Diskuze Reklama

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kvůli vyskakuji reklame na boku nejdou prohlizet fotky pejsků. Je možně s tím něco udělat?
V Opeře to není dobrý. Pokud používá někdo Operu, pak vřele doporučuji zvolit menu Zobrazit -> Styl -> Uživatelský mód. Pak to sice není všechno tak omalované, ale fotky se prohlíží jedna radost :)
Problém s reklamou při prohlížení fotografií v profilu by měl být vyřešen jednou provždy ;)
Tak v Opeře se dá reklama, která překáží při prohlížení fotek, odstranit taky takto: Nástroje -> Rychlá nastavení -> Povolit zásuvné moduly (toto políčko odškrtnout) Pak případně stisknout klávesu F5 pro znovunačtení stránky.
Kvůli reklamy nejde zavřít deníček.
Já vám nevím, já nikdy žádné problémi s něčím vyskakujícím ani ničím jiným na hafici.cz nikdy neměla :DDD
Bohužel opět když zapnu galerii u sbého pejska trochu blokuje prohlížení horní i vpravo umístěná reklama
Jde to udělat jednodušejc:) stačí kliknout pravym na místo kde nic neni(obrázek nebo tak) dát skoro dole Blokovat obsah a pak už jen kliknout na všechny reklamy který tam nechcete mít a už dát je nahoře hotovo:)
Já s tím problém nemám a to z jednoduchého důvodu: jako internetový prohlížeč mám operu, takže si mohu skoro všechny rekamy blokovat:-)
sakra ono to tam pořád je? 8-} je to fakt pěkně b l b ý takhle v profilu :-~
Koukam že je nás víc,fakt super změny na Hafíkách :-( nikoho jsem neprosila aby na profil mýho psa dal reklamu :-( tady se ještě člověk dožije věcí 8-|
Měly by s tím vypálit.Jen to tu otravuje.Hodijou reklamu všude.Už toho mám dost.Reklama všude kam člověk vleze,to sou věci}-|
už není! - díky admini, nebo kdokoli to způsobil:-)
Jej, na tu reklamu u zpráv jsem zapomněl... měla tam být den... už je vypnutá... Ohledně reklamy obecně... na každém serveru ji najdete, protože nebýt reklamy, nejsou peníze, nejsou-li peníze, není portál pro zvířátka :-/ Budu se snažit vždy bojovat za to, aby reklama byla co nejmíň obtěžující, ale zmizet určitě nemůže :-/
Kdyby jen v profilu už tak je to všude, furt to vyskakuje, a nejlepší byl ten kapr jak to furt plavalo po obrazovce, jsem na to často klikla omylem, a než se mi to všechno zpátky načetlo tak jsem si málem vytrhala vlasy]:) ted jsou ty reklamy dokonce i u zprav...no to je úroveň8-}
naprostý souhlas - mě to nadzvedlo už včera. To jsou ty slibované změny? Tak srdečné díky - to jsem fakt potřebovala - hned je poznat, že jsou hafíci rychlejší, komunikativnější a po všech stránkách lepší. Píšu adminovi.
Bez reklamy to nejde, to je jasné !!!!!!, ale reklama přímo v profili mě tada vadí. Jaký názor máte vy?8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
Take s tim mam najednou problem. NEvim, jestli je to mym prohlizecem(mozilla) a v jinych se to zobrazuje jinak, ale mohu si pustit vzdy jen prvni fotku psa z galerie a pak nemuzu ani posunout na dalsi, ani prohlizeni normalne vypnout.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?