Diskuze reklama zakrývá celý vršek webu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ivanka (01.08.2017 15:03:51) napsal: JARMILKO,CO TI ODPOVĚDĚLI???????????????????PIŠ RADĚJI DO NEBÍČKA,TAM TOBĚ I NÁM VÍC POMOHOU. Už TO OPRAVILI FUNGUJE TO DíKY ADMINI
Dobrý den, jak psala paní Jarmila, zobrazování reklam jsme opravili. Na novém webu, který chystáme již reklamy nepoběží a web bude čistější. Děkujeme, že s námi vydržíte Karel (02.08.2017 15:34:30) napsal: Nainstalujte si Adblock Plus a máte od reklamy pokoj.:-) :-) :-)
janabufik (01.08.2017 23:45:40) napsal: Nainstalujte si Adblock Plus a máte od reklamy pokoj.:-) :-) :-)
Brookie a spol. (01.08.2017 14:44:44) napsal: To už si asi vážně děláte nejapnou legraci... jak se mám přes pitomou reklamu přihlásit na hafíky????? Z reklamy jsou penízky, uživatelé jen obtěžují8-} 8-} 8-} Články plné pravopisných a stylistických chyb, dárky o ničem... věřte, že začíná pomalu platit: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... aby vám tu ještě nějací uživatelé zbyli.
Jarmila (01.08.2017 15:01:10) napsal: AJ MY SME PíSALI PRIAMO DO SPRáVY ADMINI AJ NAFCB DO SPRáVY I my jsme psali přímo do zprávy admin.- zatím žádná odpověď.
Jarmila (01.08.2017 15:01:10) napsal: AJ MY SME PíSALI PRIAMO DO SPRáVY ADMINI AJ NAFCB DO SPRáVY JARMILKO,CO TI ODPOVĚDĚLI???????????????????PIŠ RADĚJI DO NEBÍČKA,TAM TOBĚ I NÁM VÍC POMOHOU.
Ivanka (01.08.2017 14:56:12) napsal: TO SI Z NÁS DĚLAJÍ SRANDU UŽ DLOUHO-REKLAMA ZAKRÝVÁ OTÁZKY A PROFIL.KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA DOVOLENOU,ALE OD VELIKONOC??????????BYLO TADY DŘÍVE KRÁSNĚ-TEĎ BY JEDEN ZVRACEL-PROMIŇTE-JINAK SE TO NEDÁ NAZVAT.KDYBYCH ZDE NEMĚLA BIMBULKU-MIZÍM.ŽE SE CELÁ REDAKCE NESTYDÍTE.
Brookie a spol. (01.08.2017 14:44:44) napsal: To už si asi vážně děláte nejapnou legraci... jak se mám přes pitomou reklamu přihlásit na hafíky????? Z reklamy jsou penízky, uživatelé jen obtěžují8-} 8-} 8-} Články plné pravopisných a stylistických chyb, dárky o ničem... věřte, že začíná pomalu platit: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... aby vám tu ještě nějací uživatelé zbyli. AJ MY SME PíSALI PRIAMO DO SPRáVY ADMINI AJ NAFCB DO SPRáVY
Brookie a spol. (01.08.2017 14:44:44) napsal: To už si asi vážně děláte nejapnou legraci... jak se mám přes pitomou reklamu přihlásit na hafíky????? Z reklamy jsou penízky, uživatelé jen obtěžují8-} 8-} 8-} Články plné pravopisných a stylistických chyb, dárky o ničem... věřte, že začíná pomalu platit: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... aby vám tu ještě nějací uživatelé zbyli.
To už si asi vážně děláte nejapnou legraci... jak se mám přes pitomou reklamu přihlásit na hafíky????? Z reklamy jsou penízky, uživatelé jen obtěžují8-} 8-} 8-} Články plné pravopisných a stylistických chyb, dárky o ničem... věřte, že začíná pomalu platit: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... aby vám tu ještě nějací uživatelé zbyli.
Askáskovi (01.08.2017 08:24:54) napsal: Teď jsem to napsala na micicnách. Přihlásila jsem se na hafíky a ejhle, na svůj profil se dostat nemůžu.. Věřte, že čeho je moc, toho je příliš!
Teď jsem to napsala na micicnách. Přihlásila jsem se na hafíky a ejhle, na svůj profil se dostat nemůžu.. Věřte, že čeho je moc, toho je příliš!
dobrý den, dnešní reklama nahoře zakrývá absolutně vše, nemohla jsem se přihlásit, nebylo tlačítko, není vidět na liště připsání bodů, a tak pod... to je hrozná reklama, poslední dobou zde mě to kvůli takovým hloupostem nebaví :( Díky p.s. - nejsou žádné soutěže, dárečky, tento web se zhoršuje ..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?