Diskuze První den s kočičkou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kikina a Kočičky (07.01.2014 18:16:07) napsal: Dobrý den Toto bude má první kočička8-} .Ale moc se bojím toho co se bude dít první den. A byla bych moc a moc ráda kdyby jste mi napsaly jak uklidnit malé kotě.A co když celou noc promňouká lze se na to vůbec připravit?A co doporučujete pro kotě za krmení?Chovatelé nás nechají abychom si sami zvolili krmivo.Doporučily nám také nějaké krmení ale chtěla bych slyšet váš názor.;-D Děkuji za komentáře.:-D Dobrý večer, pokud si pojedete pro koťátko, tak poproste majitele, aby Vám dali nějakou věc s maminčiným pachem. Bude to pro koťátko mnohem lepší, protože nebude tak vystresované. Hned jak s ním přijdete domů, tak by mělo mít svoji vlastní místnost. Ne moc velkou, prostě nějaký pokoj, kde se bude první dny zvykat. Pokud se už naučí chodit na záchod, tak ho už zvykejte na jiné místnosti. Jo a co se ještě týče toho prvního dne. Nechte koťátko všechno pečlivě očuchat a buďte velmi potichu, protože se může splašit. Ukažte mu v pokojíku, kde má misky s krmením, pelíšek a WC. V noci určitě bude pomňoukávat, buďte pořád s ním a mazlete se :-D to mu bude dělat jen dobře. Během pár dnů už bude pomňoukávat méně. Naše kočička mňoukala 3 noci, chudinka, ale pak si už u nás zvykla a dovoluje si :-D Co se týče krmení, poproste majitelé, ať Vám zabalí pytlík granulí, které koťátko jedlo. Koťata jsou velmi vystresovaná, když jsou někde v cizím prostředí a mají jídlo, které neznají. Můžou se s toho i pozvracet, tak na toto dávejte velký pozor. Po týdnu už můžete koupit nějaké jiné kotěcí jídlo nebo kupujte stále to stejné ;-) Já bych Vám doporučila tyto značky: Purina Cat Chow, Ontario, Dein Bestes (pro dospělé!!!!), Brit jiné si už nepamatuji, ale tyto byly naše nej! :D Zkuste se ještě optat majitelů a ať si u Vás koťátko zvykne co nejrychleji! ;-)
Nebojte se, to bude v pohodě. Měli jsme celkem čtyři koťata. Každé z nich, kromě naší první Žofky(té nebylo smutno vůbec), mňoukalo max. dva dny. Nikdo z nich se ani moc nebál a to na ně syčela Žofka. Boníček mňoukal tak asi dva dny, ale hned první den se chtěl s náma mazlit, Zuzka taky plakala po mamince ale asi tak jeden den. Všechny naše kočky, když k nám přišli jako koťata, se po pár minutách cítili u nás jako doma. Prostě jako by se u nás narodili. Hned šli všechno prošmejdit, jen jsme jím ukázali, kde mají jídlo a záchůdek. A žádná z nich v noci nemňoukala;-) S krmivem neporadím, my jsme Žofince kupovali pět let granule whiskas, je naprosto zdravá, ale opravdu je nedoporučuji!! Už je teď taky nekupujeme.
Dobrý den Toto bude má první kočička8-} .Ale moc se bojím toho co se bude dít první den. A byla bych moc a moc ráda kdyby jste mi napsaly jak uklidnit malé kotě.A co když celou noc promňouká lze se na to vůbec připravit?A co doporučujete pro kotě za krmení?Chovatelé nás nechají abychom si sami zvolili krmivo.Doporučily nám také nějaké krmení ale chtěla bych slyšet váš názor.;-D Děkuji za komentáře.:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?