Diskuze Rady jménem redakce v poradně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, moc bych vás prosila, abyste zajistili dobré rady v kynologické poradně. Sleduji to a bohužel se tam dočítám rady plné nepochopení problému a radící používání síly na psy, nastavování kolen, že pes dělá naschvály a podobně. Tyto rady nadělají víc škody než užitku a bylo by dobré, kdyby radil někdo znalý lepších způsobů zacházení se psem. Bylo by to dobré i pro pověst stránek, která není dobrá a některé rady jsou linkovány jako odstrašující příklad. Moc děkuji.
Chápu Váš příspěvek. Ale snažte se pochopit i náš pohled. Provoz těchto stránek vyžaduje poměrně hodně nákladů, které je třeba hradit. K tomu samozřejmě slouží inzerce. O tom, že se jedná o inzertní článek vždy informujeme formou uvedení autora "Autor článku: Inzerce". Tedy takto lze snadno rozlišit, zda se jedná o články naší redakce či nikoliv. Akíčita (01.02.2016 10:24:23) napsal: Když už tu Scylla založila toto téma, chtěla bych se také v souvislosti s tou pověstí stránek zeptat adminů, zda nějakým způsobem nejde omezit možnost inzerujících, aby sem byly vkládány články, které se tváří jako "rady a pomoc", ale ve skutečnosti jejich autorům jde jen o kšeft....Mám na mysli ty všelijaké "jak odnaučit skákat, štěkat apod.", což je vlastně pouze reklamou na EO.... Každý rozumný výcvikář vám řekne, že EO je pouze "berlička" a ještě k tomu naprosto nevhodná. Skutečně jen málokdo to totiž umí používat tak, aby na psovi nenapáchal škody na duševním, potažmo i na fyzickém zdraví. Nejhorší na tom právě je, že se k tomu používání kolikrát dají přemluvit i lidé, kteří by to jinak sami od sebe nikdy ani nezkusili...Pokud jsou ale dostatečně dlouho "masírováni" marketingovými triky ze všech stran, a to i na serveru, kde by čekali opravdu pomoc a ne samé reklamy, tak pak mnoho lidí tomu tlaku podlehne. Zrovna včera jsem na cvičáku na hodině pozitivní motivace viděla fenečku, která měla na krku EO, přitom její panička se s ní opravdu snaží pracovat přes PM....to je paradox, co?8-} Je jasné, že komerční inzerci úplně zakázat nejde...Ale pokud by se nějak technicky dalo zařídit, aby takový druh inzerce, jak výše uvedeno, byla zakázána, Hafíkům by to jistě prospělo a nekazilo jim to pověst.;-)
Opět se na FB probírá velice kriticky rada ohledně neposlouchajícího dvouměsíčního bišonka. Rada je tedy opravdu hrozná, o tom žádná. Vážená redakce, vám to opravdu nevadí?
Ještě mě napadá Eliška Stellerová (Banská Bystrica), která je velmi dobrá a znalá, k dohledání na internetu a na FB, Katarína Kača Hambálková, Šaštín, opravdu na slovo vzatý odborník na různé formy problémového chování psů, obrovská praxe a znalosti, dále Ladislav Tejml, odborník na problémové chování, výcvik sportovní kynologie a záchranařiny, všichni jmenovaní mají zkušenosti se smečkami psů, začleněním nových psů, s agresí, taháním na vodítku, bázlivostí a tak dále. K dohledání na netu nebo na FB.
Kate (29.04.2016 09:59:27) napsal: Scyllo, vytrháváš věci z kontextu. Neuvedla si odkaz na dotaz o kterém mluvíš a tedy je těžké posoudit, zda daný výcvikář opravdu odpověděl špatně. Mimochodem - budu se asi opakovat, ale "Kvalitní spolupracovníky do poradny hledáme stále. Jestliže se chceš naší poradně věnovat, budeme rádi." Dokonce máš přístupy do poradny a můžeš zodpovídat. Kritizovat je vždycky jednoduché.... ;-) Číst umím a ta dáma tam radí fackování = bití dvouměsíčního štěněte a varuje majitele, aby nastavil pravidla, aby mu dominanční bišonek v dospělosti nepřerostl přes hlavu. Není tam jediná zmínka o naprosto triviální skutečnosti, že pokud od psa něco chceme, musíme ho to nejdříve naučit. Tedy štěně, které od své psí rodiny zná jen jednu hru - na kousanou - naučit hru jinou a pak po něm chtít, aby nekousalo. Nezlobte se, nechci jenom dělat vlny, ale tohle je naprosto triviální základy. Na jiný dotaz, opět o štěněti, je raděno na něj řvát, až se poběží schovat.... . Jde o to, aby to tazatel nezačal praktikovat a nezkazil tím svému psovi život. Pokud hledáte dobré lidi, kteří se psy umí, záměrně nevolím slovo výcvikář, oslovte tým www.clovekpritelpsa.cz. Jestli budete tak hodná a přečtete si tu knihu - nevyhodíte peníze, za to vám osobně ručím - možná oslovíte tento tým a budete mít rozumné a kvalifikované poradce.
Scyllo, vytrháváš věci z kontextu. Neuvedla si odkaz na dotaz o kterém mluvíš a tedy je těžké posoudit, zda daný výcvikář opravdu odpověděl špatně. Mimochodem - budu se asi opakovat, ale "Kvalitní spolupracovníky do poradny hledáme stále. Jestliže se chceš naší poradně věnovat, budeme rádi." Dokonce máš přístupy do poradny a můžeš zodpovídat. Kritizovat je vždycky jednoduché.... ;-) Scylla (29.04.2016 07:09:32) napsal: Výcvikář, která radí fackování dvouměsíčního štěněte opravdu není dobrý výcvikář a nemá co prezentovat svoje názory jako rady. Rádce nemusí být výcvikář, stačí někdo, kdo má zkušenosti a cit pro psa a zravý rozum. Když se někdo bude řídit radou a začne bít dvouměsíční štěně, asi tím psovi neprospěje. Nebylo by tedy lepší poradu zrušit, než jejím prostřednictvím dělat stránkám ostudu? Když kouknu na FB a vidím, jak se tam lidi této poradně posmívají, je to fakt škoda. Bud kvalitně nebo vůbec, by byla moje volba.
Kate (30.12.2015 22:16:52) napsal: Scyllo, jistě dobře víš, že co cvičitel a výcvikář, to názor. Sehnat dobrého výcvikáře, který je znalý počítačů a má dostatek času na zodpovídání dotazů, je téměř nemožné. Kvalitní spolupracovníky do poradny hledáme stále. Jestliže se chceš naší poradně věnovat, budeme rádi. Výcvikář, která radí fackování dvouměsíčního štěněte opravdu není dobrý výcvikář a nemá co prezentovat svoje názory jako rady. Rádce nemusí být výcvikář, stačí někdo, kdo má zkušenosti a cit pro psa a zravý rozum. Když se někdo bude řídit radou a začne bít dvouměsíční štěně, asi tím psovi neprospěje. Nebylo by tedy lepší poradu zrušit, než jejím prostřednictvím dělat stránkám ostudu? Když kouknu na FB a vidím, jak se tam lidi této poradně posmívají, je to fakt škoda. Bud kvalitně nebo vůbec, by byla moje volba.
Občas je těžké najít rovnováhu :-~ Akíčita (02.02.2016 10:34:12) napsal: Jistě, to my samozřejmě chápeme, že provoz webu není zdarma a že inzerci potřebujete, nicméně inzerce s nevhodným obsahem Vám nedělá dobrou reklamu, což se může projevit potom třeba i na těch vyšších nákladech na provoz...
Jistě, to my samozřejmě chápeme, že provoz webu není zdarma a že inzerci potřebujete, nicméně inzerce s nevhodným obsahem Vám nedělá dobrou reklamu, což se může projevit potom třeba i na těch vyšších nákladech na provoz... Kate (01.02.2016 22:33:41) napsal: Chápu Váš příspěvek. Ale snažte se pochopit i náš pohled. Provoz těchto stránek vyžaduje poměrně hodně nákladů, které je třeba hradit. K tomu samozřejmě slouží inzerce. O tom, že se jedná o inzertní článek vždy informujeme formou uvedení autora "Autor článku: Inzerce". Tedy takto lze snadno rozlišit, zda se jedná o články naší redakce či nikoliv.
Když už tu Scylla založila toto téma, chtěla bych se také v souvislosti s tou pověstí stránek zeptat adminů, zda nějakým způsobem nejde omezit možnost inzerujících, aby sem byly vkládány články, které se tváří jako "rady a pomoc", ale ve skutečnosti jejich autorům jde jen o kšeft....Mám na mysli ty všelijaké "jak odnaučit skákat, štěkat apod.", což je vlastně pouze reklamou na EO.... Každý rozumný výcvikář vám řekne, že EO je pouze "berlička" a ještě k tomu naprosto nevhodná. Skutečně jen málokdo to totiž umí používat tak, aby na psovi nenapáchal škody na duševním, potažmo i na fyzickém zdraví. Nejhorší na tom právě je, že se k tomu používání kolikrát dají přemluvit i lidé, kteří by to jinak sami od sebe nikdy ani nezkusili...Pokud jsou ale dostatečně dlouho "masírováni" marketingovými triky ze všech stran, a to i na serveru, kde by čekali opravdu pomoc a ne samé reklamy, tak pak mnoho lidí tomu tlaku podlehne. Zrovna včera jsem na cvičáku na hodině pozitivní motivace viděla fenečku, která měla na krku EO, přitom její panička se s ní opravdu snaží pracovat přes PM....to je paradox, co?8-} Je jasné, že komerční inzerci úplně zakázat nejde...Ale pokud by se nějak technicky dalo zařídit, aby takový druh inzerce, jak výše uvedeno, byla zakázána, Hafíkům by to jistě prospělo a nekazilo jim to pověst.;-)
Scyllo, jistě dobře víš, že co cvičitel a výcvikář, to názor. Sehnat dobrého výcvikáře, který je znalý počítačů a má dostatek času na zodpovídání dotazů, je téměř nemožné. Kvalitní spolupracovníky do poradny hledáme stále. Jestliže se chceš naší poradně věnovat, budeme rádi. Scylla (30.12.2015 14:49:46) napsal: Dobrý den, moc bych vás prosila, abyste zajistili dobré rady v kynologické poradně. Sleduji to a bohužel se tam dočítám rady plné nepochopení problému a radící používání síly na psy, nastavování kolen, že pes dělá naschvály a podobně. Tyto rady nadělají víc škody než užitku a bylo by dobré, kdyby radil někdo znalý lepších způsobů zacházení se psem. Bylo by to dobré i pro pověst stránek, která není dobrá a některé rady jsou linkovány jako odstrašující příklad. Moc děkuji.
Scyllo, jistě dobře víš, že co cvičitel a výcvikář, to názor. Sehnat dobrého výcvikáře, který je znalý počítačů a má dostatek času na zodpovídání dotazů, je téměř nemožné. I tobě jsme spolupráci nabízeli. Tedy kritizování je snadné, ale opravdu pomáhat již horší. Nicméně - kvalitní spolupracovníky do poradny hledáme stále. ;-) Scylla (30.12.2015 14:49:46) napsal: Dobrý den, moc bych vás prosila, abyste zajistili dobré rady v kynologické poradně. Sleduji to a bohužel se tam dočítám rady plné nepochopení problému a radící používání síly na psy, nastavování kolen, že pes dělá naschvály a podobně. Tyto rady nadělají víc škody než užitku a bylo by dobré, kdyby radil někdo znalý lepších způsobů zacházení se psem. Bylo by to dobré i pro pověst stránek, která není dobrá a některé rady jsou linkovány jako odstrašující příklad. Moc děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?