Diskuze Psí kuchařka?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafojky, neboj, zase bude. ;-) Vlaďka (22.04.2009 11:17:06) napsal: Kam zmizela? :(
Vlaďka (22.04.2009 11:17:06) napsal: Kam zmizela? :( asi měla malou sledovanost, tak se nehodí na portál :_(
koukala jsem na ni a některé recepty mě teda dostaly!!! - nevhodné pro psy8-|
Kacisek (28.02.2010 18:34:14) napsal: A kdy?? :_( Ale vždyť už je, v seci zábava - recepty;-)
Jerry (22.04.2009 15:59:23) napsal: Hafojky,<br />neboj, zase bude. ;-) A kdy?? :_(
Kacisek (28.02.2010 19:57:11) napsal: Mě jeden recept taky moc pobavil, tady je: Senza mňamka Senza mňamku milovala Kellynka když byla malá. Můžete ale podávat i dospělým pejskům. Uvaříme těstoviny. Když jsou měkké vylijeme vodu z hrnce a těstovinky dáme do misky. Počkáme než těstovinky vychladnou. Když už nebudou ani vařící ani studené dáme na ně kapsičku Pedigree Junior společně s nastrouhanou mrkvičkou. Zamícháme a můžeme podávat. •1 kg testovin-kolínek •2 ks kapsiček Pedigree Junio-pokud máte štěně •1 - mrkev DOBRÝ NE..?? :-) :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD me zas pobavil ten s tema rakvickama:-D
Mě jeden recept taky moc pobavil, tady je: Senza mňamka Senza mňamku milovala Kellynka když byla malá. Můžete ale podávat i dospělým pejskům. Uvaříme těstoviny. Když jsou měkké vylijeme vodu z hrnce a těstovinky dáme do misky. Počkáme než těstovinky vychladnou. Když už nebudou ani vařící ani studené dáme na ně kapsičku Pedigree Junior společně s nastrouhanou mrkvičkou. Zamícháme a můžeme podávat. •1 kg testovin-kolínek •2 ks kapsiček Pedigree Junio-pokud máte štěně •1 - mrkev DOBRÝ NE..?? :-)
Honey (28.02.2010 18:38:35) napsal: Ale vždyť už je, v seci zábava - recepty;-) No jooo ... :-) Dík, hledala jsem to ale špatně.... A dají se tam recepty i přidávat???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?