Diskuze Průzkum veřejného mínění

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

1.Spíše 4!!! 2.Prozatím c!:_( P.S.Pokusím se koupit novou PC sestavu,jestli to nepomůže…;-) Aja.
:-DVidím,že většina má problémy..)
2a – jde mi prakticky všechno, kromě toho, co tam ještě admini nenastavili. Jinak jsem zatím s novými Hafíky (už) spokojená.Jen se mi občas nepřičtou piškotky za odkaz na stánkách, ale to nevadí :) pes Michal (27.04.2009 23:47:28) napsal: Nikdo to neřeší, zkusme si udělat průzkum sami. Položme si dvě základní otázky a dejme na ně odpovědi. Otázka první : jak vám funguje nová verze Hafíků 1 bez problémů 2 s mírnými problémy 3 s velkými problémy 4 skoro mi nefunguje Otázka druhá : jak vidíte své působení na Hafíci.cz a – vytrvám b – dám tomu chvíli čas, snad se to zlepší c – stanu se pasivním členem portálu d – z Hafíci cz se nejspíš odhlásím A zkuste stručně odpovědět. Náš výsledek 3C
nová verze dokud jsem měla IE 4c nyní Mozilla 2a Jen ještě asi v květnu. Pak se odstěhujem do lesa, kde není signál a vrátíme se na podzim. Třeba to potom pofrčí bez závad.:-)
Otázka číslo 1. A Otázka číslo 2. A
Aja (28.04.2009 08:02:41) napsal: 1.Spíše 4!!! 2.Prozatím c!:_( P.S.Pokusím se koupit novou PC sestavu,jestli to nepomůže…;-) Aja. ahoj Aji, novým PC to není, ušetři si peníze, já mám udělaný na zakázku, internet přes pevnou linku a vše bezvadně funguje kromě hafíků. Chyba je na straně provozovatelů hafíků, moc tě zdraví Rexina.
většinou tak 3a, ale poslední dva dny 4 a to jen proto, že není v nabídce 5>:)
je to mizérie, dáváme 3b a to jsme přihmouřily obě oči.Škoda, jsme tu už přes 1 rok a moc se nám tu líbilo,tak snad se to zlepší?? >:) >:)
Už mam tři prohližeče IE, Mozilla, Chrome a skaču z jednoho do druheho a je to pořad stejne davam : 3C:-D :-D :-D >:-( >:-( >:-(
Já mám operu a neměla jsem problém ani v první den spuštění nové verze a nemám ani tet.
Tom (29.04.2009 08:39:42) napsal: Všem, kteří mají problémy s rychlostí nebo problémy s některými funkcemi na tomto webu doporučuji použít prohlížeč Google Chrome http://www.google.com/chrome/ Sám ho používám a Hafici mi běží naprosto bez problémů a rychle.;-D Chrome je sice pěkný prohlížeč, ale HAFÍKY nezvládá ani Opera, Firefox, IE8 a jiné. Ani Chrome! Je to stejné.
Dopoledne (za poslední týden) : 2B Odpoledne : 3B Večer : 4 B
nejde vyplnit údaj o majiteli profilů a aktivitách zvířat.Zkoušela jsem to i podle rad účastníků profilů,ale nehne se to.Načítání „bodíků“ je taky velice zdlouhavé!
nám to jde vcelku dobře:-) :-) na Pc lépe a notebook pomaleji.:-) :-)
Ale v poslední době spíš pro silné nervy.Takže my říkáme 3–4!
Rexina (29.04.2009 07:48:50) napsal: Aja (28.04.2009 08:02:41) napsal: 1.Spíše 4!!! 2.Prozatím c!:_( P.S.Pokusím se koupit novou PC sestavu,jestli to nepomůže…;-) Aja. ahoj Aji, novým PC to není, ušetři si peníze, já mám udělaný na zakázku, internet přes pevnou linku a vše bezvadně funguje kromě hafíků. Chyba je na straně provozovatelů hafíků, moc tě zdraví Rexina. ahoj …jestli se chystas koupit nove PC tak zapremyslej jestli PC nebo MAC ja jsem vymenil PC za MACA pred rokem a pul …vsechno mi bezi jak hodinky …a s kostickovanim nemam vubec zadny problem …jeden pejsek za druhym …uz se kPC nikdy nevratim …ahoj
Zdenek1945 (30.04.2009 22:32:02) napsal: Hafíci běží na Firefoxu trochu rychleji. K pozastavení dochází při „Načítání obrázku xxx“. Zde dochází ke zbytečnému zdržování. Dále (Zbývá 2 položek) Stahování obrázku http://xxx trvalo zde při ukládání Firefoxem 3!!! minuty>-| >-| >-| >-|
Zdenek1945 (30.04.2009 22:32:02) napsal: Hafíci běží na Firefoxu trochu rychleji. K pozastavení dochází při „Načítání obrázku xxx“. Zde dochází ke zbytečnému zdržování já mám zkušenosti, že profil se kousne pži načítání mapy, ta se načítá jako poslední a asi má ohromný paměťový požadavek, nebo jak bych to vyjádřil.
Tak to mi jsme taky měli na Exploreru ten podivný skript a bylo to pomalé, no a pak se nám to úplně nějak seklo a nešlo nic dělat, tak jsme psali administrátorům a ty nám poradili si stáhnout Firefox. Tak jsme tak udělali a teď už nemáme žádné problémy a přijde nám to i rychlejší;-)
skalio (30.04.2009 11:12:01) napsal: nám to jde vcelku dobře:-) :-) na Pc lépe a notebook pomaleji.:-) :-) Tak já to mám obráceně, PC se skriptem a notebook bez skript a rychlejší.
Otázka prvá-3 otázka druhá-a Vysvětlení:3 proto,že jsem laik a problémy se mi zdají oproti staré verzi VELKÉ,i když „fundovaný odborník“ by mi vysvětlil,že jsou to prkotiny:D a- proto,že tu mám přátele,nejraději bych volila možnost -ab-
Je fakt, že takovou anketku asi admini na home nevyvěsí:-D takže za mne 2a, pokud bude komunikace s adminy pokračovat v stejném duchu jako do teď, d. mimišák
Není to tak jednoznačné: Otázka 1) 2 a někdy až 3 (někdy jdou hafíci skoro bez problémů, ale z toho to je na cvokárnu). Otázka 2) a, ale někdy mám chuť za b (drží mě tady hlavně někteří přátelé).
Hafíci běží na Firefoxu trochu rychleji. K pozastavení dochází při „Načítání obrázku xxx“. Zde dochází ke zbytečnému zdržování
Napísala som o probléme do www.hellosandy.cz a poradili nainštalovať http://www.stahuj.centrum.cz/…ine/firefox/?g[hledano]=fire­fox&g[oz]=2.0­.0.19&g[up]=CZ Predtým mi trvalo okostičkovať 10 hafikov hodinu teraz 10 minút!! !! !! Yvett
Všem, kteří mají problémy s rychlostí nebo problémy s některými funkcemi na tomto webu doporučuji použít prohlížeč Google Chrome http://www.google.com/chrome/ Sám ho používám a Hafici mi běží naprosto bez problémů a rychle.;-D
Buddy+Deny (28.04.2009 19:31:39) napsal: nová verze dokud jsem měla IE 4c nyní Mozilla 2a zajímavý poznatek a důležitá informace. Jelikož mi vše chodí v pohodě krom Hafíků, IE si ponechám. To raději opustím Hafíky.
Rexina (28.04.2009 07:33:48) napsal: l.Hafouni mně funguji s velkými problémy tedy dávám 3 2.Dám tomu chvilku času tedy bJe to utrpení ještě větší než verze první, vyskakující tabule script, internet nemůže otevřít stránku, než se kostičky přičtou je to dost dlouhá doba, rozhodně ne pár minut, skoro hafíky nenavštěvuji, bohužel, 20 pejsků okostičkovat mně trvá 10–15 min. tak to máte super portál, u nás 12 kamarádů 47 minut :_( Na nějakých 80 % to vidíme tak, že někdy po 6.6 smázneme profily a adieu. Ajo, nový PC vám nepomůže, v tom to není.
l.Hafouni mně funguji s velkými problémy tedy dávám 3 2.Dám tomu chvilku času tedy b Je to utrpení ještě větší než verze první, vyskakující tabule script, internet nemůže otevřít stránku, než se kostičky přičtou je to dost dlouhá doba, rozhodně ne pár minut, skoro hafíky nenavštěvuji, bohužel, 20 pejsků okostičkovat mně trvá 10–15 min.
pes Michal (27.04.2009 23:47:28) napsal: Nikdo to neřeší, zkusme si udělat průzkum sami. Položme si dvě základní otázky a dejme na ně odpovědi. Otázka první : jak vám funguje nová verze Hafíků 1 bez problémů 2 s mírnými problémy 3 s velkými problémy 4 skoro mi nefunguje Otázka druhá : jak vidíte své působení na Hafíci.cz a – vytrvám b – dám tomu chvíli čas, snad se to zlepší c – stanu se pasivním členem portálu d – z Hafíci cz se nejspíš odhlásím A zkuste stručně odpovědět. Náš výsledek 3C
Ačkoli jsme byli mezi prvními kdo nejvíc novou verzi hanil, tak v současnosti za 2/a ;-)
Nikdo to neřeší, zkusme si udělat průzkum sami. Položme si dvě základní otázky a dejme na ně odpovědi. Otázka první : jak vám funguje nová verze Hafíků 1 bez problémů 2 s mírnými problémy 3 s velkými problémy 4 skoro mi nefunguje Otázka druhá : jak vidíte své působení na Hafíci.cz a – vytrvám b – dám tomu chvíli čas, snad se to zlepší c – stanu se pasivním členem portálu d – z Hafíci cz se nejspíš odhlásím A zkuste stručně odpovědět. Náš výsledek 3C
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?