Diskuze PSÍ MAPA

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Čekala jsem,ale vůbec mi to nejde:( pořád tam mám jakoby dlaň,ale žádnej špendlík se mi tam neukázal:(
Ahoj, zkoušela jsem to na tvém profiu a funguje to. Musíš být v editaci profilu. Pak najeď kurzorem na mapu, kde budeš mít "dlaňˇ" a kliknutím do mapy umístíš špendlík, který pak můžeš přesunout. Matty.22 (08.02.2011 14:45:50) napsal: Čekala jsem,ale vůbec mi to nejde:( pořád tam mám jakoby dlaň,ale žádnej špendlík se mi tam neukázal:(
Jerry (10.02.2011 07:27:37) napsal: Ahoj, zkoušela jsem to na tvém profiu a funguje to. Musíš být v editaci profilu. Pak najeď kurzorem na mapu, kde budeš mít "dlaňˇ" a kliknutím do mapy umístíš špendlík, který pak můžeš přesunout. Ahoj, mám stejný problém :((Našla jsem naše bydliště,ale pořád se nám ukazuje dlaň,nic víc..Díky moc za radu
Ahoj, postup máš napsaný i pod mapou. Stačí jen kliknout do mapy a tím umístíš špenlík (přidáš se). ;-) Jana (27.02.2011 17:33:10) napsal:
Jerry (28.02.2011 08:57:16) napsal: Ahoj, postup máš napsaný i pod mapou. Stačí jen kliknout do mapy a tím umístíš špenlík (přidáš se). ;-) Ahoj, ono to vypadá, že jsem asi pěkně hloupá,ale opravdu mi to nejde:((..
Fotečky pejsků, informace o výcviku, vystavování, výlety a to nejen Americká akita, Svatobernardský pes, Německý ovčák, BSP, Boxer a další ;-) http://www.happydogs.wbs.cz/
Když se klikne na mapu, tak se pouze vyzvětšuje, ale špendlík tam přemístit nelze ! Veškeré úpravy na profilu se dělají přes tlačítko "Upravit profil". Takže: v profilu mazlíčka klikni vlevo nahoře na "Upravit profil", sjeď úplně dolů a tam je taky mapa, klikni na ní, zvětši si ji (přiblížit) a teprve zde ten špendlík přemísti. Snad jsem trochu pomohla ;-)
Matty.22 (30.01.2011 05:38:20) napsal: Ahojky,chci se zeptat,jak mohu vložit svého pejska na mapu ? .. snažím se o to už hodně dlouho,našla jsem tu i postup jak na to,ale mě se bohužel žádný špendlík na mapě nezobrazí:( prosím,poraďte,jak na to.Díky :):( Nezobrazí se hned je třeba chvilku počkat na zpracování Cituška
Ahojky,chci se zeptat,jak mohu vložit svého pejska na mapu ? .. snažím se o to už hodně dlouho,našla jsem tu i postup jak na to,ale mě se bohužel žádný špendlík na mapě nezobrazí:( prosím,poraďte,jak na to.Díky :):(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?