Diskuze Psí příběhy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

zveřejní se tak do dvou dnů a zjistíš to tak že si najedeš na psí příběhy a mezi prvními je i tvůj
Ahoj, chci se zeptat, za jak dlouho se zvěřejňují psí příběhy.?? A jak se vůbec dozvím, jestli byl nebo nebyl schválen? Děkuji za odpovědi.
Hafoj, zveřejňuji každý pracovní den, jak psala Jiskra najdeš ho mezi příběhy a na účtě body. ;-) Nezveřejňuji nesmyslné příběhy a zkopírované! PS: Ještě bych chtěla všechny poprosit, zda byste si příběhy po sobě vždy přečetli, aby tam nebylo tolik chyb. Není možné to opravovat a pak máte méně bodů. A používat na klávesnici písmenka s čárkou nebo háčkem není zase tak velký problém, ne? Hafoj Lenka ;-) Nikola (05.05.2009 14:12:39) napsal: Ahoj, chci se zeptat, za jak dlouho se zvěřejňují psí příběhy.?? A jak se vůbec dozvím, jestli byl nebo nebyl schválen? Děkuji za odpovědi.
Hafoj, super, díky, už jsem na to příšla.:-) Chtěla jsem jen vědět, jestli to není někde na profilu, ale v poho. Taky si myslím,že by to kolikrát šlo psát lépe, ale bohužel, ne všem Čechům čeština jde.8-} (Samozřejmě netvrdím, že já píšu bez chyby :D ) Hlavně, že to přelouskáme a pobavíme se. ;-) Jerry (05.05.2009 17:05:23) napsal: Hafoj, zveřejňuji každý pracovní den, jak psala Jiskra najdeš ho mezi příběhy a na účtě body. ;-) Nezveřejňuji nesmyslné příběhy a zkopírované! PS: Ještě bych chtěla všechny poprosit, zda byste si příběhy po sobě vždy přečetli, aby tam nebylo tolik chyb. Není možné to opravovat a pak máte méně bodů. A používat na klávesnici písmenka s čárkou nebo háčkem není zase tak velký problém, ne? Hafoj Lenka ;-) Nikola (05.05.2009 14:12:39) napsal: Ahoj, chci se zeptat, za jak dlouho se zvěřejňují psí příběhy.?? A jak se vůbec dozvím, jestli byl nebo nebyl schválen? Děkuji za odpovědi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?