Diskuze Psí nebe

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Stáňa (27.04.2011 12:00:52) napsal: prosím ,poradí mi někdo jak dostat profil pejska do psího nebe? děkuji Sáňa ahoj podle mě musíš vyplnit datum úmrtí a automaticky bude v nebíčku ;-)
prosím ,poradí mi někdo jak dostat profil pejska do psího nebe? děkuji Sáňa
Markéta a Lery (05.06.2011 11:59:58) napsal: stále přibývají profily pejsků s nesmyslnýma datama úmrtí.......nemůžete s tím admini něco udělat?? 8-} ¨ No to určitě, ale sotva, když odešla "super" adminka -Jerry- Vše má na starost -Kate- A -Justy- Jenže Kate má na starost nejspíše články, soutěže apod. Justy nám má teď na vzkazy odpovídat, taky už jsem ji psala, ale z jiného důvodu než "datum úmrtí". Odepsala jen jednou, na to jsem ji odpověděla a pak už mi vůbec neodepsala, no, nevím, jak to tady chodí, ale asi jsou menší zmatky...
Ivanka (22.05.2011 18:16:07) napsal: bud je to přepočítáno na lidský věk,nebo u dalších případu je to hloupá a dětinská sranda stále přibývají profily pejsků s nesmyslnýma datama úmrtí.......nemůžete s tím admini něco udělat?? 8-}
Markéta a Lery (22.05.2011 17:26:21) napsal: A další takový přibývají.......8-} Dnes pejsek který se dožil 83 let?! bud je to přepočítáno na lidský věk,nebo u dalších případu je to hloupá a dětinská sranda
Markéta a Lery (22.05.2011 17:26:21) napsal: A další takový přibývají.......8-} Dnes pejsek který se dožil 83 let?! bud je to přepočítáno na lidský věk,nebo u dalších případu je to b**á sranda
Markéta a Lery (17.05.2011 17:22:01) napsal: Když se kouknete na psí nebe, tak prvních asi 5 pejsků má datum úmrtí rok který ještě nebyl např. 2018, 2045 atd. Už jsem na to upozorňovala adminy, ale je to tam pořád. Tím pádem tito pejskové budou v psím nebi stále na těch prvních mítech a navíc tam mají věk třeba 991 let, 34 let atd. Nehápu co z toho ti uživatelé mají, nejdřív jsem myslela že je to chyba ve vyplnění profilů, ale i po upozornění přímo těchto uživatelů nic opraveno není....... A další takový přibývají.......8-} Dnes pejsek který se dožil 83 let?!
Když se kouknete na psí nebe, tak prvních asi 5 pejsků má datum úmrtí rok který ještě nebyl např. 2018, 2045 atd. Už jsem na to upozorňovala adminy, ale je to tam pořád. Tím pádem tito pejskové budou v psím nebi stále na těch prvních mítech a navíc tam mají věk třeba 991 let, 34 let atd. Nehápu co z toho ti uživatelé mají, nejdřív jsem myslela že je to chyba ve vyplnění profilů, ale i po upozornění přímo těchto uživatelů nic opraveno není.......
Jája (27.04.2011 12:16:46) napsal: ahoj podle mě musíš vyplnit datum úmrtí a automaticky bude v nebíčku ;-) Ano je to tak, stačí vyplnit datum úmrtí, možná to chvilinku trvá.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?