Diskuze Psí mapa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Přesně tak supíku, prozatím jsme na mapu dali všechny již dříve přihlášené pejsky. Příští týden by měla fungovat i možnost nastěhovat se :) supík (16.04.2009 14:37:39) napsal: Asi je to pořád ještě ve vývoji, minulý týden se mně zobrazovala jenom holá mapa,dnes už tam jsou pejsci.Zkus chvíli počkat, taky tam nemám ten formulář pro přidání.
Asi je to pořád ještě ve vývoji, minulý týden se mně zobrazovala jenom holá mapa,dnes už tam jsou pejsci.Zkus chvíli počkat, taky tam nemám ten formulář pro přidání.
Kate (16.04.2009 16:20:03) napsal: Přesně tak supíku, prozatím jsme na mapu dali všechny již dříve přihlášené pejsky. Příští týden by měla fungovat i možnost nastěhovat se :)supík (16.04.2009 14:37:39) napsal: Asi je to pořád ještě ve vývoji, minulý týden se mně zobrazovala jenom holá mapa,dnes už tam jsou pejsci.Zkus chvíli počkat, taky tam nemám ten formulář pro přidání. Bohužel je na mapu spolehnutí jako na předvolební sliby našich politiků.Ve Šlapanicích profil Macek – podle Hafíků bílý švýcarský ovčák – ve skutečnosti černý kocour,při určitém měřítku mapy se mně na stejném místě objevuje profil Eminem – Ema (bišonek) při změně měřítka na stejném místě Maxík podle Hafíků aljašský malamut,skutečně další kocour.Tak nevím Apríla už bylo.
Ahoj, zjistila jsem, ze jsem na mape jinde nez chci, neprisla jsem na to, jak to muzu napravit, tak jsem se z ni odstranila. no ale ted nemuzu zjistit, jak se tam muzu zase pridat, nic nejde. Poradite nekdo?? Diky Kdyz na ni kliknu, nic se nestane… :(
Ahojky, neporadíte mi někdo, jak se taky přiřadit na psí mapku??? Když se na ni podívám, tak tam jsou už nějací pejskové, ale jak se mezi ně dostat, jsem nikde nenašla... Děkujeme moc za radu. :-)
nevíte jak se mám přidat na psí mapu? Já tam nikde nevidím ,,přidej se do mapy´´ a když chvíli počkám tak stále nic! Co mám dělat?:(
Hafhoj, chtěla jsem přidat vlaječku na mapku, ale bohužel se mi to nedaří, Mapa se mi otevře,a le nikde nemůžu najít „přidej do mapy“. Poradí mi někdo prosím jak na to? Předem dík
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?