Diskuze Reklama

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Výběr reklam Google příliš neovlivníme, ale pokud se vám nějaká reklama zdá nevkusná nebo vám prostě z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, v pravém horním rohu takové reklamy je křížek, kterým můžete zvolit, aby se vám příslušná reklama už nikdy nezobrazovala.
Ahoj, to se zřejmě jedná o reklamu googlu. Jejich systém automaticky nabízí reklamu podle toho, co konkrétního uživatele zajímá. Tedy jestliže jste v minulosti například navštívila stránky o vaření, bude Vám to nabízet recepty z dané stránky. Tedy, to jaké reklamy Vám google nabízí záleží v podstatě na vás. Mě se například často zobrazují reklamy z jednoho pražského cvičáku, jejichž stránky jsem nedávno navštívila. Rexík (22.05.2014 06:59:24) napsal: Ahoj, zajímalo by mě, proč je reklama na hemeroidy na psím portále? Chápu, že žijete z reklam, ale tato reklama je dle mého názoru trochu moc. Zakázat reklamy samozřejmě umím, ale to překvapení, která nepsí reklama na mě zase vybafne, je docela legrace. Jarka
Ahoj, zajímalo by mě, proč je reklama na hemeroidy na psím portále? Chápu, že žijete z reklam, ale tato reklama je dle mého názoru trochu moc. Zakázat reklamy samozřejmě umím, ale to překvapení, která nepsí reklama na mě zase vybafne, je docela legrace. Jarka
A jaký používáte počítač? Je možné, že jestliže se přihlašujete z počítače například v internetové kavárně, tak že z něj někdo předtím stránky podobného charakteru přes google vyhledával. Renča z Brna (22.05.2014 16:28:52) napsal: Přesně! Mně se zase stále i přes "zakázání" vrací reklama na prádlo a pomůcky na "S-M" sex. Vživotě jsem tyhle sklony neměla, stránky podobného zaměření nenavštěvuju, ale latexové oblečky se objevují se železnou pravidelností>:)
To chápu, z toho bych byla taky trochu vykolejená :-| Pošlete mi kdyžtak link na stránky, na které ta reklama vede (tedy zkuste na to kliknout a zkopírovat odkaz a ten mi pak pošlete přímo do zpráv). Zkusím to vyloženě zakázat v systému googlu. Uvidíme, jestli to pomůže - tedy jestli je to tím. Jinak - takové reklamy opravdu nějak automaticky zobrazuje google. Podle jakého klíče opravdu netuším, ale je to tak. Nebojte, žádné inzerenty se S-M tématikou ani z řad pohřebních ústavů nemáme. Claudia (22.05.2014 16:11:06) napsal: S tím nemůžu souhlasit. Mě se například opakovaně zobrazuje reklama nabízející stylový pohřeb! Přísahám, že jsem se o pohřeb nikdy nezajímala a nikdy takové stránky nenavštívila, stejně, jako rozhodně nehodlám v nejbližší době umřít. Pokud mi někdo opakovaně vnucuje, jak mě důstojně pochová, připadá mi taková reklama nejen krajně nevkusná, ale i nemorální. >:-(
Rexík (24.05.2014 20:51:14) napsal: Ahoj Kate, díky za odpověď. Tato souvislost mě nenapadla. Google Adsense přidává do webu reklamu, která by daného uživatele mohla zaujmout. Vychází tedy z preferencí daného uživatele, na jaké stránky chodí, na co kliká, atd. Pak ještě zobrazuje druhý typ reklamy a to ten, který se co nejvíc hodí k tématu dané stránky, ale to jen tehdy, pokud vhodnou reklamu najde a pokud již má danou stránku "přečtenou" a ví tedy, jaké reklamy k ní vybrat. Jinak vybírá první volbu dle preferencí uživatele.
Rexík (24.05.2014 20:51:14) napsal: Ahoj Kate, díky za odpověď Tato souvislost mě nenapadla. Google Adsense přidává do webu reklamu, která by daného uživatele mohla zaujmout. Vychází tedy z preferencí daného uživatele, na jaké stránky chodí, na co kliká, atd. Pak ještě zobrazuje druhý typ reklamy a to ten, který se co nejvíc hodí k tématu dané stránky, ale to jen tehdy, pokud vhodnou reklamu najde a pokud již má danou stránku "přečtenou" a ví tedy, jaké reklamy k ní vybrat. Jinak vybírá první volbu dle preferencí uživatele.
Kate (22.05.2014 10:36:09) napsal: Ahoj, to se zřejmě jedná o reklamu googlu. Jejich systém automaticky nabízí reklamu podle toho, co konkrétního uživatele zajímá. Tedy jestliže jste v minulosti například navštívila stránky o vaření, bude Vám to nabízet recepty z dané stránky. Tedy, to jaké reklamy Vám google nabízí záleží v podstatě na vás. Mě se například často zobrazují reklamy z jednoho pražského cvičáku, jejichž stránky jsem nedávno navštívila.
Claudia (22.05.2014 16:11:06) napsal: S tím nemůžu souhlasit. Mě se například opakovaně zobrazuje reklama nabízející stylový pohřeb! Přísahám, že jsem se o pohřeb nikdy nezajímala a nikdy takové stránky nenavštívila, stejně, jako rozhodně nehodlám v nejbližší době umřít. Pokud mi někdo opakovaně vnucuje, jak mě důstojně pochová, připadá mi taková reklama nejen krajně nevkusná, ale i nemorální. >:-( Přesně! Mně se zase stále i přes "zakázání" vrací reklama na prádlo a pomůcky na "S-M" sex. Vživotě jsem tyhle sklony neměla, stránky podobného zaměření nenavštěvuju, ale latexové oblečky se objevují se železnou pravidelností>:)
Kate (22.05.2014 10:36:09) napsal: Ahoj, to se zřejmě jedná o reklamu googlu. Jejich systém automaticky nabízí reklamu podle toho, co konkrétního uživatele zajímá. Tedy jestliže jste v minulosti například navštívila stránky o vaření, bude Vám to nabízet recepty z dané stránky. Tedy, to jaké reklamy Vám google nabízí záleží v podstatě na vás. Mě se například často zobrazují reklamy z jednoho pražského cvičáku, jejichž stránky jsem nedávno navštívila. S tím nemůžu souhlasit. Mě se například opakovaně zobrazuje reklama nabízející stylový pohřeb! Přísahám, že jsem se o pohřeb nikdy nezajímala a nikdy takové stránky nenavštívila, stejně, jako rozhodně nehodlám v nejbližší době umřít. Pokud mi někdo opakovaně vnucuje, jak mě důstojně pochová, připadá mi taková reklama nejen krajně nevkusná, ale i nemorální. >:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?