Diskuze Registrace

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (04.03.2015 11:51:07) napsal: Ne ne, zaregistrovat se musíte přímo do soutěže. Tedy, vyplnit své jméno, adresu a tak, to je kvůli případnému zaslání výhry. ;-) A kam pak mám vložit ten obrázek? Jinak díky :)
Ne ne, zaregistrovat se musíte přímo do soutěže. Tedy, vyplnit své jméno, adresu a tak, to je kvůli případnému zaslání výhry. ;-) Wolf (03.03.2015 19:55:39) napsal: Ahoj, jsem tu nová a chtěla jsem se zapojit do soutěže ale píše mi to že se musím zaregistrovat.Zaregistrovaná jsem ale nemám ID.Tím že nejsem zaregistrovaná myslí že nemám mojeID??A když si ho udělám uvidí ty ůdaje někdo jiný? Díky moc :-~
Ahoj, jsem tu nová a chtěla jsem se zapojit do soutěže ale píše mi to že se musím zaregistrovat.Zaregistrovaná jsem ale nemám ID.Tím že nejsem zaregistrovaná myslí že nemám mojeID??A když si ho udělám uvidí ty ůdaje někdo jiný? Díky moc :-~
Wolfinka (04.03.2015 19:35:14) napsal: A kam pak mám vložit ten obrázek? Jinak díky :) No ale už jsem se zaregistrovala ale nikam jsem nemohla dát ten soutěžící obrázek..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?