Diskuze Psí mapa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky.Teprve nedávno jsem objevila vaše stránky a moc se mi líbily,proto jsem sem zapsala svého psa.Začala jsem se zajímat o dění na stránkách,o piš­kotový účet.,atd.Zapsala jsem Kessy do psí mapy a čekala přírůstek piškotů,ale nastala změna „k lepšímu“ a nic se nestalo.Kessy se na mapě se zobrazuje,ale piškoty ne.Nevíte náhodou někdo co mám dělat?
Dík za odpověď.Já svou Kessy zapsala do psí mapy už někdy před tou změnou.Čekala jsem až bude pondělí,ty už byly dvě.A nic.
Nevím jak je to teď, ale dřív bylo napsaný že se to musí zpracovat a piškotky naskočí až v pondělí. Aji když bylo třeba úterý tak piškoty naskočili až za týden v pondělí.Tak se na to ještě pořádně mrkni, mělo by tam o tom být víc nápsáno.
My už taky čekáme na piškotky 2 týdny a nic…chápu, že se teď řeší důležitější věci, ale moc bysme je chtěli…8-}
Myslím, že by to již mělo být v pořádku. Ťapka (16.04.2009 01:27:49) napsal: My už taky čekáme na piškotky 2 týdny a nic…chápu, že se teď řeší důležitější věci, ale moc bysme je chtěli…8-}
Myslím, že by to již mělo být v pořádku. Cvrček11 (15.04.2009 11:47:13) napsal: Dík za odpověď.Já svou Kessy zapsala do psí mapy už někdy před tou změnou.Čekala jsem až bude pondělí,ty už byly dvě.A nic.
Znovu otevírám tohle téma, protože jsem se po dlouhý době podívala na psí mapu a nestačila se divit 8-| takže dotaz jedna, jak teď vlastně mapa funguje?? Dřív se tam zobrazovalo posledních 100 přidaných uživatelů. Dneska jsem tam narazila i na hafíky, ktří jsou na mapě už hoooodně dlouho. A druhej dotaz, jak to, že když si mapu přiblížim, tak ty bodíky označující místo bydliště hafana se začnou přeskupovat a označí nakonec úplně jiný místo, než byli původně?? To je nějakej novej systém, či co??
Ahoj chcem sa spytat ako vložim psika na mapu...Možno to je jednoduche len mi to dnes volajak nepali dakujem za pomoc :)
Zkuste jiný prohlížeč ;-) Jíťa (02.12.2013 15:46:18) napsal: Ahoj, jsme tu teprve chvilku, a nejde mi vložit psa do mapy, jak na to? Zkoušela jsem umístit panáčka, který je u lupy, zobrazí se mi přímo náš domek... ale žádná změna se neuskuteční a Rocky na mapě stále není ?? ??
Ahoj, jsme tu teprve chvilku, a nejde mi vložit psa do mapy, jak na to? Zkoušela jsem umístit panáčka, který je u lupy, zobrazí se mi přímo náš domek... ale žádná změna se neuskuteční a Rocky na mapě stále není ?? ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?