Diskuze Pšikání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, já bych ji po takové době a bez zlepšení rozhodně vzala k jinému veterináři, aby jste měla jistotu. A také ty ceny se mi nezdají, také jsme několikrát za poslední dobu měli antibiotika, ale nikdy ne za takové ceny a účinek byl znát již po dni a půl. Pokuste se najít někoho jiného, někdy jiný pohled druhého lékaře může vidět to čeho si ten předešlý nevšiml. Přeci kočičce brzké uzdravení.:-)
dobrý den moje 6 měsíční kotě má rýmu nevím co s tím prosí poraďte mi!
Dobrý den, od 16.1 bereme ATB protoze kocicce teklo z ocicka a pšikala. Dle vyteru z nosu byl zjisten bacil. Problem je,ze kocicka stale pšiká- i po 10ti dnech leceni..Očičko je lepší,ale zase máme breberky v uších,které tedy lecime kapkami,ktere jsme dostali.Chlamydie nastesti negativni. Zajima me jak dlouho muze kocicka brat ATB?Má teprve 3 mesice. U veterinare jsem nechala uz 2500kc a uz zacinam byt zoufala. Kazda dalsi kontrola minimalne 700kc,tak nevim jestli pan doktor neni predrazeny,nebo to tak vazne je?:-~ Dekuji za jakekoliv odpovědi 8-}
alzbetakocka (20.05.2014 23:49:45) napsal: Dobrý den, Doporučila bych Vám svůj dotaz bezplatně zaslat do poradny Puriny One, kde odpovídá zkušený veterinář. Poradnu naleznete na této stránce:http://www.purina-one.cz/poradna/. Ohledně ceny veterináře to tak bohužel opravdu bývá. Za konzultaci s jiným ale nic nedáte, zvláště když se zdravotní stav kočičky nezlepšuje. Třeba Vám poradí lépe. Určitě by kočička také potřebovala posílit imunitu, zkuste jí dávat kvalitní krmivo Purina One Junior, která by právně mělo výrazně přispět k jasnému posílení imunity. O krmivu vice naleznete zde:http://www.purina-one.cz/produkty-purina-one/krmivo-pro-kotata/junior-pro-kotata/ No, pokud mi je známo, Purina One je normální krmení nižší kvality, prodávané běžně v suparmarketech. Je srovnatelné s krmením typu friskies, whiskas apod. Není to žádné léčivo. Nechápu, jak by mohlo uzdravit nemocnou kočku.8-}
Týna (27.01.2014 21:01:21) napsal: Dobrý den, od 16.1 bereme ATB protoze kocicce teklo z ocicka a pšikala. Dle vyteru z nosu byl zjisten bacil. Problem je,ze kocicka stale pšiká- i po 10ti dnech leceni..Očičko je lepší,ale zase máme breberky v uších,které tedy lecime kapkami,ktere jsme dostali.Chlamydie nastesti negativni. Zajima me jak dlouho muze kocicka brat ATB?Má teprve 3 mesice. U veterinare jsem nechala uz 2500kc a uz zacinam byt zoufala. Kazda dalsi kontrola minimalne 700kc,tak nevim jestli pan doktor neni predrazeny,nebo to tak vazne je?:-~ Dekuji za jakekoliv odpovědi 8-} Dobrý den, Doporučila bych Vám svůj dotaz bezplatně zaslat do poradny Puriny One, kde odpovídá zkušený veterinář. Poradnu naleznete na této stránce:http://www.purina-one.cz/poradna/. Ohledně ceny veterináře to tak bohužel opravdu bývá. Za konzultaci s jiným ale nic nedáte, zvláště když se zdravotní stav kočičky nezlepšuje. Třeba Vám poradí lépe. Určitě by kočička také potřebovala posílit imunitu, zkuste jí dávat kvalitní krmivo Purina One Junior, která by právně mělo výrazně přispět k jasnému posílení imunity. O krmivu vice naleznete zde:http://www.purina-one.cz/produkty-purina-one/krmivo-pro-kotata/junior-pro-kotata/
Týna (27.01.2014 21:01:21) napsal: Dobrý den, od 16.1 bereme ATB protoze kocicce teklo z ocicka a pšikala. Dle vyteru z nosu byl zjisten bacil. Problem je,ze kocicka stale pšiká- i po 10ti dnech leceni..Očičko je lepší,ale zase máme breberky v uších,které tedy lecime kapkami,ktere jsme dostali.Chlamydie nastesti negativni. Zajima me jak dlouho muze kocicka brat ATB?Má teprve 3 mesice. Kupte kočičce IMUNOGLUKAN v sirupu,je to dětský prodává se v lékárně-je bez cukru a je výborný na imunitu-sama s tím mám výbornou zkušenost,jak na pčíkání,tak na zánět v očíčkách,kočička se léčila antibiotiky 6 týdnů i kapkami do očí a po dávání tohoto sirupu se její stav zázračně lepšil den ode dne.Dále bych jí koupila Chlorellu v tabletkách-je to mořská řasa-taky výborná na imunitu ,tyto dvě věci mi moc pomohly při léčbě.http://www.lekarna.cz/uniospharma-chlorella-800mg-90tbl/ kupte tuto chlorelu,vy výsledku vás vyjde levněji,protože je v jedné tabletě 800mg a kočce stačí denně půl tabletky,moje kočky jí mají rády a jí to samy dobrovolně to samé s tím sirupem.Dávala jsem denně 1 kávovou lžičku denně a kočky to lížou samy. U veterinare jsem nechala uz 2500kc a uz zacinam byt zoufala. Kazda dalsi kontrola minimalne 700kc,tak nevim jestli pan doktor neni predrazeny,nebo to tak vazne je?:-~ Dekuji za jakekoliv odpovědi 8-}
jana (27.01.2014 22:06:05) napsal: opravdu se mi zdá, že váš veterinář je drahý...chodila jsem k jednomu veterináři, protože jsem tam byla zvyklá....jeho ceny mi připadali normální, myslela jsem si, že více rozdílné nemůžou být, ale opak byl pravdou ...u prvního chtěl za píchnutí ATB 150, a u druhého jen 60,-, a pokud mi dal atb ve stříkačce domů, tak na 5 dní jen 70, kč....zkuste se informovat u jiných veterinářů...popřípadě u lidí, kteří mají zkušenost s jinými veterinářemi z vašeho blízkého okolí, čí města. U původního veterináře byly skoro tisícikorunové rozdíly za odběry krve8-} 8-}
Týna (27.01.2014 21:01:21) napsal: Dobrý den, od 16.1 bereme ATB protoze kocicce teklo z ocicka a pšikala. Dle vyteru z nosu byl zjisten bacil. Problem je,ze kocicka stale pšiká- i po 10ti dnech leceni..Očičko je lepší,ale zase máme breberky v uších,které tedy lecime kapkami,ktere jsme dostali.Chlamydie nastesti negativni. Zajima me jak dlouho muze kocicka brat ATB?Má teprve 3 mesice. U veterinare jsem nechala uz 2500kc a uz zacinam byt zoufala. Kazda dalsi kontrola minimalne 700kc,tak nevim jestli pan doktor neni predrazeny,nebo to tak vazne je?:-~ Dekuji za jakekoliv odpovědi 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?