Diskuze Prosíme o pomoc kamarády a adminy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Čikoušek a panička zjistili,že si bez dovolení dal na svůj profil naši fotku uživatel ALLAMANDA u pejska Benjí.Jak je to vůbec možné? A co máme dělat? Děkujeme Hanka
°ღ Hanka ღ° (03.12.2010 11:29:23) napsal: Čikoušek píše.... můžu říct,že paničce je úplně špatně z toho co jí píšou Mona a Bertík/s kravatou/že to není věkem ale rozumen a milý Bertíku-tvoje panička bude také stará ..také ji bude63 let... a nenechám si moji paničku urážet,vy jste o tom všem věděli jak jste psali a teď děláte problémy.Nikdo by si nedovolil uveřejnit a ukrást cizí foto a být tak sprostý jako jse vy a obhajovat své kamarády.Byla jse ráda na hafících,mám tu spoustu kamarádů ale ta nenávist co tu je a ubližování už přesahuje meze.Také se podle toho zachováme.Nikomu nepřejeme to ,co jsme museli prožít a ty kecy co se píšou,oni za to chudáčci nemůžou jsou úplně směšné a nepřeji si aby takový co mi toto napsali byli mými kamarády s pozdravem Čikoušek a panička Hanka;-) Já jsem se tedy do toho nechtěla zapojovat, úplně přesně nevím, o co jde, ale ukrást bez dovolení cizí fotku, vyvěsit si ji na svém profilu a pak ještě okradeného urážet... absolutní nedostatek slušného vychování :-|
Taky jsem dostala urážlivou zprávu a hned jsem kontaktovala adminy, ti to vyřešili a myslím, že není důvod, proč tyhle věci lidičky řešit v diskuzi. Akorát rozdmýcháváte oheň, kteří se tu ostatní už snaží udusat ;)
Může chvilku trvat než se načte. nadja (06.01.2011 15:13:08) napsal: Několikrát se mě stalo,že když jsem některému z kamarádů posílala dárek,stav účtu se mi sice změnil,ale dáreček na profilu kamaráda se neobjevil.Někdy je tam hned a jindy ne.Proč???8-}
Několikrát se mě stalo,že když jsem některému z kamarádů posílala dárek,stav účtu se mi sice změnil,ale dáreček na profilu kamaráda se neobjevil.Někdy je tam hned a jindy ne.Proč???8-}
♥Veve & mazlíci♥ (03.12.2010 15:54:10) napsal: Ahojky je to opravdu hrozné!!Tady člověk nemůže už skoro nic aby se doněj nepustil nějakej zamindrákovanec a ulevil si tím že bojkotuje ostatní.Bohužel i nám se dostalo toho že se jedné pominuté uživatelce nelíbil náš pes a začla nám SZ vyhrožovat a velmi sprostě nám nadávala za profil pejska!!Takoví lidé by tu vůbec neměli být!! Cože? to se mi ani nechce věřit, no comment....
Ahojky je to opravdu hrozné!!Tady člověk nemůže už skoro nic aby se doněj nepustil nějakej zamindrákovanec a ulevil si tím že bojkotuje ostatní.Bohužel i nám se dostalo toho že se jedné pominuté uživatelce nelíbil náš pes a začla nám SZ vyhrožovat a velmi sprostě nám nadávala za profil pejska!!Takoví lidé by tu vůbec neměli být!!
°ღ Hanka ღ° (01.12.2010 15:32:09) napsal: Děkuji všem,co pomohli paničce Čikoušek-už jsem zase doma;-) Čikoušek píše.... můžu říct,že paničce je úplně špatně z toho co jí píšou Mona a Bertík/s kravatou/že to není věkem ale rozumen a milý Bertíku-tvoje panička bude také stará ..také ji bude63 let... a nenechám si moji paničku urážet,vy jste o tom všem věděli jak jste psali a teď děláte problémy.Nikdo by si nedovolil uveřejnit a ukrást cizí foto a být tak sprostý jako jse vy a obhajovat své kamarády.Byla jse ráda na hafících,mám tu spoustu kamarádů ale ta nenávist co tu je a ubližování už přesahuje meze.Také se podle toho zachováme.Nikomu nepřejeme to ,co jsme museli prožít a ty kecy co se píšou,oni za to chudáčci nemůžou jsou úplně směšné a nepřeji si aby takový co mi toto napsali byli mými kamarády s pozdravem Čikoušek a panička Hanka;-)
Jerry (01.12.2010 15:11:37) napsal: Ahoj, uživatelce byla fotka smazána, dostala upozornění a byla penalizována. Děkuji všem,co pomohli paničce Čikoušek-už jsem zase doma;-)
Ahoj, uživatelce byla fotka smazána, dostala upozornění a byla penalizována. °ღ Hanka ღ° (01.12.2010 09:09:25) napsal: Čikoušek a panička zjistili,že si bez dovolení dal na svůj profil naši fotku uživatel ALLAMANDA u pejska Benjí.Jak je to vůbec možné? A co máme dělat? Děkujeme Hanka
°ღ Hanka ღ° (01.12.2010 09:09:25) napsal: Čikoušek a panička zjistili,že si bez dovolení dal na svůj profil naši fotku uživatel ALLAMANDA u pejska Benjí.Jak je to vůbec možné? A co máme dělat? Děkujeme Hanka Zdravím,vždyt tam píše,že si jí jen půjčili.Jasně měli se zeptat,zřejmě to jsou děti a mají zřejmě stejně krásnýho pejska jako vy.Vždyt stačilo napsat jim na profil a né do toho tahat adminy.Je tu tolik zloby,nenávisti,naschválů až je mi z toho smutno opravdu8-}
°ღ Hanka ღ° (01.12.2010 09:09:25) napsal: Čikoušek a panička zjistili,že si bez dovolení dal na svůj profil naši fotku uživatel ALLAMANDA u pejska Benjí.Jak je to vůbec možné? A co máme dělat? Děkujeme Hanka Zdravím,vždyt píše,že si jí jen půjčili,jsou to zřejmě děti.Jasně měli se zeptat a chápu,že vás to rozčílilo.Asi mají stejně krásnou holčinu jako vy.Ale proč tolik zloby je tady pořád to fakt nechápu8-}
supík (01.12.2010 13:14:20) napsal: Ahojky,dole na profilu, který neoprávněně použil tvoji fotku je tlačítko nevhodný obsah, tak na to klikni a popiš, co se stalo, admini už sjednají nápravu. Tak toto je silná káva kradnúť fotky aspon je slušnosť požiadať paničku psíka o dovolenie ked nemáte k dispozícii svoju fotku alebo si to táto užívatelka nemala písať o novom psíkovi a mohla si dať profil bez fotky zatial ked nie falošné profily tak toto vidno že sa začal nový mesiac a už dlho bol pokoj Hanke prajem aby sa to dalo čím skôr do poriadku
°ღ Hanka ღ° (01.12.2010 09:09:25) napsal: Čikoušek a panička zjistili,že si bez dovolení dal na svůj profil naši fotku uživatel ALLAMANDA u pejska Benjí.Jak je to vůbec možné? A co máme dělat? Děkujeme Hanka Ahojky,dole na profilu, který neoprávněně použil tvoji fotku je tlačítko nevhodný obsah, tak na to klikni a popiš, co se stalo, admini už sjednají nápravu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?