Diskuze Prosíme o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mě obojí napadlo,já bych nějak ty fotky potřebovala do jiného formátu,ale nevím jak.Typ je to Rastrový obrázek
Jak říká Aneta, může to být i špatným formátem fotografie, možná je fotka příliš veliká (max. 2 Mb) nebo název fotografie obsahuje diakritiku či mezery. Těžko říct :-(
Ahoj, potřebovala bych poradit. U mých profilů mazlíčků mám napsáno (v té tabulkce kde je vypsáno toto:Pohlaví: Domov: Věk: Narozen: Kuba patří uživateli Kačulín a Páníček je online) mám ještě doel napsáno tohle:Další uživatelé s právem editace: Ivey, To znamená, že mi někdo může upravovat profily a já nevím jak to zrušit:(. Vím že jsem to už někde viděla a koukalajsem na to že můžu někomu toto právo dát, ale teď už nevím kde to bylo a nemůžu to najít:(. Můžete mi někdo prosím poradit? Díky moc P.S.doufám že jsem to nenapsala moc zmateně a že jste to pochopili:)
Je to v sekci Nastavení - Práva uživatelů - Odkaz "Odebrat práva".
Výýýborně, přesně takhle odpovídám na e-maily Hannah.s - máš u mě 30 piškotků za vzornou odpověď :-)
já si to upravuju v photofiltre, dám uložit jako a dám do formátu jpg. .. nebo i v malování stejným způsobem ;))
a není to moc velký soubor? 8-| nebo je to v jpg. ?
.. to se nedá nijak získávat, ale to si nastavíš sama u pesjka, jaký je .. v nastavení profilu - editaci - nastavit vlastnosti ;))
dobry dem muzu se zeptat cim ziskavate treba energii nebo hravost , kamaradskost prosim odpovedte moc dekuj:-) :-) :-D
me to dneska nedalo kosticky za darek ... :_( mnooo, budu to muset nejak prezit ;)
Dáreček je taková červená ikonka s nákresem bílýho dárečku - najdete ho podle pokynů kolie nahoře. Objeví se na tý stránce kdekoliv, musíte jí celou projet a když ho nevidíte, stačí stisknout F5 a on se na tý stránce objeví jinde. Zůstane tam do tý doby, dokud na něj nekliknete. ;-)
jsem tady nová a vůbec nevím jak vypadají dárečky , které se tu objevují.Vždy je psáno dáreček je za ... bodů, najdete ho ....... ale at koukám jak koukám nic nevidím ;-D Objevují se jen chvilkově nebo zůstávají delší dobu ? Jak vypadá ten dáreček.Hledal i syn , ale taky nic neobjevil.Můžete nám prosím poradit ? Děkuji moc
Nenapadá mě nic jiného než, že bys mohla mít špatný formál fotky, který by to nepotporovalo .. jinak nevím :)
Prosím vás,chtěla jsem vložit fotky do profilu,ale nejde mi to jaksi vložit,chvílu se ti načítá,ale pak to napíše nějakou chybu a cosi já nevím přesně co.
To nijak napravit nejde, jedině tak, že další den pošlete 5 ;)
prosíme o radu, jak smazat špatně udělené kostičky. Panička místo 5 poslala 1 a neví, jak to napravit. Děkujeme Sára, Niky a Jimmy - alibaba 47
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?