
Trhači z Krupky (08.05.2009 22:33:22) napsal: daniel (08.05.2009 22:24:58) napsal: co to vlastne je ? Kdyz moje manzelka zakladala profil pro prvniho pejska tak ji to automaticky udelalo virtualni profil. Hned po ni jsem zakladal druhy profil pro naseho druheho pejska a bylo to normalni . Po dvou dnech se ten virtualni profil zmenil sam na normalni ??? Zadne fotky z internetu v profilech nemame …Ted je to uz celkem jedno , ale nevi nekdo proc se to tak stalo s tim virtualnim profilem ??? Ahojky Danieli, tak tomuhle tedy vůbec nerozumím, ale docela dobrý dotaz;-) Ve staré verzi „hafíků“ nic takového možné nebylo, virtuální profil šlo nastavit jen na „konících“ a „micinách“ ke konci existence staré verze.Je možné, že k první registraci došlo v době, kdy se tu „nová verze“ teprve rozjížděla a o nějaké zmetky tu nebyla nouze, bohužel Tví rotvíci se stali zrovna jednou z obětí8-} Každopádně věř, že ve Tvém případě a po shlédnutí Vašich videí bychom o skutečnosti Tvých hafanů nepochybovali i kdyby byli označeni jako SUPERVIRTUÁLNÍ:-D :-D :-D Mějte všichni krásný den. Jindra/Puppi8-) dekuji za odpoved :D :D ahoj
Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-(
= LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Četli jsme příspěvek od tebe v hlavní diskuzi. Hezky ses zastal/a Rexíkovy paničky, to je od tebe milé. Ale není třeba se rozčilovat. Rexíkova panička je určitě moc hodná paní, to je vidět z toho, že dává kostičky úplně všem…a to je právě chyba. Je sice hodná, ale zřejmě neví jak to tu chodí. Dává bohužel kostičky i falešným profilům, které se odsud snažíme dostat, protože portál je jimi doslova „zahnojený“. Už jsme jí písli do její diskuze k Rexíkovi, ať si při kostičkování dává aspoň pozor, komu kostičky sází…ne všichni si je totiž zaslouží. Přečti si všechny příspěvky v hlavní diskuzi na téma Falešné profily a uvidíš že máme pravdu. A Rexíkova panička na to určitě taky brzo přijde. Haf Montík a pánící
Četli jsme příspěvek od tebe v hlavní diskuzi. Hezky ses zastal/a Rexíkovy paničky, to je od tebe milé. Ale není třeba se rozčilovat. Rexíkova panička je určitě moc hodná paní, to je vidět z toho, že dává kostičky úplně všem…a to je právě chyba. Je sice hodná, ale neví jak to tu chodí. Dává bohužel kostičky i falešným profilům, které se odsud snažíme dostat, protože portál je jimi doslova „zahnojený“. Už jsme jí písli do její doskuze k Rexíkovi, ať si při kostičkování dává aspoň pozor, komu kostičky sází…ne všichni si je totiž zaslouží. Přečti si všechny příspěvky v hlavní diskuzi na téma Falešné profily a uvidíš že máme pravdu. A Rexíkova panička na to určitě taky přijde. Haf Montík a pánící = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-(
= LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-)
PEPÍNO (09.05.2009 22:23:40) napsal: kámošáci, nevrrčte na sebe, Rexíkova panička je hodná paní, a myslím že to pochopila, psali jsme si a teď už si bude dávat pozor, aby neplýtvala kostičkama a energií na neexistující hafíky a falešné profily (pokud se to dá poznat, oni jsou totiž někdy dovedně maskovaní :-D :-D :-D ) Ale píše se zde o MANIACÍCH, tzn. že takových je víc, a zejména jsou to ti, kteří se ještě urazí, když se jim to v dobrém písne. Až se ty falešníky podaří eliminovat, tak bude chvíli pokoj. Ale musíme si stejně dávat pozor, koho kostičkujeme, jinak se to tu zase zahnojí. Dneska-9.5. mrkněte na nově vzniklé profily ! Oni ty falešníky tyhle stránky snad přitahují !! No, a není to náhodou tím, že tu právě nejsou jasná pravidla a jede se ve stylu „nic není zakázáno a všechno je dovoleno“ ???? Takže apeluji na adminy – co s tím uděláte ?? >:-( NÁHODOU :D MUSÍM UZNAT,ŽE CO DNESKA PROCHÁZÍM,TAK JE ZNÁT,ŽE SI TO „MAMIACI“ NECHALI VYSVĚTLIT :-D :-D DNESKA UŽ NEJSOU KOSTIČKY U NESMYSLNÝCH PROFILŮ. TAKŽE DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI :-D :-D
kámošáci, nevrrčte na sebe, Rexíkova panička je hodná paní, a myslím že to pochopila, psali jsme si a teď už si bude dávat pozor, aby neplýtvala kostičkama a energií na neexistující hafíky a falešné profily (pokud se to dá poznat, oni jsou totiž někdy dovedně maskovaní :-D :-D :-D ) Ale píše se zde o MANIACÍCH, tzn. že takových je víc, a zejména jsou to ti, kteří se ještě urazí, když se jim to v dobrém písne. Až se ty falešníky podaří eliminovat, tak bude chvíli pokoj. Ale musíme si stejně dávat pozor, koho kostičkujeme, jinak se to tu zase zahnojí. Dneska-9.5. mrkněte na nově vzniklé profily ! Oni ty falešníky tyhle stránky snad přitahují !! No, a není to náhodou tím, že tu právě nejsou jasná pravidla a jede se ve stylu „nic není zakázáno a všechno je dovoleno“ ???? Takže apeluji na adminy – co s tím uděláte ?? >:-(
Trhači z Krupky (10.05.2009 00:54:02) napsal: MATÝSEK A PETRA (09.05.2009 22:39:44) napsal: PEPÍNO (09.05.2009 22:23:40) napsal: kámošáci, nevrrčte na sebe, Rexíkova panička je hodná paní, a myslím že to pochopila, psali jsme si a teď už si bude dávat pozor, aby neplýtvala kostičkama a energií na neexistující hafíky a falešné profily (pokud se to dá poznat, oni jsou totiž někdy dovedně maskovaní :-D :-D :-D ) Ale píše se zde o MANIACÍCH, tzn. že takových je víc, a zejména jsou to ti, kteří se ještě urazí, když se jim to v dobrém písne. Až se ty falešníky podaří eliminovat, tak bude chvíli pokoj. Ale musíme si stejně dávat pozor, koho kostičkujeme, jinak se to tu zase zahnojí. Dneska-9.5. mrkněte na nově vzniklé profily ! Oni ty falešníky tyhle stránky snad přitahují !! No, a není to náhodou tím, že tu právě nejsou jasná pravidla a jede se ve stylu „nic není zakázáno a všechno je dovoleno“ ???? Takže apeluji na adminy – co s tím uděláte ?? >:-( NÁHODOU :D MUSÍM UZNAT,ŽE CO DNESKA PROCHÁZÍM,TAK JE ZNÁT,ŽE SI TO „MAMIACI“ NECHALI VYSVĚTLIT :-D :-D DNESKA UŽ NEJSOU KOSTIČKY U NESMYSLNÝCH PROFILŮ. TAKŽE DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI :-D :-D Doufejme, že tato pozornost a objektivita při hodnocení profilů napraveným notorickým „kostičkářům“ vydrží;-) Díky Jindra alias Puppi8-) Reknete mi nekdo co z toho ten falesnej profil ma , kdyz ho nekdo nahodou okostickuje ?
MATÝSEK A PETRA (09.05.2009 22:39:44) napsal: PEPÍNO (09.05.2009 22:23:40) napsal: kámošáci, nevrrčte na sebe, Rexíkova panička je hodná paní, a myslím že to pochopila, psali jsme si a teď už si bude dávat pozor, aby neplýtvala kostičkama a energií na neexistující hafíky a falešné profily (pokud se to dá poznat, oni jsou totiž někdy dovedně maskovaní :-D :-D :-D ) Ale píše se zde o MANIACÍCH, tzn. že takových je víc, a zejména jsou to ti, kteří se ještě urazí, když se jim to v dobrém písne. Až se ty falešníky podaří eliminovat, tak bude chvíli pokoj. Ale musíme si stejně dávat pozor, koho kostičkujeme, jinak se to tu zase zahnojí. Dneska-9.5. mrkněte na nově vzniklé profily ! Oni ty falešníky tyhle stránky snad přitahují !! No, a není to náhodou tím, že tu právě nejsou jasná pravidla a jede se ve stylu „nic není zakázáno a všechno je dovoleno“ ???? Takže apeluji na adminy – co s tím uděláte ?? >:-( NÁHODOU :D MUSÍM UZNAT,ŽE CO DNESKA PROCHÁZÍM,TAK JE ZNÁT,ŽE SI TO „MAMIACI“ NECHALI VYSVĚTLIT :-D :-D DNESKA UŽ NEJSOU KOSTIČKY U NESMYSLNÝCH PROFILŮ. TAKŽE DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI :-D :-D Doufejme, že tato pozornost a objektivita při hodnocení profilů napraveným notorickým „kostičkářům“ vydrží;-) Díky Jindra alias Puppi8-)
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Tak na toto se ozvu taky. Češtinu opravdu potřebuješ naučit – se koukni, nemáš větu, ve které by nebyla hrubka ;-) . Krom toho člověk, který bezhlavě kostičkuje nesmyslné nebo prázdé profily, je za maniaka označován právem >:)
Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-)
Trhači z Krupky (10.05.2009 13:53:16) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-) Proboha!!!!! Přečti si cos tu napsala za nesmysl!!!!Tak Ty nechceš, aby se o „R.P.“ NEMLUVILO jako o maniakovi????? Co znamená slovo „optěžovat“????? A nepíše se „pokud sto(!!)“, ale pokud jsi to :-D . Tagže pokut se nenaučýš komunykovat česki nemýňým Ťy otpovídat a nepyš my prosým žádné majli:-D :-D :-D Ďekujy:-D :-D :-D :-D :-D nechcy se nykoho zaztáfat, ale gyš si čtu něgdy svoje přízpjevky, taxi mislym, že překlepi může uďát každej8-} :-D
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-) Proboha!!!!! Přečti si cos tu napsala za nesmysl!!!!Tak Ty nechceš, aby se o „R.P.“ NEMLUVILO jako o maniakovi????? Co znamená slovo „optěžovat“????? A nepíše se „pokud sto(!!)“, ale pokud jsi to :-D . Tagže pokut se nenaučýš komunykovat česki nemýňým Ťy otpovídat a nepyš my prosým žádné majli:-D :-D :-D Ďekujy:-D :-D :-D :-D :-D
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Tak na toto se ozvu taky. Češtinu opravdu potřebuješ naučit – se koukni, nevytvoříš větu, ve které by nebyla hrubka ;-) . Krom toho člověk, který kostičkuje nesmyslné, či prázdné profily, je za maniaka označován plným právem >:)
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:32:12) napsal: Bára (10.05.2009 13:18:45) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Tak na toto se ozvu taky. Češtinu opravdu potřebuješ naučit – se koukni, nevytvoříš větu, ve které by nebyla hrubka ;-) . Krom toho člověk, který kostičkuje nesmyslné, či prázdné profily, je za maniaka označován plným právem >:)Koukej sama na sebe!! Učitelko :-DD Zlato – já píšu pravopisně správně a když je to jen překlep, tak to rozhodně u nikoho nekomentuju. Vlastně nekomentuju ani hrubky (a že je jich tu požehnaně), ale když si o to řekneš, tak to dostaneš :-DD :-DD :-DD . Krom toho napsat „nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi“, je dvojitý zápor a ten se pak mění v klad – tedy píšeš „chci aby se o Rexíkově páničce (krásný slovo;-) ) mluvilo jako o maniakovi“. :-)
Majlísek (10.05.2009 14:09:41) napsal: Trhači z Krupky (10.05.2009 13:53:16) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-) Proboha!!!!! Přečti si cos tu napsala za nesmysl!!!!Tak Ty nechceš, aby se o „R.P.“ NEMLUVILO jako o maniakovi????? Co znamená slovo „optěžovat“????? A nepíše se „pokud sto(!!)“, ale pokud jsi to :-D . Tagže pokut se nenaučýš komunykovat česki nemýňým Ťy otpovídat a nepyš my prosým žádné majli:-D :-D :-D Ďekujy:-D :-D :-D :-D :-Dnechcy se nykoho zaztáfat, ale gyš si čtu něgdy svoje přízpjevky, taxi mislym, že překlepi může uďát každej8-} :-D :-D :-D :-D :-D :-D každej jo, ale „= LuXuRy GiRl =“ by si měla dát i pozor na význam toho co mi tu píše;-) :-D :-D :-D
Majlísek (10.05.2009 15:43:56) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-)TO JSI TY REXÍKOVA PANIČKO? ;-) 8-} nnyto jsem já. = LuXuRy GiRl = :_(
Majlísek (10.05.2009 14:09:41) napsal: Trhači z Krupky (10.05.2009 13:53:16) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-) Proboha!!!!! Přečti si cos tu napsala za nesmysl!!!!Tak Ty nechceš, aby se o „R.P.“ NEMLUVILO jako o maniakovi????? Co znamená slovo „optěžovat“????? A nepíše se „pokud sto(!!)“, ale pokud jsi to :-D . Tagže pokut se nenaučýš komunykovat česki nemýňým Ťy otpovídat a nepyš my prosým žádné majli:-D :-D :-D Ďekujy:-D :-D :-D :-D :-Dnechcy se nykoho zaztáfat, ale gyš si čtu něgdy svoje přízpjevky, taxi mislym, že překlepi může uďát každej8-} :-D Souhlasím ! :-D
MATÝSEK A PETRA (10.05.2009 14:28:24) napsal: VI STE ALE TRUPKÍ:-D :-D :-D :-D Hmmm… Možná ale já nikoho alespoň neodsuzuji.8-}
Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_(
Trhači z Krupky (10.05.2009 19:50:29) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 19:39:36) napsal: ;-) ;-) Trhači z Krupky (10.05.2009 18:27:47) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:40:22) napsal: Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_( Bod č.1/Ano,každý se může splést, ale zmýlit se tolikrát????? Bod č.2/:-D :-D :-D :-D :-D Ale jinak proti ní nic nemám, vážně ne a myslím si, že to i sama uživatelka dobře ví. Bod č.3/Už to prosím neřeš, myslím si, že sis sama naběhla až až, omluva je přijata;-) Bod č.4/Nechápu koho jsem odsoudil za něco, zač nemůže8-} , máš-li na mysli Tvé nedostatky v mateřském jazyce a nemůžeš za to, jak píšeš, pak se Ti tedy i já omlouvám. Ale s vyhrožováním jsem rozhodně já nezačal>:-( . Tolik k Tobě milá uživatelko = LuXuRy GiRl =, měli bychom náš „spor“ ukončit, neboť o něj v této diskuzi snad nejde.Jindra/Puppi8-)Hmm a jak víš že čestina je můj mateřský jazyk ? NENÍ !:D Jak tady píšeš,tvůj nick je puppi,co ? Puppi se píše s Y a né s I. Takže Puppy což znamená štěně.:-D Já tě neučím ale nechci abys tam měl chybu:-DD ;-) . Fakt ano? :-D :-D :-D :-D :-D To jsi mne tedy překvapila!!! Tak milé dítko, nejsem štěně a tím pádem nejsem Puppy.A už toho nech,nebo Tě snad baví se tu dál znemožňovat?! Myslel jsem, že jsi rozumné děvče(taky můžeš být chlap, to je fakt, anonymita je totiž skvělá věc!) a jako rozumnou bytost jsem Tě požádal o ukončení našeho „sporu“. Já Ti nepsal soukromé zprávy, já Ti nevyhrožoval, tak buď té lásky a dej mi pokoj.Tématem této diskuze není zda jsem Puppi nebo Puppy, zda umíš česky nebo ne, zda je Rexíkova panička kostičkujícím maniakem nebo jen hodnou bodující paní s krásným jorkšírkem, tématem této diskuze je, abychom poslali té chudince co tuto diskuzi začala nějaké kostičky8-} 8-} 8-} Krásný večer Puppi8-) ?! !! !! Já ti to nenapsala abych tě naštvala ale ty si to asi nepochopil,co ? Jo máš pravdu.Anonymita je skvělá věc a nejlepší na tom je že o tobě nic neví tak je to nejspíš i tvůj případ,že jo ?:-) A já ti vyhrožovala s důvodem to si zapamatuj ! Puppíčku :-DD :-DD :-DD
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 17:14:40) napsal: To se tady stále snažím říct ! Nikdo to však nepochopí. :_( Neměj strach, ostatní diskutující moc dobře vědí, co jsi chtěla říct. Jen si hrají na strašně důležité a chytají tě za každé slovíčko. Měj proto trpělivost a nenech se těmi jízlivými poznámkami otrávit.
Martina (10.05.2009 17:09:37) napsal: vám tedy ta Rexíkova panička leží v žaludku. Vždyť je to taková hodná paní, všem posílá kostičky, aby se mohli dostat do TOP 100, takový místní Santa Klaus. Má to ale jeden háček. když pošle denně třeba na 500 profilů stejný příděl, tak se je nesnaží dostat do TOP 100, ale právě naopak. Všichni totiž mají od ní stejných 5 kostiček, a když se zadaří,vrátí se jich 2500. Takže spíš než Santa Klaus, takový Venda Klaus. ( nic ve zlým pane prezidente ). Jo a hádejte, kdopak nás taky navštívil na našem profilu ? Máte jeden pokus >:) !! :-DD To se tady stále snažím říct ! Nikdo to však nepochopí. :_(
vám tedy ta Rexíkova panička leží v žaludku. Vždyť je to taková hodná paní, všem posílá kostičky, aby se mohli dostat do TOP 100, takový místní Santa Klaus. Má to ale jeden háček. když pošle denně třeba na 500 profilů stejný příděl, tak se je nesnaží dostat do TOP 100, ale právě naopak. Všichni totiž mají od ní stejných 5 kostiček, a když se zadaří,vrátí se jich 2500. Takže spíš než Santa Klaus, takový Venda Klaus. ( nic ve zlým pane prezidente ). Jo a hádejte, kdopak nás taky navštívil na našem profilu ? Máte jeden pokus >:) !! :-DD
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:40:22) napsal: Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_( Bod č.1/Ano,každý se může splést, ale zmýlit se tolikrát????? Bod č.2/:-D :-D :-D :-D :-D Ale jinak proti ní nic nemám, vážně ne a myslím si, že to i sama uživatelka dobře ví. Bod č.3/Už to prosím neřeš, myslím si, že sis sama naběhla až až, omluva je přijata;-) Bod č.4/Nechápu koho jsem odsoudil za něco, zač nemůže8-} , máš-li na mysli Tvé nedostatky v mateřském jazyce a nemůžeš za to, jak píšeš, pak se Ti tedy i já omlouvám. Ale s vyhrožováním jsem rozhodně já nezačal>:-( . Tolik k Tobě milá uživatelko = LuXuRy GiRl =, měli bychom náš „spor“ ukončit, neboť o něj v této diskuzi snad nejde.Jindra/Puppi8-)
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 20:06:29) napsal: Trhači z Krupky (10.05.2009 19:50:29) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 19:39:36) napsal: ;-) ;-) Trhači z Krupky (10.05.2009 18:27:47) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:40:22) napsal: Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_( Bod č.1/Ano,každý se může splést, ale zmýlit se tolikrát????? Bod č.2/:-D :-D :-D :-D :-D Ale jinak proti ní nic nemám, vážně ne a myslím si, že to i sama uživatelka dobře ví. Bod č.3/Už to prosím neřeš, myslím si, že sis sama naběhla až až, omluva je přijata;-) Bod č.4/Nechápu koho jsem odsoudil za něco, zač nemůže8-} , máš-li na mysli Tvé nedostatky v mateřském jazyce a nemůžeš za to, jak píšeš, pak se Ti tedy i já omlouvám. Ale s vyhrožováním jsem rozhodně já nezačal>:-( . Tolik k Tobě milá uživatelko = LuXuRy GiRl =, měli bychom náš „spor“ ukončit, neboť o něj v této diskuzi snad nejde.Jindra/Puppi8-)Hmm a jak víš že čestina je můj mateřský jazyk ? NENÍ !:D Jak tady píšeš,tvůj nick je puppi,co ? Puppi se píše s Y a né s I. Takže Puppy což znamená štěně.:-D Já tě neučím ale nechci abys tam měl chybu:-DD ;-) . Fakt ano? :-D :-D :-D :-D :-D To jsi mne tedy překvapila!!! Tak milé dítko, nejsem štěně a tím pádem nejsem Puppy.A už toho nech,nebo Tě snad baví se tu dál znemožňovat?! Myslel jsem, že jsi rozumné děvče(taky můžeš být chlap, to je fakt, anonymita je totiž skvělá věc!) a jako rozumnou bytost jsem Tě požádal o ukončení našeho „sporu“. Já Ti nepsal soukromé zprávy, já Ti nevyhrožoval, tak buď té lásky a dej mi pokoj.Tématem této diskuze není zda jsem Puppi nebo Puppy, zda umíš česky nebo ne, zda je Rexíkova panička kostičkujícím maniakem nebo jen hodnou bodující paní s krásným jorkšírkem, tématem této diskuze je, abychom poslali té chudince co tuto diskuzi začala nějaké kostičky8-} 8-} 8-} Krásný večer Puppi8-) ?! !! !!Já ti to nenapsala abych tě naštvala ale ty si to asi nepochopil,co ? Jo máš pravdu.Anonymita je skvělá věc a nejlepší na tom je že o tobě nic neví tak je to nejspíš i tvůj případ,že jo ?:-) A já ti vyhrožovala s důvodem to si zapamatuj ! Puppíčku :-DD :-DD :-DD Škoda,že jsem slušně vychovaný člověk, jinak bych Tě už vážně poslal do dža
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 19:39:36) napsal: ;-) ;-) Trhači z Krupky (10.05.2009 18:27:47) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:40:22) napsal: Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_( Bod č.1/Ano,každý se může splést, ale zmýlit se tolikrát????? Bod č.2/:-D :-D :-D :-D :-D Ale jinak proti ní nic nemám, vážně ne a myslím si, že to i sama uživatelka dobře ví. Bod č.3/Už to prosím neřeš, myslím si, že sis sama naběhla až až, omluva je přijata;-) Bod č.4/Nechápu koho jsem odsoudil za něco, zač nemůže8-} , máš-li na mysli Tvé nedostatky v mateřském jazyce a nemůžeš za to, jak píšeš, pak se Ti tedy i já omlouvám. Ale s vyhrožováním jsem rozhodně já nezačal>:-( . Tolik k Tobě milá uživatelko = LuXuRy GiRl =, měli bychom náš „spor“ ukončit, neboť o něj v této diskuzi snad nejde.Jindra/Puppi8-)Hmm a jak víš že čestina je můj mateřský jazyk ? NENÍ !:D Jak tady píšeš,tvůj nick je puppi,co ? Puppi se píše s Y a né s I. Takže Puppy což znamená štěně.:-D Já tě neučím ale nechci abys tam měl chybu:-DD ;-) . Fakt ano? :-D :-D :-D :-D :-D To jsi mne tedy překvapila!!! Tak milé dítko, nejsem štěně a tím pádem nejsem Puppy.A už toho nech,nebo Tě snad baví se tu dál znemožňovat?! Myslel jsem, že jsi rozumné děvče(taky můžeš být chlap, to je fakt, anonymita je totiž skvělá věc!) a jako rozumnou bytost jsem Tě požádal o ukončení našeho „sporu“. Já Ti nepsal soukromé zprávy, já Ti nevyhrožoval, tak buď té lásky a dej mi pokoj.Tématem této diskuze není zda jsem Puppi nebo Puppy, zda umíš česky nebo ne, zda je Rexíkova panička kostičkujícím maniakem nebo jen hodnou bodující paní s krásným jorkšírkem, tématem této diskuze je, abychom poslali té chudince co tuto diskuzi začala nějaké kostičky8-} 8-} 8-} Krásný večer Puppi8-) ?! !! !!
;-) ;-) Trhači z Krupky (10.05.2009 18:27:47) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:40:22) napsal: Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_( Bod č.1/Ano,každý se může splést, ale zmýlit se tolikrát????? Bod č.2/:-D :-D :-D :-D :-D Ale jinak proti ní nic nemám, vážně ne a myslím si, že to i sama uživatelka dobře ví. Bod č.3/Už to prosím neřeš, myslím si, že sis sama naběhla až až, omluva je přijata;-) Bod č.4/Nechápu koho jsem odsoudil za něco, zač nemůže8-} , máš-li na mysli Tvé nedostatky v mateřském jazyce a nemůžeš za to, jak píšeš, pak se Ti tedy i já omlouvám. Ale s vyhrožováním jsem rozhodně já nezačal>:-( . Tolik k Tobě milá uživatelko = LuXuRy GiRl =, měli bychom náš „spor“ ukončit, neboť o něj v této diskuzi snad nejde.Jindra/Puppi8-) Hmm a jak víš že čestina je můj mateřský jazyk ? NENÍ !:D Jak tady píšeš,tvůj nick je puppi,co ? Puppi se píše s Y a né s I. Takže Puppy což znamená štěně.:-D Já tě neučím ale nechci abys tam měl chybu:-DD ;-) .
Trhači z Krupky (10.05.2009 20:15:31) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 20:06:29) napsal: Trhači z Krupky (10.05.2009 19:50:29) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 19:39:36) napsal: ;-) ;-) Trhači z Krupky (10.05.2009 18:27:47) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:40:22) napsal: Každý se může splést a (ne)poznat falešný profil a nikoho to není vina. Rexíkova pánička to myslí dobře a chce aby každý pejsek měl šanci se dostat do Top 100 !!! Ano,přiznávám. Přehnala jsem to ale já to alespoň přiznám. Co myslíš ? Trhači z Krupky ? :-DD Odsuzovat člověka za to,za co on nemůže je nesprávné. Nemyslíte ?:_( Bod č.1/Ano,každý se může splést, ale zmýlit se tolikrát????? Bod č.2/:-D :-D :-D :-D :-D Ale jinak proti ní nic nemám, vážně ne a myslím si, že to i sama uživatelka dobře ví. Bod č.3/Už to prosím neřeš, myslím si, že sis sama naběhla až až, omluva je přijata;-) Bod č.4/Nechápu koho jsem odsoudil za něco, zač nemůže8-} , máš-li na mysli Tvé nedostatky v mateřském jazyce a nemůžeš za to, jak píšeš, pak se Ti tedy i já omlouvám. Ale s vyhrožováním jsem rozhodně já nezačal>:-( . Tolik k Tobě milá uživatelko = LuXuRy GiRl =, měli bychom náš „spor“ ukončit, neboť o něj v této diskuzi snad nejde.Jindra/Puppi8-)Hmm a jak víš že čestina je můj mateřský jazyk ? NENÍ !:D Jak tady píšeš,tvůj nick je puppi,co ? Puppi se píše s Y a né s I. Takže Puppy což znamená štěně.:-D Já tě neučím ale nechci abys tam měl chybu:-DD ;-) . Fakt ano? :-D :-D :-D :-D :-D To jsi mne tedy překvapila!!! Tak milé dítko, nejsem štěně a tím pádem nejsem Puppy.A už toho nech,nebo Tě snad baví se tu dál znemožňovat?! Myslel jsem, že jsi rozumné děvče(taky můžeš být chlap, to je fakt, anonymita je totiž skvělá věc!) a jako rozumnou bytost jsem Tě požádal o ukončení našeho „sporu“. Já Ti nepsal soukromé zprávy, já Ti nevyhrožoval, tak buď té lásky a dej mi pokoj.Tématem této diskuze není zda jsem Puppi nebo Puppy, zda umíš česky nebo ne, zda je Rexíkova panička kostičkujícím maniakem nebo jen hodnou bodující paní s krásným jorkšírkem, tématem této diskuze je, abychom poslali té chudince co tuto diskuzi začala nějaké kostičky8-} 8-} 8-} Krásný večer Puppi8-) ?! !! !!Já ti to nenapsala abych tě naštvala ale ty si to asi nepochopil,co ? Jo máš pravdu.Anonymita je skvělá věc a nejlepší na tom je že o tobě nic neví tak je to nejspíš i tvůj případ,že jo ?:-) A já ti vyhrožovala s důvodem to si zapamatuj ! Puppíčku :-DD :-DD :-DD Škoda,že jsem slušně vychovaný člověk, jinak bych Tě už vážně poslal do dža Škoda noo. To jsem se tak těšila !!:-D
Bára (10.05.2009 16:59:20) napsal: = LuXuRy GiRl *= (10.05.2009 16:54:51) napsal:Za prvé nejsem tvoje zlato !8-} Za druhé nechci se hádat ! Za třetí takhle jsem to nenapsala ! >-| Jak, nenapsala? Já to pouze zkopírovala, tedy jsi to napsala. A pokud jsi tím myslela větu „nechci, aby se o Rexíkově paničce mluvilo jako o maniakovi“, tak to napiš a nepiš nesmysly, za které se ti každý bude smát ;-) Ups promiň máš pravdu. Nechci, aby se o Rexíkově paničce mluvilo jako o maniakovi.:-D PS:Už mě neuč,ju ?;-D
= LuXuRy GiRl *= (10.05.2009 16:54:51) napsal:Za prvé nejsem tvoje zlato !8-} Za druhé nechci se hádat ! Za třetí takhle jsem to nenapsala ! >-| Jak, nenapsala? Já to pouze zkopírovala, tedy jsi to napsala. A pokud jsi tím myslela větu „nechci, aby se o Rexíkově paničce mluvilo jako o maniakovi“, tak to napiš a nepiš nesmysly, za které se ti každý bude smát ;-)
Bára (10.05.2009 16:34:19) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 15:32:12) napsal: Bára (10.05.2009 13:18:45) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Tak na toto se ozvu taky. Češtinu opravdu potřebuješ naučit – se koukni, nevytvoříš větu, ve které by nebyla hrubka ;-) . Krom toho člověk, který kostičkuje nesmyslné, či prázdné profily, je za maniaka označován plným právem >:)Koukej sama na sebe!! Učitelko :-DD Zlato – já píšu pravopisně správně a když je to jen překlep, tak to rozhodně u nikoho nekomentuju. Vlastně nekomentuju ani hrubky (a že je jich tu požehnaně), ale když si o to řekneš, tak to dostaneš :-DD :-DD :-DD . Krom toho napsat „nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi“, je dvojitý zápor a ten se pak mění v klad – tedy píšeš „chci aby se o Rexíkově páničce (krásný slovo;-) ) mluvilo jako o maniakovi“. :-) Za prvé nejsem tvoje zlato !8-} Za druhé nechci se hádat ! Za třetí takhle jsem to nenapsala ! >-|
= LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Trhači z Krupky (09.05.2009 20:34:44) napsal: = LuXuRy GiRl = (09.05.2009 14:59:11) napsal: Trhači z Krupky (08.05.2009 21:25:56) napsal: Štěkni si o ně „Rexíkovo paničce“ a podobným maniakům:-D :-D :-D :-D :-D Kdo je podle tebe maniak ? Jedině ty ! Uživatelka Rexíkova pánička je moc milá paní s milím pejskem a jestli budeš mít něco proti zaplatíš za to ! >:-( Hi hi hi, tak za prvé, milým pejskem dle vzoru mladý!! :-D :-D a k tomu dalšímu, nevím, čím bych měl zaplatit za svůj názor, také nemám nic proti osobě, která se za nickem „Rexíkova panička“ skrývá, věřím, že jde o hodnou a milou paní s milým(!!) pejskem, ale její způsob hodnocení zvířátek a způsob hodnocení dalších kostičkujících MANIAKŮ se mi jeví poněkud podivným8-} 8-} .Dříve, než tu na mne budeš vrčet a cenit své tesáčky, by bylo vhodné pročíst si diskuze „Falešné profily“ a „Bacha, tady jde o život…“, prohlédnout si zveřejněné linky a podívat se, kdo a kolikrát objektivně tyto nesmysly hodnotil.To je asi vše a prosím,abys tu nevyhrožovala­.Děkuji a přeji krásný večer;-) Jindra/Puppi8-) TO JSI TY REXÍKOVA PANIČKO? ;-) 8-}
Bára (10.05.2009 13:18:45) napsal: = LuXuRy GiRl = (10.05.2009 12:40:03) napsal: Za prvé mě neuč češtinu.Za druhé JÁ nechci aby se o Rexíkově páničce nemluvilo jako o maniakovi.Pokud sto pochopil,tak neoptěžuj slušný lidi jako je Rexíkova pánička !!! Tak na toto se ozvu taky. Češtinu opravdu potřebuješ naučit – se koukni, nevytvoříš větu, ve které by nebyla hrubka ;-) . Krom toho člověk, který kostičkuje nesmyslné, či prázdné profily, je za maniaka označován plným právem >:) Koukej sama na sebe!! Učitelko :-DD
:-O Ahoj prosím dejte mi pár bodů mé jméno je Lucule1 pes Lukyn:-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?