Diskuze PRYČ S NESCHOPNÝMI ADMINISTRÁTORY A PROGRAMÁTORY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

KATE MI VYSVĚTLILA,ŽE TÍM MAZÁNÍM DĚLÁ „MODEROVANOU DISKUZI“ :-D :-D :-D :-D :-D :-D TO MĚ BAVÍ. HOLKA SI PLETE MODEROVÁNÍ S TVRDOU CENZUROU:-D :-D :-D :-D
Já o nějakých adminech předtím skutečně ani nevěděla…jen jsem si vkládala fotky a psala do deníčku a kostičkovala ty pejsky,kteří se mi líbili,nebo se kterými jsem si „povídala“…ale teď jsem tak znechucena,že již opravdu nekostičkuji-je to opravdu nesmysl(ale chápu,že někteří v tom vidí smysl života) a už ani nemám chuť si nějak zvelebovat profil svého pejska… konečně máš tlačítko na odstranění kostičkování a je klid.;-)
A kdo myslíš, že sem dává články, ankety, soutěže, dáreček… MATÝSEK A PETRA (14.05.2009 09:03:08) napsal: Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. Přijde mi smutné,že dukud jsme nezačali prudit,o adminech nikdo neslyšel!! !!
Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. No promiň „Mischo“, ale snad je to jejich práce ne?! Pokud by svou práci vykonávali svědomitě, vše tu fungovalo jak má a hlavně, pokud by včas na některé připomínky reagovali, tak je nikdo prudit nebude. Uvědomuješ si vůbec, že každý z nás má právo volby? A oni si zvolili práci administrátorů tohoto portálu, tak proč je Ty a další litujete?! Ty když vyrobíš v práci zmetek, nebo se řádně nepřipravíš na nějakou zkoušku ve škole či snad zanedbáš něco ve výchově svého dítěte, tak budeš potrestána a proto se musíš snažit svou práci, ať je to práce dělnice, studentky nebo ženy na mateřské, tak se vždy musíš snažit svou práci dělat zodpovědně a s plným nasazením!!!!A jsi Ty a další, s prací těch co tu mají být v první řadě pro nás, snad spokojena???? Kde byli administrátoři celý měsíc od zavedení nové verze???? Jak to, že se na portále o tolika uživatelích objevují jen Kate a Jerry??? To jen tihle dva admini tu fungují?! Kdybychom nespustili naši kampaň, kdybychom nebyli tolik slyšet, kdybychom nezačali s tím pruděním, které Ti je tak proti srsti, myslíš, že by se konečně začali věnovat své práci tak jak je tomu nyní????Vždyť je tu totální chaos, portál je zaprasen virtuály co nemají se skutečnými zvířátky nic společného, hodnotí se tu profily, které nic neříkají, vzájemně se tu kdekdo napadá a oni to nevidí!!!!!Přes prsty klepnou jen ty, kteří se tím, že na tenhle brajgl upozorní zviditelní, ale myslíš si, že se zviditelňují nějak účelově??Že chceme být za každou cenu vidět?? Ne, my naše stránky máme moc rádi, baví nás to tu možná víc než kdekterého z těch co nás kárají, abychom s tím pruděním přestali a to je právě ten problém.Nám na našich stránkách záleží, nám záleží na tom, aby to tu fungovalo jak má a nám záleží na tom, aby ten kdo pro nás má pracovat , tak aby pro nás skutečně pracoval.Naplno a s co největší zodpovědností za odvedenou práci, takže když to shrnu.Adminy není proč litovat, dělají svou práci a nám nezbývá věřit, že po tom co je řádně zprudíme, tak ji budou vykonávat tak, abychom je příště mohli pochválit.Krásný den Jindra/Puppi8-)
Kate (14.05.2009 09:33:06) napsal: A kdo myslíš, že sem dává články, ankety, soutěže, dáreček…MATÝSEK A PETRA (14.05.2009 09:03:08) napsal: Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. Přijde mi smutné,že dukud jsme nezačali prudit,o adminech nikdo neslyšel!! !! MAZI NÁMA,K ČEMU JSOU SOUTĚŽE,ČLÁNKY…KDYŽ TO TADY JINAK FUNGOVAT NEBUDE???
Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. Neměli jsme v úmyslu prudit administrátory, ale upozornit je na něco, co podle nás (některých uživatelů) na tenhle portál nepatří – a to falešné profily (dokonce jsme jich i kvanta našli a poslali jim je). Jenže když oni nereagovali, tak se nemůžeš divit, že některým dojde trpělivost a začnou více kritizovat a prudit, jak ty říkáš. A osobně bych takový portál vést neuměla, ale právě proto to nedělám :-) Věřím, že je to hodně práce, ale když na to nestačí, tak ať si přiberou do party další schopné lidi z branže. . .
Musím s politováním říct, že Kate se sice začíná objevovat,ale maže příspěvky – prý proto,že když jsou stejné, tak jeden z nich smaže…ale mé příspěvky smazala oba-ikdyž nebyly totožné…a ještě k tomu o tom lže!!! Ptám se proč?
MATÝSEK A PETRA (14.05.2009 09:03:08) napsal: Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. Přijde mi smutné,že dukud jsme nezačali prudit,o adminech nikdo neslyšel!! !! Já o nějakých adminech předtím skutečně ani nevěděla…jen jsem si vkládala fotky a psala do deníčku a kostičkovala ty pejsky,kteří se mi líbili,nebo se kterými jsem si „povídala“…ale teď jsem tak znechucena,že již opravdu nekostičkuji-je to opravdu nesmysl(ale chápu,že někteří v tom vidí smysl života) a už ani nemám chuť si nějak zvelebovat profil svého pejska…
Kate (14.05.2009 09:33:06) napsal: A kdo myslíš, že sem dává články, ankety, soutěže, dáreček…MATÝSEK A PETRA (14.05.2009 09:03:08) napsal: Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. Přijde mi smutné,že dukud jsme nezačali prudit,o adminech nikdo neslyšel!! !! Toto Vám nikdo nebere. Ba naopak, je to od Vás chvályhodné, že se o to staráte a snažíte se. ALE, bylo by dobré, do AKCÍ přidat rubriku „PRAVIDLA“, kde by bylo jasně dané co lze a nelze dát do profilů a uživatelů bez psa, pravidla o soutěžích a jejich hodnocení apod. Potom by tyto diskuze nemusely být.
Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. Přijde mi smutné,že dukud jsme nezačali prudit,o adminech nikdo neslyšel!! !!
Mischa (14.05.2009 08:36:41) napsal: přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy.. zcela souhlasim, rekla bych to stejne…
Ahoj, fotky trička nebudeme umísťovat, protože to již nemá cenu, máme posledních 3 kusy. Fotky do tapet na plochu ne, ale můžete je umístit na wallpaper.cz se kterým spolupracujeme. Elis (13.05.2009 19:31:52) napsal: Byl to můj příspěvek, že mě taky štvou administrátoři, že tu vůbec neodpovídají na dotazy uživatelů. 2× jsme se tu už ptala na dvě otázky a pořád mi nebyli zodpovězeny. Otázky: dáte sem ukázku jak vypadá dámské tričko One dog is not enougth na těle a jestli budeme moci posílat fotky do Tapet na plochu.
přijde mi smutné, že nemáte nic jiného na práci než prudit, přitom si vůbec nedokážete představit jaká práce to je, starat se o tak velký portál, aby všichni uživatelé byli spokojeni a vše fungovalo tak jak má. Jestli si myslíte, že tu jen sedí a mažou příspěvky tak to je opravdu hodně naivní..;-D chtěla bych vidět vás jak by jste se o to starali vy..
Proč tu už vlastně není Rival?? docela mi tu chybí. Ten nám aspoň odpovídal na dotazy… :-(
Byl to můj příspěvek, že mě taky štvou administrátoři, že tu vůbec neodpovídají na dotazy uživatelů. 2× jsme se tu už ptala na dvě otázky a pořád mi nebyli zodpovězeny. Otázky: dáte sem ukázku jak vypadá dámské tričko One dog is not enougth na těle a jestli budeme moci posílat fotky do Tapet na plochu.
No ono něco vymazat je strašně jednoduché – dokud si to lidi nepřečtou, nebudou mít pocit, že je něco špatně a nebudou se ozývat a zkoušet s tím něco dělat. . . Nevím, co bylo vymazáno, ale docela by mě to zajímalo :-) A zvlášť, protože se tady začíná mazat nějak často :-)
Tom (13.05.2009 14:17:09) napsal: Žádám okamžité zbavení funkce administrátorů Kate (která umí jen mazat diskuzi) a Jerry (která se tu raději ani neobjeví) a návrat Rivala. Jinak to tu můžete okamžitě zavřít. Je smutné, že tento portál velice brzy skončí díky neschopnosti lidí, kteří ho mají na starosti. Tom já se připojuji a „prudit“ nepřestanu
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:18:16) napsal: JEŠTĚ PŘED CHVILKOU ZDE BYL JEŠTĚ JEDEN PŘÍSPĚVEK!! PROČ JE VYMAZÁN?? ?? TAK ZMĚNA,RYCHLÁ KATE VYMAZALA CELOU DISKUZI.
JEŠTĚ PŘED CHVILKOU ZDE BYL JEŠTĚ JEDEN PŘÍSPĚVEK!! PROČ JE VYMAZÁN?? ??
Žádám okamžité zbavení funkce administrátorů Kate (která umí jen mazat diskuzi) a Jerry (která se tu raději ani neobjeví) a návrat Rivala. Jinak to tu můžete okamžitě zavřít. Je smutné, že tento portál velice brzy skončí díky neschopnosti lidí, kteří ho mají na starosti. Tom
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?