Diskuze Psí kalendář Hafici.cz na rok 2009

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hlasujte pro pejska jménem Black a je to uživatel 5080 je moc krásnej a je můj díky moc ! !! ;-D
Je to skvělý napád ale nevím jak tam mám vložit fotku své fenečky už jsem to zkoušela 4krát a pořád nic.Nikde se mi ta fotka neukazuje.Prosím poraďte mi .Fotku mám menší než 1MB.Určitě bych měla zájem o takový kalendář a ráda bych sdi ho i koupila;-)
nejdou přidat fotky do galerie:( :( ?? ??
Mě to taky nejde:-( Zkoušela jsem to 3x,ale fotka nikde..
Celkově je to super nápad :D Jen to má jednu chybu - nejde mi nahrát moje vlastní fotografie... :(
Taky mi tam nejde nahrát :( Netuším proč...
nevím samíku... králíci jsou takový přeplácaní. Jedna velká fotka dokáže krásně vystihnout daý mesíc. na jarní měsíce pejsci v kytičkách, letní měsíce, pejsci ve vodě, podzimní-pejsci v barevném listí, v zimní období pejsci ve sněhu. Tak aby to působilo jako obraz a na zdi. Tady by měla fungovat kvalita na kvantitu. Kalendář si koupím i za cenu že tam můj pejsek nebude.
to nevím..ale nejsi sama..zkoušela sem fotku ještě zmenšit nebo dát jinou fotku ale nikdy se tam neobjevila..!! :-(
určitě si kalendář pořídím, pokud bude za rozumnou cenu a i když tam nebude fotka mého hafika:D Jen chci ještě vědět, jestli je možné nahranou fotku smazat a nahradit jí jinou. Dnes mi nejde fotku nahrát:-(
super :D už se na kalendař moc těšíme a nějakou kačku za něj taky radi dame tak všem přejem pěkny slunečny den haf haf;-) ;-) ;-)
Tak nahrávání fotek by mělo fungovat, dle času přidaných fotek to vypadá, že výpadek se týkal poloviny soboty a celé neděle :-~
Ahoj,jsme tady od 7.10.,takže napíši jen názor.Jistě,že se mně líbí psí kalendáře,ale skutečně krásné psy koupíme dnes všude...na extra papíře,profi-focení,atd.Asi bych se taky přimlouvala za koláž fotek,možná i extrémů.Je škoda,že tam nebude třeba krátké povídání...A co udělat oboustranný kalendář,aby se lišil od těch komerčních?Ale to bude asi drahé...jedině sponzor či podobně...:-DD Srdečně Aja a Toník.
Zdravím všechny a mám jednu otázku,proč když chce hlasovati někdo pro pejska se musi napřed zaregistrovat? Jinak kalendář si určitě koupím..hezký den.:D ;-)
Není škoda vydat jen jeden kalendář? Z těch přihlášených fotek bude obtížné vybírat- nezávidím! Některé fotky jsou opravdu moc a moc krásné, jiné zase opravdu vtipné. I z těch by byl pěkný kalendář.No, a nápad s koláží fotek na jednom listě také není marný. Jak jsem si všimla, nejvíc hlasů dostávají berňáčkové (jsou opravdu moc krásní) a vůbec velká plemena psů (jsou ve volné krajině fotogeničtější a co si budeme povídat, fotografie psa s krásnou krajinou na pozadí je určitě nejlepší )
Mno proč ne? Já teda taky soutěžim ze začátku jenom s jednou, ale kdybych třeba dneska vyfotila nějakou lepší, tak jí sem rozhodně dám. Navíc, ty hlasy jsou podle mně jenom jako poradní hlas pro adminy k výběru. To neznamená, že kdo bude mít nejvíc hlasů, tak se musí za každou cenu do kalendáře dostat..
ze záčátku mi to taky nešlo tak jsem zkusila zadat jí tam znovu a najednou to šlo zkuste to někdy v 11 večer to to nezadává tolik lidí.
Ahoj je to super nápad určitě bych si jej koupila, ale bylo by lepší kdyby byl za piškotky:(
Moc se mi libi napad se stolnim kalendarem, kde by byl na kazdy tyden jiny obrazek - veslo by se tam vic hafiku a vic lidicek by bylo spokojeno... protoze co si budem povidat, kazdy by tam toho svyho milacka videl moooc rad!!
Nápad s kalendářem se mi moc líbí :-) . A také bych se raději přiklonila ke stolnímu kalnedáři, aby ke každému týdnu byl obrázek.. Přece jen foteček je dost a všechny jsou krásné a vybírat z nich pouhých 13? Nadlidský výkon...8-| Každý tam chce mít svého mazlíka.. i já bych tam moc ráda viděla svou Tarinku, a tak by pro uživatele byla větší šance... No, každopádně je to velmi pěkný nápad a jsem ochotna za něj dát i nějakou tu sumičku... ;-)
Psí kalendář bude super :) pokud se vám líbím, tak mi posílejte hlasy :) a všem co poslali moc děkujeme!
určitě si kalendář pořídí každý...protože ty stvoření co tam budodu jsou úplně úžasní...:-)
Opravdu by bylo hezké udělat jeden velký nástěnný kalenář a stolní také..třeba my doma nikdy nástěnný neměli vždy jen stolní!!!!!!!!!!
jj, podle toho, co tu tak pročítám, možná by to bylo opravdu lepší,udělat ten kalendář stolní a s více fotečkama.. protože vybrat 13 to je opravdu makačka! ale necháme to na Rivalovi, on si určitě poradí ;-)
Psí kalendář bych určitě koupila,mysím,že tak 200 kč je slušná cena.Možnost získat ho za piškotky by byla taky skvělá...Moc se mi líbí nápad dát část zisku na psí útulky,to by bylo skvělé. Věřím,že i když třeba naše fotka se do kalendáře nedostane,tak bude úžasnej.Líbí se mi to,že bych mohla mít kalendář s pejskama,které "znám a nebo můžu poznat".
urcite zajem maem.arinka.za penizky..piskotky rada mlsam vite?:D
arinka rozhodne o kalendar stoji..a to i kdyz na nem nebude..-:}} takova je skromna...,ale da se to poslat na objednavku do zahranici? samozrejme zaplatime penezi na ucet. s pozdravem ari a virtualni panicek.:D
Určitě si ho koupíme. Dobrý nápad je dát část peněz na útulky. Jen škoda, že se tam těch fotek nevejde víc.:_/
Nevite kdyz smazu fotku a dam tam jinou stejnoho hafana, tak i hlasy zacnou od nuly nebo zustane puvodni stav??? díky8-}
jojo, souhlas, kdyby to šlo někam na psi (resp. zviřecí) charitu, tak by to bylo lepsi, ale koupila bych si ho i tak 8-)
Kalendář je opravdu super nápad! Víc by se mi líbil stolní s pesanem na každý týden a se jmény pejsků, nástěnný bych neměla kam dát...=)Super je i nápad, že by část peněz mohla jít na opuštěná zvířátka, znám lidi, kteří by si takhle koupili kalendář, i když sem nechodí!;-D
určitě by bylo super, kdyby byl stolní kalendář na každý týden..alespoň by se tam vešlo spusta krásných pejsků...bylo by i hezké kdyby tam misto lidskych jmen byla jmena psi..
najednou se mi stratila fotky, kterou jsem vložila do téhle soutěže, nevíte co s tím může být??? >:-( >:-( >:-( >:-(
I když ještě není vyhlášeno, děkuji všem co jste pro mě hlasovali ;-) nejde o to že bych moc moc chtěla tam být, ale že jsem to nečekala
ahoojky nevíte někdo, kdy se zvěřejní ty fotky vybrane??
Je to na této stránce - zkopíruj si link: https://www.hellosandy.cz/zabava/kalendar-hafici-cz/vitezove/
Kalendář už je hotový - stačí do něj najet a nahoře je odkaz vítězných fotek. Povedl se:)
Na to jaký bylo kolem kalendáře haló bych teda čekala že bude hezčí :-|
Ahojenky :o)) Tak tady mame kalendar :o) Bohuzel, ani me moc nesedl, az na par vyjimek ( krasna fotka tech hafiku na hrade :o) k jakemu ale bude mesici? Asi leto vylety, dovolenky, jupi a hura :o) , nadherni jsou ti hafici s tema houbama, paradne se do kalendare hodi ). York ma opravdu rusive okoli a civava mohla byt cela, nejen hlavicka. njn :o) Ale mame kalendar :o)
Podle mě tam mohly být hezčí rasy, nastěstí kokr je na obálce...ale zbytek teda nic moc...
hafooooj. Moc gratulujeme :-) Doufali jsme že vás vyberou:-)
hojky. to je v pořádku. taky se mi stává že když něco nafotím tak si rušivého pozadí nevšimnu protože jsem prostě byla zaujatá tím co zrovna fotím. Jinak doufám že to oříznou to škaredé pozadí a bude to lepší :-)
to jo teda. taky mi tam dost chybí letní tématika. roztomilé je to štěndo v té trávě. ale přece jen je to opravdu jako jiné psí kalendáře z obchodu. škoda že tam není žádný kříženec:(
me se taky líbily s košíkama ;-)
maeketa cassie - myslim ze kazdym se libí nejaké plemeno ;-) věc názoru, s tímhle komentářem raději pšššt 8-} ;-)
Tak jsem si přečetla vaše názory a nevim, přijde mi to trochu přísné souzení..je fakt, že možná jsem trochu zaujatá, protože já jsem fotku přihlásila a ona byla vybrána (hovawartka v lese) nevim třeba názor o uměleckých fotkách ... myslím si, že umělecká není žádná, je to prostě tak, jak to každý znás náhodou vyfotil, ani nevíte jakou ohromnou radost jsem měla, když mi napsali, že moje psice bude v kalendáři navíc myslím, že letní, jarní a podzimní tématika se dá najít v pohodě možná jen zimní ve sněhu chybí, ale mám pocit, že chyběla celkem i v těch bezmála 1000 fotek, je těžké hnedka odsoudit toho kdo fotky vybíral......nikdy se nezavděčí člověk všem! A navíc nikdo nikoho přeci nenutí si kalendář koupit! A myslím si taky, že i 5 Kč je fajn na útulky každá kačka dobrá! Kdyby to někdo nevymyslel, nebylo by nic a navíc on tisk takového kalendáře není zrovna levná záležitost, takže cena je na místě. Je to první ročník kalendáře...... příští rok třeba bude jiná tématika např."voříšci", "psí osudy", to je fuk... prostě zase se vyřádí se zasláním fotek někdo jiný, nikdo učený z nebe nespadl...a uzavřu to už.. mně se kalendář líbí, i když si podobný mohu koupit v obchodě,ale raději ho koupim tady, ne proto že tam mám psici, ale proto, že se mi líbí, že přidám nějakou tu korunku na útulky, že udělám reklamu portálu hafíci (kalendář dostane příbuzentstvo) takže když to sesumíruju proč si psí kalendář koupit v papírnictví,když můžu na svém oblíbeném webu, který bude z pejsků, které nikdo na fotky nějak zvlášť nenastavoval, z pejsků které se mají dobře a vůbec!! Takže lidi neberte můj článeček nějak špatně, jen jsem napsala svůj názor a není podle mě na místě takhle zdrbnout jak majitelé fotek, tak ty co je vybírali!!!! Takže lidi mějte se a fajn prodloužený víkend!!!! :D
moc hezky napsaný;-) Naprostý souhlas;-)
Taky bych měla zájem,raději za penízky,a zkouším už 3dny tam dát fotku a nic:-( :-( :-(
Dekuji za napovedu, jeste, ze tak, uz jsem si myslela, ze to je jen hlavicka. uf..tak alespon cely pejsek. Jsou krasni, jsou vymazleny, jsouu fesacky...ale takovych umelecky nacancanych kalendaru si v obchode muzu koupit hafo moc. Myslela jsem, ze tady to bude takove prijemne domacke, zname se tady vsichni jako rodiny, ze cvicaku, z prochazek..ne z umeleckeho studia. Stenda jsou roztomila a vesela. Kalendari chybi vtip, nevidim zadnou zimu, hafana zahrabaneho v listi, zadna rozjarena letni louka...opravdu velika skoda.
tak já tam mám tu jorkšírandu. A dost mě mrzí, že jsem si nevšimla dřív toho pozadí. Došlo mi to trošku pozdě, to když už byla fotka odeslána po vybrání. Tak jsem si ale na druhou stranu řekla, že to třeba upraví. Někomu to opravdu vadí. Tak se nezlobte. Ale stejně z toho vybrání máme velikou radost. Díky za hlasy a za to, že na kalendáři může naše Terezka být.
hafoj :) my jsme tam taky ( borderka na kamení), a myslim ze nám ho prý pošlou nebo co.
hojky. když klikneš na fotku tak se ti zobrazí celá. pak to vidíš líp, ale je to všechno na stejné brdo. buď je to žluté nebo zelené, nevidím tak nikde žádnou barevnost... takže taky mi moc nesedl a myslím že nás bude víc. Nejlepší jsou fakt ti s houbama a pak se mi líbí ještě ten s rozevlátým uchem. čivava je taky hezká. podzimní tématiky dobrý, ale stačila jedna fotka, byly tam fotky mnohem hezčí (třeba se mi moc líbil v úvodu myslím zlatý retrívr mezi dvěma květináči, to byla dost dobrá fotka)... takže nevim nevim jestli si kalendář koupím. zajímalo by mně kdo z fotek vybíral...8-| !!
Tak jsem to našla,díky za odkaz:Bohužel,jsem výběrem velmi zklamána.Při vší úctě se mně líbí pouze ,,houbaři",to má vtip a nápad.Ale psi a zámek?Působí jako fotomontáž,navíc by se k zámku hodili např.dogy či afgáni...A ta štěnátka?hezká ,jako každé štěně.Samozřejmě ani jediný pes z útulku!:-( To se mně opravdu nelíbí.Kalendář bych koupila jedině,kdyby ,,CELY VYTEZEK" půjde na psí útulky...Upozornuji,můj pejsek nebyl přihlášen,takže píši objektivně!!!!! Aja.
Kalendář jsme neviděli,ale snad jen návrhy.tam byla samá štěnata.Osobně bych vybírala ne podle rasy,ušlechtilí nebo kříženci,ale dle osudů,zajímavosti psích příběhů,různých zásluh,třeba záchrana člověka,dítěte,atd.Krásné psy si mohu koupit v knihkupectví,ale dávám přednost originalitě!Jsem zvědavá,zda-li tam bude např. pejsek s tělesným handicapem,jinak čilý,jako je např.NO z útulku z Maršovic a kolik útulkových pejsků tam bude!!!Protože výtěžek mohl jít z prodeje na psí útulky,potom toto má cenu.Na svého pejska se ráda dívám doma,takže jsem ho nehlásila do soutěže.:-DD Aja a Toník.
Já si myslím, že mohl být barevnější a veselejší, a taky tam moc nevidím nějaké rozlišení na roční období...vždyť fotky pejsků v krásném žlutém listí bylo spousta...ale možná to jen není můj cup of tea...
Ahojte, tak jsem omrkla vybrané fotky. Co na ně říkáte? Mi osobně se velmi líbí, až na toho yorka. Pes je krásný, jen škoda toho rušivého nehezkého pozadí, které mně osobně upoutalo víc než pes. Ale jinak jsou vybrané fotky super:-D
Jupí haf,haf,haf jsme tááám !!!!!!!!!!!!!! Ti co nesou plné košíky hub,to jsme my. Moc děkujeme všem co nám dali hlas a i těm dalším,co nás vybrali. Už se těšíme na ten tištěný kalendář,nevíme jestli si ho máme koupit,nebo jestli jsme ho vyhráli.Ale to nevadí,nějak ho určitě získáme. Ještě jednou díky,pac,pac a pac.Kir,Max a Broček
ja se tam budu taky potulovat :)
Ahoj,taky děkuju všem,kdo pro nás hlasovali.MNikde jsem se ale nedočetla,kdy nám ukážou vybraný fotky.:-|
a jestly muj hafik vyhraje nebo ne to na nem nic nezmneni bude to moje nejlepsi zlaticko tak i tak
Tvůj pejsek je hezkej,pro tebe ten nejhezčí,ale chtít po někom,aby pro něj hlasoval je blbost.Vždyť jde právě o to,který pejsek na nás udělá dojem,a každý má jiný vkus,tak nemůže hlasovat pro někoho jen proto,že to chceš a žádáš o to.Soutěž už je ukončená,jsem moc zvědavá,kteří pejsci budou vybráni do kalendáře.Všichni jsou krásní,je to velmi těžké vybrat.Irena
Je to skvělý nápad vytvořit kalendář... ale já si ho koupím jedině pokud půjdu výtěžek na útulky to pak se přikloním k názoru, že zaplatím i těch 200,- to je super nápad.. útulků je hodně a potřebujou podporu.. tak tvořte ať se máme na co těšit.. pěkný den?! ?! :-DD
určitě přídeme máme to v plánu už moooc dlouho!!!třeba se tam potkáme!!!!!!
všem kdo pro mě hlasovali a budou hlasovat :-) moooc krát DĚKUJU!!! Jinak mi 16.11.08 držte palce - jdu na výstavu a tak i všechny zvu do Prahy - Letňan (pražský veletržní areal) na XVI. mezinárodní výstavu psů!!! Haf Matýsek :-DD
určitě si ho koupím a už se moc těším. A uritě ho dám někam, kde na něj Majki uvidí... :-) to s útulkem dobrý nápad !
kalendář je super nápad..už se těším až vyjde...taky si myslím že by byl super nápad dát část výtěžku na psí útulek..a škoda je že tam těch fotek nejde dát víc,protože krásných pejsků je tady spousta...
Souhlasím, bylo by dobré udělat kalendář - jak nástěnný, tak i stolní, bylo by to mnohem lepší, tak bysme si mohli alespoň vybrat...:D
já si myslím že by se mohl udělat kalendář stolní i vysací vybralo by se více fotek a každý by si mohl vyrat jaký by chtěl ;-) P.S. nevíte co stou fotkou ?děkuji předem za rady:_( :(
pomooooooc mám uplně nádhernou fotku barunky a nejde mi ji vyměnit ..pořád se tam objevuje tta starááá i když sem čekala něklik hodin,dní.prostě to nejde a ta fotka je opravdu krásná :-( :(
pomooooooc mám uplně nádhernou fotku barunky a nejde mi ji vyměnit ..pořád se tam objevuje tta starááá i když sem čekala něklik hodin,dní.prostě to nejde a ta fotka je opravdu krásná :-(
Prohlížím si přihlášené fotky a přiznávám, že bych si netroufla vybrat jenom těch 13. Přimlouvám se za koláže na jednom listě, třeba podle jednotlivých plemen , a v každém případě za stolní kalendář. Jistě uvažujete o tom, že kalendář by byl i se jmény pejsků na jednotlivé dny . A co takhle pro stolní kalendář využít recepty zasílané uživateli ? V každém případě kalendář je prima nápad a určitě si ho koupím, ať už v něm můj pejsek bude nebo ne.
Já se moc ráda zúčastnila a přidala fotku a klidně bych si ho ráda koupila :) Ať za piškotky ale i za peníze pokud by to šlo i na útulky nebo prostě na pomoc psů to ráda pomůžu ;) Určitě skvělý a originální nápad super ;)
Ahoj jedna mi taky nešla,nejspíš ji máte moc velkou má být jen do 1 MB nebo nák tak...
:D Máme doma každý rok nějaký kalendář s pejsky pokud bude k mámí z Hafíků tady určitě si ho koupím;-)
:D :D :D Máme doma každý rok nějaký kalendář s pejsky pokud bude k mámí z Hafíků tady uřčitě koupím .
Já bych chtěla aby byl i kalendář miciny 8-}
proc si vsichni chcete menit fotky to nechapu a dit zacinate zase i se zacatku z hlasama.Ja sem si jednu vybrala a od zacatku soutezi nevym proc to furt menit?
JOO TAK TO BYCH SI URČITĚ KOUPILA :-) KDYBY ŠLA ALESPON´NĚJAKÁ SUMIČKA NA DOBRÉ UČELY NEVÁHALA BYCH ANI CHVILIČKU.HAŮŮ DOUFÁMŽE TAM BUDOU TI NAŠI HAFI HEJHAFITĚJŠÍ UŽ SE TĚŠÍME ♥SENDY♥:-)
myslíš aktualizovat navrchu na pracovní liště?? nebo někde na stránkách hafici.cz??
díky..takž je tam pořád stará fotka:_(
Jednou jsem sám vybíral 10 výherců ve fotosoutěži z asi 950 přihlášených fotografií... třeba uděláme výběr nejoblíbenějších a necháme hlasovat nebo tak něco :-) však ono se ještě uvidí >:)
Hafoj! Myslím si,že si na sebe organizační team Hafici.cz vzal hodně těžký úkol - vybrat z takového množství fotek nádherných pejsků jen 13 ? Myslím, že je to nemožné. I já se přimlouvám k nějaké koláži z více fotek, protože každý z nás by si určitě přál mít svého hafíka v historicky prvním kalendáři Hafiků :-) . A co teprve ten údiv našich hafíků, až se tam uvidí a poznají se ?!:D :D :D Ten bude k nezaplacení....:D
Když mi nešla vyměnit fotka, dala jsem AKTUALIZOVAT a pak už tam byla ta nová.;-)
Napodobne,myslim ze nas je vice8-} mel by stim Martin neco podniknout,nebo mu tu zacnem stavkovat:-) :-DD :-DD
Nejde mi vymenit fotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :_(
mate pravdu nektere fotky se opravdu nehodi na psi kalendar8-} kdyz jde o psi meli by tam byt jenom psi a ne panickove,kocicky,kurata a pod.:-O nemyslim to zle to je muj nazor:-DD
ahoj tak jestli jsem to dobre pochopila tak myslis fotku tveho hafika-tak ja tam vidim Kenny(nevim jestli jsem napsala dobre jmeno) -ma hlavu na strane a zavrene oci:-DD
chtěla jsem se zeptat..smazala jsem fotku z kalendáře a dala tam jinou ale jak jsem zkoušela tak vždycky se mi objevila ta stará i když vím na sto procent že sem tam dávala tu pravou...jak je napsané moje fotografie tak tam je fotka správná ale jako jsou už všechny fotky tam je fotka stará tak bych byla ráda kdyby ste mi prosím někdo napsal jaká fotka se zobrazuje vám..(JESTLI STE TO VŮBEC NĚKDO POCHOPILI):-)
napsano to tam opravdu je :-D vzdy dole na strance (mntalne: Celkem záznamů: 539)
jj s tou kvalitou fotek take souhlasim. jinak co se tyce fotek od Brita - tak jednou jsem dostala nabidku na vyfoceni psa a rikali mi, ze az dostanu tu fotku od nich, tak bude moje a muzu sis s ni nakladat, jak ja sama budu chtit. doufam, ze nemluvim z cesty, uz je to docela dlouho, ale tuto informaci mam nejak zafixovanou (a doufam, ze spravne).
Tak jsem tak zběžně spočítala, kolik je tady už přihlášených fotek (při mém štěstí je to určitě napsáno na hlavní stránce). Vypadá to na něco kolem 540... Zhruba... To bylo ale jasný hned, že půjde hlavně o nadšení, o tom to vlastně celé je. Z mého pohledu jde spíš o komunitu, která se kolem hafíci.cz utvořila než o regulérní kalendář. A snad nejsem sama, kdo to tak bere. Fotky určitě mohly bejt kvalitnější, to je bez debat. Ale při takovém množství snad nebude problém vybrat ty opravdu nej a že je jich tam požehnaně. Rozumím tvým oprávněným výtkám, tak jsem jen zvědavá jak to nakonec dopadne.
tak bych jeste navrhla jak je to treba u triček např. 0 piškotů+200 kč 450piškotů+100kč 1000piškotů+0kč
kalendář je fajn nápad, ale na trochu kvalitní fotky mám poněkud jiný názor než asi většina zde :-) . Pes focený mezi haraburdím z nadhledu, pán na fotce a po pozornějším pohledu i nějaký pes....no, tak takový kalendář bych nechtěla :-DD , ale je to jen můj názor. A ještě bych dodala, že prezentovat fotky, které majitel nefotil mi nepřijde zrovna košér z hlediska autorského zákona - narážím především na fotky od Brita.......Ale nechci nikomu brát nadšení.
Prosím poradte vložla jsem novou fotografii místo předchozí ale ona tam je pořád ta samá co mám dělat ??
Mno za ty peníze by to mělo být asi hlavně. Vem si, že třeba noví uživatelé, nebo ti kteří prostě piškoty nešetří, nesbírají. Tak by měli na nějaký čas odříznutou cestu ke koupi kalendáře a potom by to pro ně určitě nebylo tolik atraktivní. Je to děs, že na tenhle typ kalendáře je potřeba jen 13 fotek... Obrázek ke každému měsíci je málo, při tomhle množství přihlášených to chce plánovač na každý den... Číslo 365 (nebo tak nějak) by uspokojilo mnohem více hafíkářů :D :-DD
To je fakt,kdyby to bylo z více fotek, bylo by to určitě zajímavější:-DD
já bych navrhovala udělat dva kalendaře jeden velky A3 a druhý malý stolní a tam by se vešlo ještě i mnohem víc fotek hafíků.. A já byh si ho koupila i jak za penize tak za piškoty,ale lepší by bylo samozdrejme za piškotky navrhovala bych ta 1000 piškotů... 8-}
Je to moc prima nápad, koupila bych si ho! A jakou formou se budou vybírat fotečky, samozřejmě bych tam chtěla vidět i svého pejska.:D
změna fotky mi také nejde...už sem to dělala včera i dnes tam mám stále tu starou:_(
Když najedeš myší na fotku, objeví se ti okýnko? Je to tam :-)
Ahojky všichni. Chtěla bych vědět jestli se dá nějak zjistit, kolik má můj obrázek hlasů? Když na něho kliknu tak se mi zobrazí akorát OK. Kujíí:D
Je tam určitá časová prodleva v řádu minut, vydržte :-)
Kalendář je super nápad... Vložila jsem fotku a teď jsem jí chtěla změnit a nechápu proč, pořád se mi tam vkládá ta původní..:-( :-( :-( Nejde mi to prostě změnit..
Je to super nápad. Ale je škoda, že se bude vybírat jenom 13 fotek. Co takhle udělat na každý měsíc z více fotek koláž. Kalendář by byl zajímavější a mohlo by se vybrat mnohem více krásných pejsků. ;-)
a jeste jsem si vzpomnela, co jsem chtela napsat... ohledne te ceny, tak si myslim, ze by bylo dobre vymyslet vice zpusobu platby: piskotky, penize, piskotky + penize... a urcite by nebyl spatny napad dat cast penez potrebnym utulkum...
tak super, fotky uz jdou nahrat, tak jsem tam toho sveho raraska tez pridala :) souhlasim, jak tu bylo napsano, ze vsichni jsou krasni, ale kazdy by mel jednat dle sveho svedomi a dat opravdu hlas tem, kteri se jim libi nejvice. ale co me napadlo, tak co takhle udelat velky nastenny s temi 13 fotkami a maly stolni, kde bude na kazdy tyden jiny pejsek? a pak se mi jeste vnukl jeden napad - jestli udelate treba postupujici kolo - neco jako finale? preci jen je tu vice nez hodne krasnych fotek a kdyby byl pozdeji uzsi vyber, vybiralo by se to lepe, nemyslite? ;-)
joo, dobrej napad..ja bych si ho koupila;-) za piskotky a penize bych za to taky dala:)
Take se mi libi ten napad s vice pejsky i treba s malickymi foteckami. Kazdy by mel strasne rad toho sveho hafika v kalendari, je nas tu x tisic registrovanych a vybere se 13 fotek s nejvice hlasy..je to fajn, paradni napad...ale urcite by pro me bylo milejsi si poridit kalendar z hafiku, kdyz by tam byl i ten muj hafos, nez cizi - krasni- pejskove, takovych kalendariku je totiz na trhu prehrsle. To jen takove zamysleni a reakce na myslim si dobrou pripominku...Ivca a Montas
Opravdu skvělí nápad!!Chválím!!Kalendář bych si také koupila!Všechny soutěžní fotky jsou parádní!Na všechny jsem se koukla a každý pejsek je tam překrásný!!Doufám,že se pak na vítězné budeme moc podívat!:D
vydim to stejne kazdej at da hllas ti fotce ktera se libi a nakonec jich 13 vyhrajou je to jen hra a kazdej znas vi ze jeho pejsek je pro kazdiho nejhezci ;-) at da kazdej hlas tomu co se libi vzdit sou vsichni hezky
je to super, ale myslím že poniektorí to berú až moc vážne, veď je to len hra, súťaž. Aby všetci vedeli o čom hovorím nepáči sa mi keď poniektorí rozposielajú osobné maily s odkazom na svojho psíka a aby ľudia za neho hlasovai :-( :-(
taky mi to nejde,asi je tam nějaká chyba:-(
ano, také mám problém s nahráním fotogarfie. A to jsem splnila všechny podmínky. Jinak ráda si zakoupím kalendář pejsků. Bude i nástěný a stolní? Myslím si, že by byl zájem o oba. Protože dělám v kanceláři, ráda bych si pořídila stolní, aspoň by mě ty hafani pořádně rozesmáli. Jsem také ochotna zaplatit kolem 200kč. S Majdou zdravíme všechny příznivce Hafiků a Micinek :-)
Super, chválíme, ale nezávidíme vybírání fotek... ;-) Určitě si ho koupíme, těch 200 Kč je akorát, nebo třeba piškotky + nějaké peníze...
ty fotky tam nejdou vložit ,tak jak to máme udělat
myslim si ze kazdej znas chce hlasy pro svojeho mazlika,ja hodnotim podle toho jaky se my libi afotky nejde jen o pejska co je na ni ale i o fotku jak vypada koukam na celkovej obrazek :D Bude to urcite tezky vybrat pac jich tam je dost hezkejch fotecek
No jak to tak vypadá, tak to nejde nahrát skoro nikomu..Já udělala tu chybu, že jsem svoji fotku vymazala a chtěla nahrát jinou...No jo no, teď mi to samozdřejmě nejde...>-|
taky mi nejde nahrat fotka :-( :-(
tak stim nekdo neco udelejte nebo vas vsechy pokousu hergot:-)
Ahoj nechci nic řikat,ale nejdou vam tam nahravat fotky jinak nic no>:) >:-( >-| :-(
super nápad koupila bych si ho klído za peníze či piškoty akorát bych měla návrh co kdyby se nevybralo pouze 13 fotek alel na každou stránku několik fotek malinkých viděla jsem že takovýhle kalendář dělájí na králíkách cz http://www.kralici.cz/alba.asp?kalendar2007 zde je ukázka bylo by hezké kdyby tam měl každý fotku kdo jí poslal ale jak říkám je to pouze návrh děkuji za přečtení mějte se pejskaři a pejsánci váš Samík s paničkou:D
No už to tu bylo několikrát, ale jestli sis všimla, tak fotky nepřibývaj už 2. den, a to jak do kalendáře, tak normálně do jednotlivejch profilů.. takže je to jasný, ne?? že to nefunguje 8-}
mno je to zvláštní si říkat o hlasy přes diskuzi,ale když už jsi to tady načal,přidávám se taky...Prosím,přidávejte hlasy mýmu Darískovi.V této době je na 8. straně.Budu Vám všem vděčná.Děkuju
Ahojky... ...já bych si ho taky určitě koupila...!!! ...už teď jsme na něj zvědavá...xD No mám ale jeden problém... ...nvm teda jestli se na to mám ptát tady ale když tam chci vložit fotku mého psa tak se tam nidky nevloží a nvm proč...Velikostí je menší než 1 MB...takže nvm co stim je...Formát je taky správně,,x(((
Už se těším,až se mi bude kalendář krásně vyjímat v pokojíčku na stěně,nebo na stole,když bude malej.Snad se vydá co nejdřív....Za takovou věc se vyplatí obětovat všechny piškotky v zásobě,nebo penízky......a kdyby tam byl i můj Darísek,to bych na něho byla pyšná <3 ... Pája,Dája a Kája:D
Už se moc těším až ho budu mít doma :-) Jenom nevím proč když jsem vložila fotku tak se tam neukazuje nevíte proč ??? :(
Je to fajnej nápad,tenhle kalendář,až na to,že se celej den snažíme nějakou tu naší fotečku hodit na sklo a kde nic tu nic:_( :_(
:-( nejde mi pridat do kalendare fotecka,nevite nekdo cimto?? ??
No taky koukám, že je to nějaký nefunkční. Páč já se teda přidávala už včera, to bylo ok. Ale dneska vůbec fotečky nepřibývaj. Takže tam asi fakt nebude něco v pořádku
Ahojky, tenhle portál jsem objevila teprve včera a moc se mi zalíbil, ihned jsem neváhala a udělal profil mému mazlíčkovi Beníkovi. Uděluji za to tedy Velkou pochvalu !!! ;-D
nakonec to jde, ale není zobrazena v fotogalerii...
Mě nejde poslat fotka, píše že soubou nelze najit... :(
Ahojky, take se moc tesime na kalendar a bude fajn, kdyz budete vybirat fotky tematicky vhodne k rocnimu obdobi, vesele ci vtipne, s napadem :o) O kalendar take budeme mit zajem a nejvice nam bude vyhovovat kombinace piskoty a nejaky peniz :o) Ivca a Montas
SUPER NAPAD URCITE SI HO KOUPIME UZ SE TESIME TAK HONEM HONEM;-)
ten nápad je super ... ráda bych si ho pořídila :o) ... i za peníze
Preferujete fotografie focene na vysku nebo na sirku? Vzhledem k moznosti pridani pouze jedne fotografie mi to prijde jako docela dulezita informace :)
ahojky všichni byla bych strasne rada kdybyste hlasovali pro mojeho pejska jmenuje se Sammi dekujuuuu mocinky:D
je to určite supiš nápad, určite by som si ten kalendár obstarala, či už za peniaze alebo piškotky len neviem koľko piškotkov zaň lebo myslím, že nie všetci hafíci hlavne tí nový majú dostatočný počet /1000/. Držím palčeky pri výbere fotiek určite no nebude jednoduché ;-)
Zdravím a určitě si kalendář koupím i za cenu 200kč.Moc príma nápad.:-) Oli
urcite je to skvela vec a rada koupim za penizky i za piskotky:D
samozřejmě jsem chtěla na napsat popř. za peníze.
Už jsme poslali fotku a zajímaly by nás i ostatní, bylo by dobré je někde zobrazit at máme představu jak asi kalendář bude vypadat, my doma sice psí kalendář máme i se psími jmény, ale tenhle originální z Hafíků si určitě pořídíme, za piškotky i popř. za piškotky. Díky za skvělé nápady.
Kalendář je fakt super nápad :D určitě si ho koupím, hned jak bude v prodejííí :)) juuu
A budou k nahlédnutí vybrané fotky? :-)
no bylo by prima ho mít třeba za kolem 1200 piškotků nebo 150,- . Každopádně perfektní by bylo kdyby tam byli psí jména, aby jsme věděli kdy mají naši pejsci svátek ;-D
No je to skvělý nápad - určitě si kalendář pořídím,ale uvítala bych aby se oběvil i v katalogu cen;-)
Já si ho taky určitě koupím......no taky doufám,že to bude alespoň formát A3
I já si ho moc ráda koupím. Bylo by fajn, kdyby měl formát alespoň A3. Kdy se předpokládá jeho tisk? Jen víc takových super nápadů :-)
Je to super nápad! Chválím! Taky bych si ho koupila, ať už za piškoty, nebo za penízky. Protože určitě bude stát za to :-D Doufám, že se vám z toho šílenýho množství fotek podaří vybrat opravdu nějaký parádní, určitě to nebude lehký. ;-)
skvělý nápad a budu se těši až kalendář bude hotový:-DD a ihned ho pořádím
Mě se to určo zamlouvá a s tím výtěžkem na útulky to není špatný nápad...
Hafojky já bych si ho určitě koupila za penízky,ale pro mě by to bylo lepší za piškotky třeba za 900(myslim si že by to by dobrý počet když puzzle jsou za 1000 piškotků)a souhlasím s nápadem že by tam mohly být datumy narozeniny hafíků z hafíků a dny co se hafánků týká....psí dny atd.
Krásný nápad. Za peníze i za piškotky bych ho brala :-)
Já bych si ho asi pořídila i za peníze, ale za piškotky(třeba 2000) by to taky nebylo špatné.
Super nápad. Určitě si ho pořídím, i za peníze.:-)
Je to super nápad. Koupila bych ho za penízky i za těch 200 Kč nebo za piškotky. Bylo by fajn, kdyby v něm byly svátky z kalendáře jmen na Hafících (protože ta Phoebe prostě jinde není;-) a pak by bylo fajn, že by tam byly i narozeniny hafíků z hafíků, třeba kdy je mezinárodní den zvířat a tak:D
jee to je moc fajn nápad, já bych si takový kalendář koupila klidně i za 200kč kdyby část výtěžku šla na psí útulky a tak;-) jinak vás chválím
Hafoj! Asi jste si na hl. stránce již všimli ;) Hledáme 13 nejkrásnějších fotografií našich uživatelů pro výrobu jedinečného psího kalendáře. Co si o tom myslíte? Koupili byste si tento kalendář? Za jakou cenu (piškotky, peníze)? ;-) Kalendář bude k dispozici jak v katalogu cen, tak jako výhra do soutěží apod. Díky za vaše názory. P.S.: Z Prahy zdraví Martin :o)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?