Diskuze Psí kalendář

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mě ho všude píšou v červenci, jenom tady v březnu 8-|
taky bych si z toho nic nedělala :D jména můžou být jakákoliv, některý opravdu ani nemusí být v kalendáři - záleží na fantazii páníčků. Navíc si myslim, že většina psích kalendářů je dělaná spíš pro radost, než pro nějakou informovanost.. takže se ani nedivim, že většina jmen nesouhlasí.. ;-)
Náš kalendář je koukám skutečně originální ;) Jinak samozřejmě platí, že pokud váš pejsek v kalendáři není, stačí jen napsat a my ho přidáme... doopravdy ;-)
nic si z toho nedělej,my tam nejsme vůbec.Mám Sendyho a je to pes,všude jsou Sendy brána jako jména na fenku:-)
No "Chester" tam není vůbec. Našla jsem ho jen v jednom kalendáři, který se normálně prodává v obchodech na 28.1. Jinak nikdy, no jo no, je to neobvyklé :-)
v každém kalendáři je to jiné.To že ti ho všude píšou v červenci si můžeš gratulovat,u většiny jmen se měsíce liší
Jn,ldyž už lidi maj ve všech kalendářích stejná jména mohly by i psi.Třeba moje jméno(Dína) je ve všech kalendářích úplně jinde.Tady je myslímže v Prosinci nebo něak tak.Má to ale jednu výhodu.Můžu vícekrát slavit svátek;-) ;-)
Nejsou tu tak náhodou špatné datumy svátků? Snad všechny kalendáře jsem prošmejdila a všude jsou stejné, jen tady jsou úplně jiné datumy jmen... všude píšou, že např. jméno Jessie má svátek 19. července, ale tady je to někdy v březnu...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?