Diskuze Psí příběh

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jak je možný,že v psím přiběhu,který jsem napsala je první odstavec co tam nemá vůbec být? to co tam je napsané jsem tam vůbec nepsala já ? opravíte to prosim ? nerada bych tam měla napsáno že moje barunka je kříženec a že je z útulku což vůbec není pravda. děkuji za odpověď.8-} 8-}
Dobrý den, o jaký článek jde? Články nikdo nepřepisuje (jsou buď zveřejněny, nebo ne), tedy je opravdu zvláštní, že se v něm najednou objevil jiný text. Případně článek nahrajte znovu. Monísek (09.09.2013 13:07:55) napsal: ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
Dobrý den už jsem psala jiné admince tu a poslala jsem jí odstavec který tam neměl co dělat také to nechápu jak se to mohlo stát za celou dobu co jsem psala články jsem se s timto nesetkala a teď jsem koukala že ten odstavec je z jiného příběhu je hned jako první ((((Nejdříve se vám musím představit. V útulku jsem dostala jméno Žofinka, jsem střední kříženec neurčité rasy a můj věk byl odhadnut asi na 4-5 let.)))) já mám zlatého retrívra takže toto jsem napsat nemohla :);-) :-)
Dořešíme spolu v soukr. zprávách :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?