Diskuze PSÍ PROFIL

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/8070/
Dobrý den, na hafici.cz jsem si založila profil i mé kobylky,včera jsem našla nový server konicci.cz,ale když jsem přihlášená na hafikách,tak mě nejde přihlásit se na koniky.Ani když jsem na hafikách odhlášená,na konikách zadám muj správný email i heslo a ukáže se mi,že se vyskytla chyba.Zkoušela jsem tedy i se nově registrovat na konikách,ale to se mě zas zobrazilo,že tam jsem registrovaná.Tak jak se tam mohu přihlásit a editovat profil atd...???zatím deěkuji za odpověď ;-)
vyměnit foto uživatela prostě nejde
prosím vás, nevím jak si mám dát ke svému profilu svou fotku, abych tam měla své jméno a ne jen uživatel a č. a navíc svou fotečku...ne že by ten černobílý pejsek nebyl hezký, ale já jsem já;-)
je to hnsuný...že se lidi předháněí i tady!!!!!!!!
je to přesně tam, jak píšeš.. tak buď to ještě můžeš chvíli zkoušet (třeba to i souvisí s tim, že hafíci ještě nenaběhly na novou verzi, tak je tu trochu zmatek) a nebo třebas den počkej, než ten systém zaznamená změnu fotky.. taky to nemusí jít tak rychle.. jinak nevim..
chtěla bych poradit. jak mám změnit fotku u svého profilu. Jméno chci nechat, ale fotku bych chtěla změnit. Byla jsem v nastavení potom nastavení účtu. Ale když píšu kamarádům, je tam pořád ta stará fotka. Poraďte prosím moc děkuju:-DD :-DD :-DD
Pořád mi nejde dát do profilu pejska fotka. Poradite ?
prosím vás poradí mi někdo, jak mám do svých profilů nasoukat nové fotečky???založila jsem svým mazílkům profily teprve nedávno, ale povedlo se mi tam dát fotku jen jednu a jen k jednomu...nevím proč mi jich tam nejde dát víc a ke všem???vždy když dám uložit fotku, tak se mi to dole v levém rohu načítá se žlutým vykřičníkem asi pět minut a pak se to stejně kousne a nejde mi to...zkoušela jsem to takto už na třech počítačích a doopravdy mi to ani na jednom nešlo...:-(moc vás prosím o radu...mrzí mě, že jsem nemůžu dát fotky mých mazlínků...:-(děkuji za odpověď...N.
Trochu jsem to promazal ;) Budu to kontrolovat a patřičně trestat odebráním piškotů... založit si kvůli tomu nový účet je taky špatný nápad, piškoty budu odebírat na tom skutečném ;)
taky nás to mrzí, že to dělají jen kvůli tomu.. :-~
.....vidíte,co my?? 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| Co to vzniká za profily - bez popisů,bez fotek - kdo to tak spěchá,aby portál měl už 20.000 uživatelů?? A za jakou cenu?? ACH JOOOOO!!!!!!!!!!
To je jednoduché. Klikneš si na nastavení, tam najdeš položku nastavení účtu a tam si můžeš změnit jméno i přidat vlastní obrázek. Zkus to!
Dobrý den, pořád mi nejde utvořit profil psa. Zaregistrovala jsem se tento týden a ještě se mi to nepodařilo. Stránka hlásí ve stavové liště: Na stránce se vyskytla chyba. Můžete se na to prosím podívat? Chtěla bych sem svého pejska přidat. Díky.
Páni, tak to fakt nevím, ale slibuji, že se na to v pondělí podívám, v čem by mohl být problém :-/
Kdyby s tím měl někdo ještě problémy, třeba jako já dneska=> U mě fungovalo toto -nejdříve jsem vytvořila nevyplněný profil, snad jen jméno psa jsem tam napsala. Profil se vytvořil a pak jsem přidávala jednotlivé kolonky, např. oblíbené jídlo, po každé vyplněné buňce jsem uložila. Takto po kouskách jsem vytvořila profil. S povídáním o pejskovi to je těžší, tam to ukládám po několika slovech. Nevím, proč to najednou nejde a profil jakoby nebyl. Snad tato metoda ještě někomu pomůže.
Zdravím, bohužel mi nejde zadat profil mého psíka! Pomůže mi někdo? Díky mooooc! Petra
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?