Diskuze Průjem a pospávání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Týden mám doma kocourka. Po týdnu dostal průjem. Zatím ho měl jen jeden den, ale jeho chování se výrazně změnilo. Celý den jen spí, a když ho probudím hned zase usne. Byl zvyklí na mléko, ale to jsem mu přestala dávat, když jsem se dočetla,že to pro něj není dobré. Granulky mi nejí, není to teď důsledek průjmů, protože on je nikdy nejedl a vodu mi pít taky nechce. Za ten týden co ho máme se vody ani nedotkl. Už si s ním nevím rady. Předem děkuji za pomoc...:-~
Nikola (08.06.2013 08:30:49) napsal: Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Týden mám doma kocourka. Po týdnu dostal průjem. Zatím ho měl jen jeden den, ale jeho chování se výrazně změnilo. Celý den jen spí, a když ho probudím hned zase usne. Byl zvyklí na mléko, ale to jsem mu přestala dávat, když jsem se dočetla,že to pro něj není dobré. Granulky mi nejí, není to teď důsledek průjmů, protože on je nikdy nejedl a vodu mi pít taky nechce. Za ten týden co ho máme se vody ani nedotkl. Už si s ním nevím rady. Předem děkuji za pomoc...:-~ Dobrý den, Pokud kocourk dostával kravské mléko, tak je velká pravděpodobnost, že průjem měl po něm. Jinak kocourek může dostávat mléko, musí však být určené pro kočky. Je ho možné zakoupit ve zverimexu. S tou únavou, přetrvávajícím průjmem a špatným picím režimem bych raději hned zašla za veterinářem, což bych Vámi doporučila. Do budoucna být Vámi také promyslím, jak ho na granulky naučit - buď mu je s něčím mícha, zalévat kočičím lékem nebo neslaným vývarem. Granulky jsou pro kočky nejlepší stravou, zvláště pokud dáváte kvalitní jako např. Purina One? Zkoušela jste jí? ta totiž kočkám i dost chutná..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?