Diskuze Průjem

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den =) chce se zeptat,mám doma skoro dvou měsíční kotě a dostalo dneska průjem,jak ho zastavit? dávám mu jen konzervu,granule a vodu.... prosím o rychlou odpověď......moc prosím...
děkuji za radu =) už to vypadá že je to lepší,nechodí na záchod tak často už chodí v normálu a nechala sem mu jen granulky a vodu..... stolici má ještě trošku řidší ae doufám že to bude dobré,když né tak k veterináři..... kotě je jinak aktivní,normálně si hraje,všechno jak má být.....bude to snad dobré.... granulky sem kupovala ve zverimexu,kvalitní a kapsičky také =) ještě se chci zeptat v kolika se tak mužou kočky koupat? =) děkuji za odpověď =)
shark (30.08.2013 10:55:51) napsal: Dobrý den :) Chtěla bych se zeptat, co dělat, když moje tříměsíční koťátko má už 5 dní řídký žlutavý průjem :( K jídlu mu dávám kočičí granule, vodu, kapsičky. Oproti sourozencům je malé a pospává :( Děkuji za rychlou odpověď, jsem zoufalá a nevím co s ním :/ V prvé řadě se ihned domluvit na veterině. 5 dní je moc, je dehydratované a také proto slabé. Mohlo by pomoci živočišné uhlí, půlka tabletky. Záleží jaké granule a jaké kapsičky dostává a jak rychle na ně přešlo od krmení mlékem. Může jít o potravní alergii. Vynechat tedy granule nebo kapsičky, to co je méně kvalitní. Zajistit, ať kotě nemůže nikde nic jiného zbaštit či vypít. Též to může být střevní infekce nebo celá řada jiných příčin, proto je správné zajít k lékaři.
Dobrý den :) Chtěla bych se zeptat, co dělat, když moje tříměsíční koťátko má už 5 dní řídký žlutavý průjem :( K jídlu mu dávám kočičí granule, vodu, kapsičky. Oproti sourozencům je malé a pospává :( Děkuji za rychlou odpověď, jsem zoufalá a nevím co s ním :/
Ahoj moje 2 malé koťátka mají strašně dlouho průjem víc než 4 týdny...dávám jim na jídlo kuře s rýzí a někdy i kotěcí granulky a na pití čistou vodu...proti průjmu dávám prášek smectu ale nezabírá to už nevím co dál a mají stolici takovou žlutou hlenouvou.A už jsem je i odčervovala ale nic.prosím pořadte jaké léky nebo co dělat.děkuji
od průjmu zase tak často nebývá...on to nemá jako vodu ae spíš takovej netuhej bobek..... děkuji za rady ;)
lili (01.11.2014 20:34:50) napsal: Dodrý den. Chťla bych jse zeptat, co mají mí 4 měsíční kocouři žrát když mají průjem a zvláštní oči:_( . Prosím o rychlou odpověď. Děkuji Nejprve je třeba zjistit z čeho ten průjem vlastně mají. Jinak všechny kočky bez rozdílu potřebují především kvalitní stravu. Bezobilné granule, přírodně konzervované nebo syrové přemražené maso. Do ustálení střevní mikroflóry nekombinovat, nestřídat. Co to jsou zvláštní oči?
Dodrý den. Chťla bych jse zeptat, co mají mí 4 měsíční kocouři žrát když mají průjem a zvláštní oči:_( . Prosím o rychlou odpověď. Děkuji
ewhys (09.05.2013 22:15:08) napsal: děkuji za radu =) už to vypadá že je to lepší,nechodí na záchod tak často už chodí v normálu a nechala sem mu jen granulky a vodu..... stolici má ještě trošku řidší ae doufám že to bude dobré,když né tak k veterináři..... kotě je jinak aktivní,normálně si hraje,všechno jak má být.....bude to snad dobré.... granulky sem kupovala ve zverimexu,kvalitní a kapsičky také =) ještě se chci zeptat v kolika se tak mužou kočky koupat? =) děkuji za odpověď =) Nevím, jestli je přesně nějaká věková hranice, odkdy se dá kočka koupat, já popravdě kočky nekoupu už ani před výstavou. Ale asi vám jde o očištění koťátka po průjmu. Koupel u malého koťátka není vhodná kvůli riziku prochladnutí, takže bych doporučila zvládnout očistu spíš vlhkým hadříkem a pak pořádně usušit a do tepla.
ewhys (08.05.2013 21:58:50) napsal: Dobrý den =) chce se zeptat,mám doma skoro dvou měsíční kotě a dostalo dneska průjem,jak ho zastavit? dávám mu jen konzervu,granule a vodu.... prosím o rychlou odpověď......moc prosím... Za průjmem u koťátka většinou stojí dietní chyba, většinou příliš rychlý přechod na jiný typ stravy. Vaše koťátko je opravdu malé, takže určitě není dobré cokoli podceňovat. Pokud se jedná skutečně o průjem (častá zapáchající vodnatá stolice), vezměte ho raději k veterináři, který vám doporučí nějakou dietu a možná bude muset nasadit i antibiotika, pokud by se jednalo o zánět střev. Nemusí ale hned být tak zle, pokud se jedná jen o řidší bobek, můžete zkusit domácí dietu - nasekaná vařená kuřecí prsa s rýží (rýži pořádně rozvařit a dát i se slizíkem) a hlavně hlídat, aby koťátko dost pilo i za cenu, že byste mu dávala převařenou vlažnou vodu stříkačkou do pusinky (pozor na vdechnutí). Pokud by se stav do 24h neupravil, návštěva veterináře bude nutná. Ještě bych se zamyslela nad kvalitou konzerv a granulí, které podáváte - pozor na ty s vysokým obsahem rostlinných bílkovin a také na silně probarvené granulky (většina tzv. supermarketových značek). Nebylo koťátko právě odčervené? I po tom se může objevit řidší káko.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?