Diskuze Prošlápnuté zadní spěnky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já používám teda přípravky od nutrihorsu, ale nemáme problémy, takže pokud tady není někdo kdo by mohl lépe poradit, tak bych se mrkla na internet po značkách a přípravcích. Nevím o tom, že by měli být prošlápnuté spěnky dědičné. Je to následek poranění, velké námahy nebo onemocnění. Nikdy jsem neslyšela, že by se to dědilo. Michaela (12.03.2011 18:54:54) napsal:
Pája (12.03.2011 17:26:05) napsal: Ahoj kloubních přípravků je hrozně moc. Já bych použila nějaké na regeneraci a podporu kloubů a vaziva. Bandáže bych dávala na noc jako podporu. Prošlápnuté spěnky se už nespraví, ale kloubní výživa určitě pomůže, aby se to nehoršilo. Díky za odpověď,ano to je mi jasné že už se to nespraví právě proto bych ale chtěla vědět které z těch podpůrných prostředků jsou nejlepší(jaká značka,druh) A taky ještě jeden dotaz kterej ale bude spíš pro veterináře ale i tak se zeptám....je tato vada dědičná?? Po kobyle jsou už tři hříbata a všechny v pořádku....i když tato vada se může projevit později...tak nevím ??
Ahoj kloubních přípravků je hrozně moc. Já bych použila nějaké na regeneraci a podporu kloubů a vaziva. Bandáže bych dávala na noc jako podporu. Prošlápnuté spěnky se už nespraví, ale kloubní výživa určitě pomůže, aby se to nehoršilo. Michaela (11.03.2011 17:35:23) napsal: Mám kobylu s prošlápnutými zadnímy spěnkami.Nohy neotékají,nejsou bolestivé ani po námaze a při lehké práci na jízdárně jí taktéž nevadí,jediné co ji trápí tak občasné zášlapy,což řeším zvonama, ale chtěla bych se zeptat zda mohou pomoci nějaké kloubní podpůrné přípravky(jaké jsou nejvhodnější?) nebo alespoň aby stav zůstal stejný.Dále by mě zajímalo zda pomohou bandáže nebo chrániče na podporu šlach,pokud chrániče tak jaké?
Mám kobylu s prošlápnutými zadnímy spěnkami.Nohy neotékají,nejsou bolestivé ani po námaze a při lehké práci na jízdárně jí taktéž nevadí,jediné co ji trápí tak občasné zášlapy,což řeším zvonama, ale chtěla bych se zeptat zda mohou pomoci nějaké kloubní podpůrné přípravky(jaké jsou nejvhodnější?) nebo alespoň aby stav zůstal stejný.Dále by mě zajímalo zda pomohou bandáže nebo chrániče na podporu šlach,pokud chrániče tak jaké?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?