Diskuze Rajtky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Žanda (26.12.2012 20:57:15) napsal: Ahoj, já mám rajty Cassiny z Equáče. Budu je mít už pátý rok a sed pořád drží. Jen se na něm udělaly žmolky a barva z rajtek praním vybledla. A to i praním v prostředku na sportovní oblečení a na šetrný program. Myslím, že to jsou tyhle;-) : http://www.equiservis.cz/VYBAVENI-PRO-JEZDCE/JEZDECKE-KALHOTY-DAMSKE/RAJTKY-DAMSKE-A-DETSKE-CASSINI/Rajtky-Cassini-Micro-s-celokozenym-sedem-damske.html Jojo, taky jsem na ně koukala. Řekla bych, že je beru jako jasného kandidáta! :) Vybledlá barva nevadí - moje po roce zežmolkovatěly(praním) vytahaly se(nošením a praním) a mají děravý sed(ježděním), ale i tak si je nechávám na práci. :) Díky za tip :)
Ahoj, já mám rajty Cassiny z Equáče. Budu je mít už pátý rok a sed pořád drží. Jen se na něm udělaly žmolky a barva z rajtek praním vybledla. A to i praním v prostředku na sportovní oblečení a na šetrný program. Myslím, že to jsou tyhle;-) : http://www.equiservis.cz/VYBAVENI-PRO-JEZDCE/JEZDECKE-KALHOTY-DAMSKE/RAJTKY-DAMSKE-A-DETSKE-CASSINI/Rajtky-Cassini-Micro-s-celokozenym-sedem-damske.html
Plánuji koupi rajtek v Equiservisu. Mám tak nějak jasno, že chci celokožený sed. A taky do nich neinvestuji 3500Kč(nebo kolik stály ty ÚŽASNÉ! Pikeury). Ale máte někdo nějaký tip? Pořebuji rajtky, co něco vydrží, a s kvalitním sedem - ty moje mají děravý zadek :-D. Pokud víte o nějakých konkrétních z Equiservisu, dejte mi prosím vědět. Díky :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?