Diskuze Prosím,ADMINI CHCI VYSVĚTLENÍ!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, profil Ti byl smazán, jelikož mi byl nahlášen, že to není Tvůj pejsek! Psala jsem majiteli do chovatelské stanice The Best Baron a majitel o žádném profilu nevěděl, ani nikomu nedával svolení, takže Ti byl profil smazán! Doufám, že už se to nebude opakovat! >:-( Ahoj Lenka Kačus (01.08.2009 13:19:00) napsal: hafoj, mam opět takový problém…1 měsíc jsem tady nebyla a když příjdu tak co zjistim-PROFIL KAČENKY (Cathrine Happy Sugar od Bret Baronů) ZMIZEL!PROSTĚ HO TU NEMAM!A DOCELA DOST MĚ TO MRZÍ,PROTOŽE TU MĚLA HODNĚ PŘÁTEL,DÁREČKŮ A KOSTIČEK!CO S TIM?TO SE VYPAŘIL?Jsem docela načtvaná.....­...........>:-( ještě když se nám stratila Sárinka,kdyby jí někdo viděl nebo našel tak zavolejte na 728284339…díky!:-( :-(
Štěpán (01.08.2009 22:22:04) napsal: Taky mě hodně věcí štve to nás všechny,vždycky se nějáké mouchy najdou!;-) Musím poznamenat že ta „úžasná“ diskuze s názvem „čivava“ ve specializovaném povídání o psech je opravdu zajímavá…;-D
Štěpán (01.08.2009 22:22:04) napsal: Taky mě hodně věcí štve to nás všechny,vždyck se nějáké mouchy najdou!;-)
Lůca a vlci (01.08.2009 21:45:38) napsal: Kačus (01.08.2009 13:19:00) napsal: hafoj, mam opět takový problém…1 měsíc jsem tady nebyla a když příjdu tak co zjistim-PROFIL KAČENKY (Cathrine Happy Sugar od Bret Baronů) ZMIZEL!PROSTĚ HO TU NEMAM!A DOCELA DOST MĚ TO MRZÍ,PROTOŽE TU MĚLA HODNĚ PŘÁTEL,DÁREČKŮ A KOSTIČEK!CO S TIM?TO SE VYPAŘIL?Jsem docela načtvaná.....­...........>:-( ještě když se nám stratila Sárinka,kdyby jí někdo viděl nebo našel tak zavolejte na 728284339…díky!:-( :-( no vidím že ta diskuze je tu skoro 2 dny bez příspěvku…mě je to jedno,já jenom že to vypadá že admini napíšou jenom když se jim chce!;-) Napíšte priamo adminom v rubrike „Napíšte nám“ „JERRY“ síce aj do diskúsie nám promtne vybavila ked sa nám dostala mapa do odkazov na nu je spolah Jarmila:-) :-) :-)
Kačus (01.08.2009 13:19:00) napsal: hafoj, mam opět takový problém…1 měsíc jsem tady nebyla a když příjdu tak co zjistim-PROFIL KAČENKY (Cathrine Happy Sugar od Bret Baronů) ZMIZEL!PROSTĚ HO TU NEMAM!A DOCELA DOST MĚ TO MRZÍ,PROTOŽE TU MĚLA HODNĚ PŘÁTEL,DÁREČKŮ A KOSTIČEK!CO S TIM?TO SE VYPAŘIL?Jsem docela načtvaná.....­...........>:-( ještě když se nám stratila Sárinka,kdyby jí někdo viděl nebo našel tak zavolejte na 728284339…díky!:-( :-( no vidím že ta diskuze je tu skoro 2 dny bez příspěvku…mě je to jedno,já jenom že to vypadá že admini napíšou jenom když se jim chce!;-)
hafoj, mam opět takový problém…1 měsíc jsem tady nebyla a když příjdu tak co zjistim-PROFIL KAČENKY (Cathrine Happy Sugar od Bret Baronů) ZMIZEL!PROSTĚ HO TU NEMAM!A DOCELA DOST MĚ TO MRZÍ,PROTOŽE TU MĚLA HODNĚ PŘÁTEL,DÁREČKŮ A KOSTIČEK!CO S TIM?TO SE VYPAŘIL?Jsem docela načtvaná.....­...........>:-( ještě když se nám stratila Sárinka,kdyby jí někdo viděl nebo našel tak zavolejte na 728284339…díky!:-( :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?