Diskuze Průjem

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, ja mela neco podobneho a vyresila to tato pastahttps://www.petpohoda.cz/kocky/candioli-veterinarni-pripravky/travici-trakt/florentero-pasta-15ml.html tak urcite vyzkousej, nebo navstiv veterinare.
Ohledně toho průjmu bych doporučila zkusit přidathttp://www.baron.cz/kocka/prirodni-lekarna/doplnky-vyzivy/bakterie/i-0 Našemu kocourovi to na zažívání dost pomohlo.
Lenka (25.01.2017 14:18:47) napsal: Dobrý den, naše cca pětiletá kočka má již od narození "průjem", pokaždé jde tak čtyřikrát na záchod, první bobek a pak průjem. Jí pouze granule pro perské kočky, maso, kapsy apod. jsme úplně vyřadili, protože je to potom ještě horší. Už jsme vyzkoušeli snad všechno - doplňky ke stravě, granule na citlivé zažívání..., nemáte někdo podobné zkušenosti co s tím? Kupte kočce Brit Care -lososový olej a dávejte jí do tlamičky 2ml denně ze stříkačky.Ony ho jinak moc nechtějí.Ale u nás to pomohlo k tomu,že po pěti letech má moje kočka pouze bobky!A to jsem si s ní zkusila kvůli průjmům.Taky by to chtělo změnu granulí,jetli nemá alergii na kuřecí apod.naše kočka má alergii na kuřecí a jehněčí,takže to trvalo léta,než dostala ty správné granule TROVET a k tomu ten olej,už postupně dáváme i jiné granule pro citlivé zažívání a kočka je už 6 měsíců v pohodě
Dobrý den, naše cca pětiletá kočka má již od narození "průjem", pokaždé jde tak čtyřikrát na záchod, první bobek a pak průjem. Jí pouze granule pro perské kočky, maso, kapsy apod. jsme úplně vyřadili, protože je to potom ještě horší. Už jsme vyzkoušeli snad všechno - doplňky ke stravě, granule na citlivé zažívání..., nemáte někdo podobné zkušenosti co s tím?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?