Diskuze PRŮZKUM MLÁDEŽE :D

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zajímalo by mě, jestli jezdíte v JK, pod dohledem jakýs-takýs trenéra, nebo licencovaného trenéra, nebo jestli vůbec a jak vypadá u vás jezdecká hodina. -jestli se od dob mého "mládí" něco změnilo..:D
Kačka (27.06.2011 21:14:17) napsal: Já nejezdím pod trenérkou.Jen mě majitelka stáje(bez licence) naučila základy a ta jezdí jen rekreaci.Dál mě pomáhala Lenka Singerová.A občas mi něco poradila Kája Lacinová.Jinak teď na mě dohlíží občas taťka ale jezdím sama.Táta mě jen hlídá aby se mi něco nestalo a Lenka a Kája už jsou v jiných stájích:( Lenka Singerová-parkurová jezdkyně celkem úspěšná Kája Lacinová-jen rekreace a jen takové to sranda skákání:-D
Bátrlová Iva (26.06.2011 15:00:44) napsal: Zajímalo by mě, jestli jezdíte v JK, pod dohledem jakýs-takýs trenéra, nebo licencovaného trenéra, nebo jestli vůbec a jak vypadá u vás jezdecká hodina. -jestli se od dob mého "mládí" něco změnilo..:D Já nejezdím pod trenérkou.Jen mě majitelka stáje(bez licence) naučila základy a ta jezdí jen rekreaci.Dál mě pomáhala Lenka Singerová.A občas mi něco poradila Kája Lacinová.Jinak teď na mě dohlíží občas taťka ale jezdím sama.Táta mě jen hlídá aby se mi něco nestalo a Lenka a Kája už jsou v jiných stájích:(
Jezdím na vlastním koni pod ,,trenérkou,,. Licenci trenéra si bude dodělávat ale už teď má zkušeností až až. Přez rok byla v rakousku na Long View ranči kde jezdila u přezidenta Rakouské Quarter horse A***** na prvotřidních reiningových, cuttingových a All around koních. Nepochybuji o jejích schopnostech jelikož mě dostala tam kde jsem a myslím že jsem se dopracovala s koněm do stádia kdy si můžu říct - konečně umím jezdit :D ... ale v minulosti jsem nikdy v JK nejezdila. Byla jsem vždy u soukromníka na jeho koni, myslím že to bylo nejrozumnější řešení. Co vím tak děcka v jezdeckých klubech ted už snad jen kydaj, kydaj a kydaj a jsou rády když si na 15 minut sednou na koně na kterém se stejně nic nenaučí. Neříkám že je to tak všude ale znám hodně takových případů - bohužel
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?