Diskuze Psí příběh

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím, chtěla bych napsat psí příběh, ale jak tam píšu, koukám že to píše neustále dál, že to nepřeskočí na druhý řádek. To mám pořád psát do zblbnutí nebo to odentrovávat? :-D Díky za odpovědi.
Ahoj, tadyhttps://www.hellosandy.cz/clanky/ je nahoře tlačítko "Přidat psí příběh"
♥Ani♥ (18.10.2014 07:49:28) napsal: Já používám Operu, Explorer a i Google Chrome a dělá mi to všude. Nemůžu přejít na další řádek. :_/ Jéé omlouvám se, nakonec to na Exploreru jede.. ;-D
Radka (28.08.2014 20:20:10) napsal: Aha, v mozzile to koukám vážně nefunguje, předám k řešení. Zkuste cokoliv jiného, já třeba používám Operu a tam je to bez problémů. Já používám Operu, Explorer a i Google Chrome a dělá mi to všude. Nemůžu přejít na další řádek. :_/
Ano, psí příběhy jsou vždy nejprve schvalovány administrátorem. Máte ho tam ;-)
Tak už jsem sice našla, kam psí příběh vložit, ale když jsem vše vložila, tj. zadala všechna povinná pole a dala odeslat, vše mi zmizelo a příspěvek se nevložil. Je to tím, že třeba čeká na schválení od administrátora, anebo se někde stala chyba? Předem díky za informaci. Eva.
google chrome konzola mi na tú časť hlási šírku až 8581px, možno špatne uzatvorený niektorý z párových tágov
Chtěla bych se informovat, jsem tu celkem nová, zda je stejně jako psí příběhy možné zasílat i další články jako třeba psí pohádky nebo recepty....u psích příběhů je to tlačítko "přidat příběh", jak jsem již byla níže poučena;-) , ale u těch ostatních záložek žádné podobné tlačítko nevidím...Tam je třeba poslat příspěvek redakci - adminům na e-mail? A pokud ano, tak na jaký? Přiznám se, že jsem asi slepá, ale nikde jsem tu nenašla e-mailový kontakt, kam případně směřovat sdělení autorům webu, která nechce psát on-line.....Předem moc díky Eva.
Receptů máme momentálně dost, takže další nepřidáváme. Psí pohádku je možné přidat normálně do psích příběhů :) Mail na redakci je uvedený dole v patičce stránky pod kontakty, je to info[at]hafici.cz. Budeme se těšit na zajímavé příspěvky :) Akíčita (22.10.2014 13:08:09) napsal: Chtěla bych se informovat, jsem tu celkem nová, zda je stejně jako psí příběhy možné zasílat i další články jako třeba psí pohádky nebo recepty....u psích příběhů je to tlačítko "přidat příběh", jak jsem již byla níže poučena;-) , ale u těch ostatních záložek žádné podobné tlačítko nevidím...Tam je třeba poslat příspěvek redakci - adminům na e-mail? A pokud ano, tak na jaký? Přiznám se, že jsem asi slepá, ale nikde jsem tu nenašla e-mailový kontakt, kam případně směřovat sdělení autorům webu, která nechce psát on-line.....Předem moc díky Eva.
Radka (17.10.2014 13:01:01) napsal: Ano, psí příběhy jsou vždy nejprve schvalovány administrátorem. Máte ho tam ;-) Díky moc za info;-)
Ono to je pre toto: form#ArticleModuleArticles textarea { width: 98%; height: 300px; } šírka je nastavená na 98% - podľa správnosti by to malo byť maximálne na šírku displeja, ale nejak to berie na šírku takmer 5 velikostí displeja, navyše časť textarea je zakrytá postranným panelom čím k zalomeniu dôjde až po dlhom texte google chrome konzola mi na tú časť hlási šírku až 8581px, možno špatne uzatvorený niektorý z párových tágov
Radka (16.10.2014 13:23:26) napsal: Ahoj, tadyhttps://www.hellosandy.cz/clanky/ je nahoře tlačítko "Přidat psí příběh" Moc děkuji, jéje, to jsem ale slepýš>:) :-D :-D Vůbec jsem si toho tlačítka nevšimla:_/
Ráda bych přidala mezi psí příběhy taky nějaký svůj, jenomže mi to tam nikde nenabízí možnost, kam jej vložit....Prohlížeč mám Explorer. Asi jsem slepá nebo jen pořádně ještě nevím, jak stránky fungují, ale pokud mi můžete někdo poradit, jak na to, budu moc ráda. Předem díky Eva.
Aha, v mozzile to koukám vážně nefunguje, předám k řešení. Zkuste cokoliv jiného, já třeba používám Operu a tam je to bez problémů. Černí Baroni (27.08.2014 23:12:32) napsal: Používám Mozzilu, mám přejít na Chrome?
Radka (27.08.2014 22:20:00) napsal: Mě to normálně funguje - přeskakuje na další řádek :) Jaký používáte prohlížeč? Používám Mozzilu, mám přejít na Chrome?
Mě to normálně funguje - přeskakuje na další řádek :) Jaký používáte prohlížeč? Černí Baroni (27.08.2014 21:09:30) napsal: Zdravím, chtěla bych napsat psí příběh, ale jak tam píšu, koukám že to píše neustále dál, že to nepřeskočí na druhý řádek. To mám pořád psát do zblbnutí nebo to odentrovávat? :-D Díky za odpovědi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?