Diskuze Reklamy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Poupata a Lucka (07.09.2010 09:50:38) napsal: Ty reklamy co vyskakují do profilu mě osobně teda pěkně otravují. Nestačí snad, že je reklam plný server? Musí ještě přejíždět přes celé okno a takhle otravovat? Sice se mi to taky nelíbí ale máme dárky za body a samé výhody jak myslíš že sa na to vydělává?Teť jsou reklamy všude když tak je zavřu.Sice jsou otravné ale aspoň není tento web placený
Reklamy mi nevadí, chápu, že nějak se vydělávat musí, ale ta lítající po okně je prostě vážně protivná, tak si prostě stěžuju. Kdyby šla zavřít jednou, ale překliknu na jiného kamaráda a je tam zas.
Mě reklamy nevadí, ale přímo k šílenství mě dohání ta široká reklama nahoře. Zakrývá kus hafíků - nápovědu od kolie a přepínání na koníky a miciny. Když už tam taková reklama musí být, tak ať nezakrývá část hafíků a nebo ať jde nějak vypnout. :-( :_( >:-(
Poupata a Lucka (07.09.2010 09:50:38) napsal: Ty reklamy co vyskakují do profilu mě osobně teda pěkně otravují. Nestačí snad, že je reklam plný server? Musí ještě přejíždět přes celé okno a takhle otravovat? nemusí, stačí napsat adminům, že registrovaní na Hafících se dobrovolně zavazují, že každý z nich každý měsíc odešle na účet zřizovatele patřičnou sumu, aby nemusela být na servru reklama. Kolik jsi ochotná měsíčně posílat ? Stovku, nebo víc ? Podle toho bude pak servr vypadat.
Ty reklamy co vyskakují do profilu mě osobně teda pěkně otravují. Nestačí snad, že je reklam plný server? Musí ještě přejíždět přes celé okno a takhle otravovat?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?