Diskuze PSÍ MAPA

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

https://www.hellosandy.cz/statistiky/mapa/ myslím si,že by měl na ní být odkaz někde na začátku.Mnoho uživatelů asi o ní neví.
Je nutné si otevřít okýnko se zadávací mapkou (tlačítko "získat souřadnice z mapy") a posunout špendlíček na to správné umístění a kliknout na "vložit souřadnice" -> tím se vloží souřadnice do formuláře a pak stačí kliknout na "Přidat na mapku" či "Přestěhovat se" a je to ;)
já sem se také zadal tu mapku jsem si maximálně přiblížil a přpích jsem se na načí ulici ,ale druhý den jsem byl jinde ve městě a nedostal jsem žádné piškoty
Ani nevím kde mám značku.Napsalo mi to že už značku mám ale na místě kam jsem ji zadal není.Tak nevím.
Tohle všechno dělám a stejně to nejde.
ZAdala jsem své bydliště ,souřadnice atd a žádné piškotky mi to nepřidalo...
Umístění na mapě se kontroluje každé pondělí.
Momentálně máte souřadnice [0,0], takže neplatné. Zkuste si znovu otevřít mapku pro zadání "špendlíku", vybrat, kliknout na vložit souřadnice a uložit do mapky :-)
Snažila jsem se přidat značku do místa bydliště. Když jsem to druhý den kontrolovala, tak tam nebylo nic a nezadalo mě to ani souřadnice. Přesto mám několikrát napsané, že jsem se do mapky přidala. Naposled dnes. Nemám ani žádné piškotky.
podle novinek jste v pondělí přidělovali piškoty uživatelům, kteří jsou na mapě, a my jsme zase nic nedostali... za odkaz a nalezené dárky mi piškoty chodí, ale odměny za aktivitu mimo (mapka a akce) nedostávám :-(
HAFKY TAK TED JSME PRIJELY Z DOVOLENE A KOUKAME ZE NAM BYLO SEBRANO 200 PISKOTU 11 A 18 SRPNA NAPSANO TAM JE ODMAZANI BONUSU ZA UMISTENI NA PSI MAPCE!!! CO TO JE???PROC??? VRRRRRRRR
Nějak mě to nefunguje. Nikde nemůžu najít tlačítko - vložit souřadnice.
Tak a je to. Všechny předchozí bonusy za psí mapu do plusu či mínusu byly vymazány a načisto se připsal nový 200 piškotový bonus všem, kdo jsou na mapce správně umístěni.
dekujeme uz je vse ok!!!!!!jses sikula hafky rivale
přidala jsem se na mapku, ale druhý den jsem tam tečku nenašla, proto jsem dala vystěhovat se a přistěhovat se na to místo a nic se zase nestalo na hlavní stránce jsem našla, že uživatel helča se 5 přidal na mapku a by to pěknej sloupeček:D co mám dělat? piškotci taky nepřišli
Hafoj, vyřešil jsem to tak, že se na mapce zobrazuje pouze posledních 100 přidaných uživatelů a ostatní lze dohledat např. podle města či jména :-)
ahojky, už na několikátém pc se mi stalo, že psí mapa mi vůbec nenaskočí. Buď zamrzne celý prohlížeč nebo mi to vyhodí hlášku, že skript je nutné ukončit. Chci se zeptat, zda by nebylo např. lepší zobrazit jen mapu bez těch červených bodíků, že by se zobrazily jen ty body ve městech, které by si člověk zadal do vyhledavače, nebo nějaký podobný princip.. Bylo by to rozhodně snažší, už teď se mi zdá i beztak mapka dost nepřehledná.. Moc díky
Ahojky nemohu se najít na mapce a to jsem se tam dala když dám vyhledat jmeno najdemě to ale v jinem měste když dám přestěhovat tak to nejde nevím co stím.zkouším to pořád dokola anic díky za odpověď Mates
Matýsek: Zkus napsat do vyhledávacího pole u mapky "matýsek" - já jsem tě našel :-) Veronika a Jameli: Tvých 200 piškotů jsi dostala 23.9. Uživatel martulka.Ri: 200 piškotů jsi dostala dnes Hana: Taky dnes... je totiž pondělí, den, kdy pravidelně kontroluji přítomnost na mapce...
mam stejni problem zadala sem bydliste na mape a piskotky nikde :-(
JIŽ 2 TÝDEN SE POKOUŠÍM PŘIHLÁSIT NA MAPKU.NAPÍŠE MI TO,ŽE V MAPCE JSEM,ALE KDYŽ SE HLRDÁM,NENAJDU SE A ANI PIŠKOTKY NEMÁME PŘIDANÉ.:_(
Ahoj,můj problém je stejný,jak píší Pražáci.Zobrazuje se mně již týden,že jsme na Psí mapě,ale kostičky žádné...Aja a Toník.
UKAZUJE SE NÁM,ŽE NA PSÍ MAPĚ JSME,ALE NENAŠLA JSEM SE A DNES,PONDĚLÍ VEČER NEMÁME ANI PIŠKOTKY ZATÍM PŘIPSANÉ.TAK CO JE KDE PROSÍM ŠPATNĚ?BÁRA
Tak já už vím jak jsem o těch 2OO piškotků přišla tak to zkusím napravit.;-) Ale nevím nevím jak to dopadne...8-} Odpověď mi z Portálu přišla rychle tak i touto cestou děkuji:-)
UKAZUJE SE MI,ŽE JSME V MAPĚ.ZA CELOU DOBU SE NÁM PŘIPSALO JEN 200PIŠKOTKŮ,ALE UŽ 400 SE NÁM ODEČETLO...IKDYŽ NÁM TO PÍŠE,ŽE V MAPĚ JSME.VYSTĚHOVAT SE A PŘIDAT SE ZNOVU-NEJDE NÁM TO.PROSÍM PROČ SE NÁM POŘÁD ODEBÍRAJÍ PRACNĚ NASBÍRANÉ PIŠKOTKY??BÁRA S PANIČKOU
mě se odečetly piškoty a zobrazuje se mi, že na mapce pořád jsem :( Kdybych tam opravdu byla, tak mě prosím neodstraňujte a vraťte mi zpátky piškoty. Já si vůbec nevybavuju, že bych klikla na "vystěhovat se".
zařadila jsem se také na mapu ale žádné piškotky jsem nedostala:-( :-( :-(
zařadila jsem se také na mapku a žádné piškotky jsem nedostala:-( :-(
Já mám ten samý případ.Všechno vypadá v pohodě v novinkách jsem napsaná,že jsem se přistěhovala a piškotky nikde....Jednou to jsem si uvědomila,že jsem byla v mínusu přišla jsem o 200,ale jinak nic,nic,nic.Tak to dneska zkusím a uvidíme...8-} 8-| Když nebudou tak to přežiju,ale je to škoda nebude nic pro kamarády:( Oli
Ahoj,přidala jsem se na psí mapku,chtěla bych se zeptat,piškotky se dávájí každé pondělí?A kdybych se z mapky odstranila,tak bych je už nedostávala, anebo by mi byly nějaké dokonce sebrány.
Ahoj,přidala jsem se na psí mapku(omylem) a chtěla bych se zeptat jestli jde nějak z mapky odstranit.Nerada bych přicházela o piškotky.Děkuju.
ahojda, piškoty se dávaj jednorázově, když se přidáš na mapku, dostaneš jednorázově bonus 200 piškotů - psí mapa se kontroluje myslim každý pondělí, takže tohle pondělí je můžeš očekávat. Akorát nevim, jak je to s tim, kdyby ses z tý mapky odstranila. Logický je, že by se ti těch 200 piškotů mělo odečíst.
Ano, při smazání se z mapky je -200 piškotů ;)
A ještě prosím vás někoho, ted tady čtu, že je to v novinkách. A ty najdu kde???:_/ :_/
:( Ahojky, tak já nevím, jak se dát na mapu. Nejde mi to a nejde. I když mi píše, že na mapce jsem, tak nejsem. Ach-jo
nejde mi se vložit na mapku toto mi to píše : Skript na této stránce je buďto zaneprázdněn nebo přestal reagovat. Nyní můžete skript ukončit, nebo počkat, zda se dokončí sám.Jednou už mi to psalo že tam sem ale nebyla sem na správném místě tak sem dala přestěhovat a od tý doby nemám šanci se tam dostat a opravit ( dokončit to ) Co s tím ?
Chtěla sem se na mapě přestěhovat z Čepiroh do Mostu,ale asi sem se jen vystěhovala a byly mi stženy piškotky a nevím jak zpátky,když mi píše,že jsem na mapě již umístěna:_( :_( :_(
Ahojky prosím vás jak se můžu přidat na psí mapku ??? Bydlím v Duchcově okres Teplice !! 8-} ;-)
Já už na žádnou mapku nesáhnu:( Přišla jsem o 200 piškotků,ale já nepláču budu bojovat dál.Já ty piškotky dávám i svým Pudlíkům protože o ty vyparáděné nikdo moc nejeví zájem.Já je mám ráda a to je hlavní ne?:-)
Já už na žádnou mapku nesáhnu:( Přišla jsem o 200 piškotků,ale já nepláču budu bojovat dál.Já ty piškotky dávám i svým Pudlíkům protože o ty vyparáděné nikdo moc nejeví zájem.Já je mám ráda a to je hlavní ne?:-)
Já mám stejný problém. Vždycky dostanu odpověď, že jsem se už na mapku přidala a nikde se tam nemohu najít. Piškotky jsem proto také nikdy nedostala. V čem je tedy problém. Je mi jasné, že v Praze je nás mnoho, není to tedy tím?
zkousela jsem se na mapku dat znovu, presneji urcit misto bydliste, ale na mapce se vubec nezobrazuju a piskotky jsem uz predtim nedostala a na mapce jsem od srpna..:-~
Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Přidala jsem se na psí mapku, ale nejde mi se přesunout na to místo kde bydlím.. Nevíte, jak se přesunu? Děkuji za odpověď
Přesto se nám psí mapa pěkně červená, že? Přidal jsem odkaz z hlavní stránky a přibude odkaz ze sekce Profily mazlíčků. Snad dnes ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?