Diskuze Psí příběhy a body za ně.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dominika (19.10.2010 15:06:22) napsal: Dobrý den, omlouváme se, body jsme opravdu zapomněli připsat. Už je to napraveno, připsala jsem vám 77, abych vyrovnala druhou chybu (75 místo 76). Hezký den Dominika Škamlová Hafici.cz Moc děkuji a přeji pěkný den. :-)
Dobrý den, omlouváme se, body jsme opravdu zapomněli připsat. Už je to napraveno, připsala jsem vám 77, abych vyrovnala druhou chybu (75 místo 76). Hezký den Dominika Škamlová Hafici.cz Kacisek (19.10.2010 13:54:38) napsal: Měla bych dotaz ohledně bodování psích příběhů, za poslední dva dny jsem poslala 3příběhy. U jednoho je napsáno: připsáno 56bodů a u dvou je připsánon 76bodů. Když se ale podívám na přehled bodování bylo mi připsáno 56 a 75bodů. Těch 56chápu, to je za jeden článek, ale 75 bodů když jsem měla dostat 2x 76 ne... Dík za ospověď a vyřešení nejasnosti. :-)
Měla bych dotaz ohledně bodování psích příběhů, za poslední dva dny jsem poslala 3příběhy. U jednoho je napsáno: připsáno 56bodů a u dvou je připsánon 76bodů. Když se ale podívám na přehled bodování bylo mi připsáno 56 a 75bodů. Těch 56chápu, to je za jeden článek, ale 75 bodů když jsem měla dostat 2x 76 ne... Dík za ospověď a vyřešení nejasnosti. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?